Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden geliyor..

bence bir iki geyik daha cevirelim 76. sayfada kilitleyelim konuyu sonra bu basligi philadelphia gazetelerine yollayalim belki utanir takimdan sorumlu olanlar

76'ers taraftarı değilim. Delembert'i çok eleştiriyorsunuz gibi ama bu sene en iyi oyuncuları o. Yalnız unuttuğunuz bir durum var. Delembert Haitii'li ve ülkesi darma duman şu an.Onun etkilerinide yaşıyor olabilir..

Sühan Cem' Alıntı:
76'ers taraftarı değilim. Delembert'i çok eleştiriyorsunuz gibi ama bu sene en iyi oyuncuları o. Yalnız unuttuğunuz bir durum var. Delembert Haitii'li ve ülkesi darma duman şu an.Onun etkilerinide yaşıyor olabilir..

Aksine depremden sonra cok daha iyi oynama basladı...Fazla abartmıyoruz oynadıgı maclar ortada..Biz türkuz hanı agresifiz diceksın ama ,kendi salonumuzda anons edilırken yuhlanan bir isim oldu var gerisini sen düsün sühan

Portlanda yenildik bravo evet artık birileri bunun hesabını vermelı gecen seneki yüreklı macların bir tanesını goremıyoruz...

Kimse sebebi bir sekılde artık olaya el konulması lazım...

Sühan Cem' Alıntı:

sühan, 76 ers taraftarı olmadığın belli.. 2 maç iyi oynadı diye, nasıl sezonun en iyi oyuncusu o.. açmaya üşeniyorum ama bu sene en az 10 maçtan 0 sayıyla çıkmıştır.. dalembert için nba in en büyük fiyasko kontratı deniyor her yerde.. bu adam yılda 11 milyon USD alıyor ve NBA in en aptal oyuncusu uzak ara.. Potaya atılan şutlara falan dokunuyor.. Gerizekalının önde gideni.. Takip etmediğin belli.. Haiti depremi ile ne alakası var.. Sixers'ı hiç takip etmemişsin sen.. Bu adam 4 senede 4 tane adam gibi maç oynamadı. 2 maçla mı göz boyayacak.. Yaşarsak göreceğiz 2011 yazında.. Bakalım kendisine nasıl bir enayi bulacak ..

emre neden bu kadar sinirlendin anlamadım. bir yorumda dört defa takip etmediğimi söylemişsin. Sana ne yani?.. bence delambert süper basketçi alışma dönemini bitirdi artık süper oynayacak diyorum hadi bakalım...

:)) sinirim sana değil, dalembert'e...
bana biri dalembert deyince fıttırıyorum sühan..
inşallah senin dediğin gibi olur ama bizde olmasın..
gitsin, başka takımda dünyanın gelmiş geçmiş en iyi pivotu falan olsun.
ama bizden uzak dursun..

Emre abi Dalembert takımda yokmuş gibi davransan olmuyor mu?
Ben bir zamanlar bunu Juwan Howard'a uyguluyordum.Onun yerine Reggie Evans bile olsaydı 2007'de önce Utah serisini sonra Golden State'i geçer batı finalinde oynardık.

Jason Terry'nin, Dallas'ın ihtiyacı olan skor katkısını yapmadıktan sonra Philedelphia'nın bu maçı kazanması çok normal.

Cok dengesiz takımız cok sen git sacma sapan rakiplere yenil sonra dallası yen pehhh

Indianayıda yendik :) hade bakalım

Iverson yavaş yavaş raydan çıkmaya başladı...
aslında çokda iyi yapıyor fazla bile dayandı...
Iguodala dün gece özellikle son çeyrekte oyundan tamamen kopmuş durumdaydı ve hücumda yaptığı hatalar maçı kaybettirdi morali sıfırdı...
böyle çocuk gibi küstüm oynamıyorum yapacaksa salalım gitsin...

bu gece macı izledim ,ıverson kobe kapısması vardı.ıverson yavas yavas ısınıyor.

Bu Jrue Holidayı çok mu aradık ya? .wash > holiday
Dün gece Iverson çok iyiydi, Elton da aynı şekilde. Başka çabalayan adam yoktu. Iggy şaşırttı. Berbattı. Başabaş giden maçta mağlubiyetin bir nedeni de top kayıpkarı. 18 top kaybı biz, 10 lakers.

Bir de Iverson ısınıyor, böyle devam eder umarım. Bu takımın yıldızı sensin, zor durumda top birinin elinde olacaksa bu sen olmalısın.

T-Mac ile olan münasebetimiz nedir?
Wizards ve bibzimle geçiyormuş adı, üstelik Iguodala takasta verilecekmiş. NBA TV de öğlen Houston - Suns maçının tekrarını izlerken spiker söylemişti.

Sezon sonu da 23m dolarlık sözlesmesi sona eriyormuş TMacin. Yaz dönemi cap room açıp Free Agentlardan birini mi düşünüyorlar, amaçları ne pek anlamadım.

Emre Abi aydıtlatsan buraları? :)

Tracy'nin bir yere gideceği yok.Sezon sonu kontratı bitince bizim önemli hamlelerimiz olacak.

Tracy'de NBDL'den bir takıma gider artık!

A.Jamison + C.Butler karşılığında takas etmek istiyorlarmış,rockets yönetimi de ne düşünüyorlarsa anlamadım,şampiyonluk elden gidiyor,hatta şampiyonluğu bırak playoffa kalamayacaklar hâlen tracy'nin kariyerini bitirmek için playoff oynamamayı gözden çıkarıyorlar,bu kadar gerizekalı bir yönetim görmedim.Elinde skorer bir sg ya da sf olsa anlarım elinden gelen bu derim ama her ne olursa olsun süperstarı gidene kadar kullanmak istemiyor 15 dk olsa bile. Neyse beter olsun deyip sözü Emre Philly Jackson abiye bırakalım. :)

ben de pazar günü böyle haberler gördüm ama pek ciddiye almadım.. yalnız geçen 2 günde haberler arttı.. Houston Cronicle diye bir gazetede çıkmış ilk.. Yalnız benim okuduklarım biraz daha farklı.. 3 veya 4 takımlı bir takastan söz ediliyor.. Sixers, Wizards , Rockets ve Suns adı geçen takımlar..Olursa çok sansasyonel bir takas olur çünkü Arenas, T-Mac, Iguodala ve Amare nin yerlerinin değişeceği konuşuluyor.. Ek olarak Dalembert, Caron Butler, Goran Dragic hata Jamison'ın bile adı var orada burada.. Böyle büyük takaslarda duman hep ateş olan yerden çıkar.. Bu takas olursa T-Mac i eline alan kardadır çünkü yaza serbest kalacak.. Igoudala'yı alan da kardadır. Çünkü geleceği var. Arenas!ı alan yanar.. Amare'yi alan da büyük ihtimalle yanar.. Iguodala zaten son maçlarda triplerde.. İddaalı takımda oynamak istiyormuş.. Gitsin oynasın.. Ben bu takasa aslında sıcak bakmam ama Dalembert gidecekse, kim gelirse gelsin bana uyar.. Ayrıca Elton Brand'in adının hiç geçmemesi de ilginç..

http://www.philly.com/inquirer/sports/82873597.html

bu da olaya philadelphia basınından bir bakış..
Iguodala, 15-29 iken hiç bir şey sürpriz olmaz demiş, bu bir iş falan demiş..
yani trade'i güllerle çiçeklerle karşılayacağını ima etmiş..
gitmeye sıcak baktığı açık..Iverson'ı kıskanacak kadar kendini oyuncu sanıyorsa
gitsin zaten.. Bu takımın gitmemesi gereken tek oyuncusu o ama istemiyorsa gitsin..bundan kötü olamayız zaten..