Pınar Karşıyaka-Galatasaray CC

Recep hoca bekliyoruz taraftarımızı demiş de o salona giden deplasman takımı taraftarının can güvenliği falan yok...

Bjkli bayanlara bile dalan bir gruptan bahsediyoruz.

uA-İzmir'in Trabzonspor maçı için organizasyon düzenlediği ve bu yüzden maçta yer almayacağı söyleniyordu.

Karşıyaka'nın da futbol maçı var aynı gün , kemik tayfalarının 2.yarı salonda olması bekleniyor.

Can Altay' Alıntı:
Bjkli bayanlara bile dalan bir gruptan bahsediyoruz.

O maçta karşılıklı bişey olmasına rağmen bayan taraftarlarımıza saldırdıklarını söyleyemeyiz. Öyle bir hareketleri olmadı benim bildiğim kadarıyla.

Snow çok formda ve Slaughter çok atletik. Griffith'in son halkini bilmiyorum ama yıllar ondan çok şey götürmüş olmalı. Pota altını domine etmeliyiz. Keyifli maç olacak ve ç.ekişme maçın sonuna kadar devam edecektir.

Normal şartlar altında kazanırız ama olaya çirkeflik girerse hakemler bizi harcarlar!!!!

Snow'a çok dikkat etmeliyiz.Karşıyakayı asla havayı sokmamalıyız.:Maçı erken koparmamız çok önemli.

Ömer Seymen' Alıntı:
uA-İzmir'in Trabzonspor maçı için organizasyon düzenlediği ve bu yüzden maçta yer almayacağı söyleniyordu.

Karşıyaka'nın da futbol maçı var aynı gün , kemik tayfalarının 2.yarı salonda olması bekleniyor.

O maçta karşılıklı bişey olmasına rağmen bayan taraftarlarımıza saldırdıklarını söyleyemeyiz. Öyle bir hareketleri olmadı benim bildiğim kadarıyla.

Belki beşiktaş'ın başına bir şey gelmemiş olabilir ama geçen sene final grubuna kalma maçında karşıyaka seyircisinin bayan voleybol takımına yaptıklarını bir de ilgili kişiye sorun isterseniz.

serdarmengi' Alıntı:
Belki beşiktaş'ın başına bir şey gelmemiş olabilir ama geçen sene final grubuna kalma maçında karşıyaka seyircisinin bayan voleybol takımına yaptıklarını bir de ilgili kişiye sorun isterseniz.

Kimin voleybol bayan takimina ?
Besiktasin ise oyle birsey duymadim su ana kadar.
Galatasarayin ise zaten bilmemem normaldir,ben Besiktasliyim sadece o macta olanlarla ilgili bilgi verdim. Bilgi de vermedim aslinda,yanlisi duzelttim diyelim.

Bahsettigim mac disinda bisey yapmislardir veya yapmamislardir bilemem,bir yorumda da bulunamam.

İki hafta üst üste deplasmana gitmemiz biraz kötü ama olsun...
Graves takıma ısındı bence çok ii oynar.Fitch de gününde olursa maç kesinlikle bizim ama Tufan ında 3lüklerini unutmamak lazım onun da 3lüklerine ihtiyacımız var tabi ki :atki

Maç İzmir'de o zaman kesin maça gitmem lazım. Haftasonu çok önemli bi işim çıkmazsa büyük ihtimalle giderim İzmir'e. Ne zamandır takımıda salonda izlememiştim benim içinde iyi olacak. Maçı ise çok fazla zorlanmadan alırız sanırım. Zaten şu anda takımda Holmann'ın ayrılmasından başka bi sorun yok. İnşallah güzel bi maç olur ve kazanırız.

Futbol maci 13.00'e alinmis Karsiyaka'nin. Belediye de 10 otobus tahsis edecekmis mac bitimine salona cabuk gidebilmeleri icin.

Salon en gec 2.periyodun basinda full olacak gibi gozukuyor.

Bu maçı mutlaka kazanmalıyız.Hemen altımızda beşiktaş var.Dikkatli ve iyi oyunumuzu tüm periyotlara yayarsak kazanırız.Başarılar aslanlara..

Burak Ceyhan' Alıntı:
rahat alabileceğimiz bir maç ..karşıyakalı seyircelerede biraz olsun dikkat.. ;)

bence ksk lı seyirciler dikkatli olsun bi salaklık yapmasınlar bunun başka karşılaşmalarıda var. ;) ts maçında olcağımdan izliyemicez ama yeniceğimize inanıyorum,aslanlarımıza başarıalr...

Ömer Seymen;

O maçta salon içerisinde olmasa da, salon dışarısında otoparkın orada ksklılar bjklilere girdiler ve kadın, çocuk ayırmadan dövdüler. O maça giden arkadaşlarımdan biliyorum. Yerel gazeteler bile yazmıştı.

Ayrıca geçen sene çok kritik bir maça çıkan bayan voleybol takımımıza bütün maç boyunca küfür edip, sahaya yabancı maddeler attılar. Molalar sırasında oyuncularımıza tükürdüler, ana avrat düz gittiler.

O salona giden kimsenin can güvenliği yok gerçekten. Zaten uA-İzmir de yarın gitmeyecek maça.

Yine de, grup halinde olmasa da gidenler olur ve bize ayrılan o ufak bölüm dolar diye düşünüyorum.

Ua İzmir, trabzon maçınada geliyor sanırım. Yine de geride kalan elemanlar, Galatasaray'ı yalnız bırakmaz. KsKlılar, çirkef bir taraftar görünümünde. KsKlı taraftarların Galatasarayla buradaki maçta olay yaşadığını unutmadım. Sürekli kendilerini göstermek çabasındalar. Boynunda atkısı bile olmayan bir KsKlı kışkırtıcı bir şey söylemedikçe farkedilmezdi, söyledi ki peşinden kovaladılar. Yoksa kendilerini KsKlı olarak gösteren ve adam gibi yerinde oturan 4,5 KsKlı zaten vardı. İçlerinde iyiniyetliler de olabilir ama bu halleriyle spora yakışmıyorlar. Gerçi her taraftar grubunda böyle adamlar var ya neyse :muhaha Ne diyorduk

Kooooyyy :atki

İzmir'de olupta yarınki maçı t.v den seyretmeyi kimse aklından geçirmesin!

Maça biçok giriş çıkış teknikleri vardır bunlarıda burdan yazmanın anlamı yok bilen biliyor..Organize veya değil her şekilde girilir..

İzmir, zaten bu armayı uzun zamandır ilkkez şehrinde görme fırsatı bulmuşken bu fırsatı kaçırmamalı ne pahasına olursa olsun salonda takımımızın yanında olmalı!!!

İzmir bu hafta takımın yanında olsun, önümüzdeki hafta fb maçını bize bıraksın!!!