Play Off 1. Maç | Galatasaray CC 94 - 90 Beşiktaş Cola Turka

Saha avantaji teoride bizde.Seri 1-2-1 seklinde oynanacakmis.kendi sahamizda tek mac yapiyoruz ve belki seri Edirnede bitecek.Bu durumda sahamizda tek mac oynamis oluyoruz.Bu nasil bir saha avantaji biri bana aciklasin.

Zaten bizde teoriyi konuşuyoruz. Pratikde saha avantajını her yerde elde edecek taraftar gücü de var GS'ın onu da kastetmiyoruz süreci de kastetmiyoruz. Teori konuşuyoruz...

Saha avantaji teoride bizde.Seri 1-2-1 seklinde oynanacakmis.kendi sahamizda tek mac yapiyoruz ve belki seri Edirnede bitecek.Bu durumda sahamizda tek mac oynamis oluyoruz.Bu nasil bir saha avantaji biri bana aciklasin.

Normal seri 2-2-1 dir. Saha avantajına sahip takım 3 maçı sahasında oynuyor,2 sini deplasmanda. Sanırım sizin şaşırdığınız nokta bizim seriye 1-0 önde başlamamız ve buna takiben kalan serinin 1-2-1 olması. Seriye önde başladıdığımız için ilk maçı oynamadan kazanmış oluyoruz.

Ben Besiktas serisinin mantigini anliyorum 1-0 onde basladigimiz icin onu ilk maca sayip tek mac sahamizda oynatiyorlar.OLin serisinin mantigini anlamiyorum 1-0 geride basladigimiz seride bizi kendi sahamizda yenilmis muamelesi yapip tek mac sahamizda oynatip seriyi Edirneye tasiyorlar.Bunun hicbir mantiki aciklamasi olamaz.Normalde 2 mac sahamizda oynatip Olinin sahasina saymalari lazuim o maci ve tek mac olinin sahasinda oynanip seri bize donmeliydi.

Chatman'ın oynaması dikkatimi çekti. Ergin Hoca gene bi kurnazlık yapmaya çalışmış. Kemp çok iyiydi karşı takımda, özel önlem almak gerek. Bu maç serinin pek de kolay olmayacağını gösterdi. Ama zor da olsa 2-0 yapmak çok iyi oldu. Tebrikler Aslanlar..