Play-Off 3. Maç | Beşiktaş Cola Turka 113 - 71 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Bjk-Galatasaray(Yine kazanacağız)

bizim evde uydu var spormax'i açtığımda maçlarda dahi göstermiyor. acaba kanalı silip yenidem kursam olur mu ?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu turu geçtikten sonra, Efes serisi için bir fırtına koparmalıyız!

Herkes lütfen işin ciddiyetine varsın, belki çok iyi oynamıyoruz ama şampiyon olabilecek potansiyelimiz var!

Dolu tribünler, vede motive edilmiş oyuncular ile zaferi kazanacağız!
Her takıma sizin gibi taraftarlar lazım.
Şöyle bir bakınca gerçekten ciddi kalitede bir kadromuz var. Herşeye rağmen neden olmasın?

Umut Erdem' Alıntı:
Yani Galatasarayda birşeyler iyi giderken birilerinin buna çomak sokması çok normalleşti..Taraftarında buna körü körüne kanması beni çok üzüyor...

Şimdi Hosley oyuna girmek istememiş...Buz tedavisi yapılıyor diye....Peki taraftara sesleniyorum bu adam artistligine mi yoksa diğer maçlarda oynama istegi oldugu içinmi böyle bir davranışta bulundu?

Biz niye hep artistlik tarafını göz önünde bulunduruyoruz..Ayrıca haberde akıllara şöyle bir soru geldi diyor...Adam tamamen belki böyledir demeye çalışıyor...Play-off yaklaşırken para sorunu haberi,2-0 öndeyiz ve sezona göre cok güzel oynuyoruz hemen ardından Hosley sorunu..Bana göre %99 balon haber...Kim ne derse desin...
Bu olay sürekli yaşanıyor bence yapılmaması gereken bir hareket bu.Koç oyuna gireceksin diyosa gireceksin küsüp böyle yapmanın hiç bir anlamı yok.Daha önce benzeri bişeyi Cemalle de yaşadı koç cemal kaç maç süre alamadı.Bazı oyuncular Koray Mincinozluyla tam anlamıyla takışıyor.İnatlaşıyorlar Koray Hocada disiplinden taviz vermemek adına bence doğru yapıyor.Murat Özyer olsa belki bişey yapmaz ama Bence disiplin adına yapılan şey doğru.
Ayrıca ne demek buz tedavisi yaptırıyorum giremem bu tam anlamıyla bir artistliktir.Bunun altında mesaj vardır.Sen beni fazla kenarda tuttun şimdi de ben girmiyorum.Oyuncunun böyle bir hakkı yok koç gir derse girecek çık derse çıkacak.Buz tedavisi falan hikaye bence bahane tamamen bunun altında artistlik var.Benzer birşeyi cemal ve ender de yapmıştı bu sene sanırım.Maçın ortasında sanırım Hosley Soyunma odasına gitti sonra tekrar geldi.
Sonuç olarak Hiç bir oyuncunun koçla inatlaşmaa koça artistlik yapma hakkı yoktur.Bu tür hareketlere kesinlikle taviz verilmemelidir.

Takımımız kazanıyorda tribünlerimzi yine bomboş.Koskoca Galatasaray-Beşiktaş maçı ama tribünlerde büyük boşluklar var.Efes maçlarına böyle olursa hayatta geçemeyiz turu.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Taraftarımız bizden desteğini eksik etmediği sürece her maçı kazanırız. Onlar varken daha iyi oynuyor motive oluyoruz. İmza Cüneyt Erden

İstanbul Uyuma!!!!

ben 3 0 olarak tur geççeğimizi düşünüyorum son maçta dikkat edilmesi gereken yer bence şu yerli rotasyonumuz murat 4 cemal 2 polat 3 tufan 0 cüneyt 1 hüseyin 6 sayı ve toplamda 16 sayıda kaldı biraz daha bu sayıyı 16dan 30 lara çıkartmak gerekmez mi yerli rotasyon olarak bide guroviç bu maçta 2 3 dk da olsa oynasın direk efes serisinde dalmasın sahaya bi nevi antreman olsun çünkü guroviçe ihtıyacımız var bu bi gerçek

Can Abi çk güzel yazmış konu ile igili. Zat-ı muhteremin böyle huyları yoksa Real'den neden gitti acaba? Oradan gelen haberlerde mi medyanın balonu. Bu oyuncunun karakterini böyle olduğu bilinen birşey. Körü körüne savunmanın amacı ne. Galatasaray'da oynuyor diye savunuyorsanız Atkins'de Galatasaray'ın oyuncusu...

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2qwmb1ur]Bu turu geçtikten sonra, Efes serisi için bir fırtına koparmalıyız!

Herkes lütfen işin ciddiyetine varsın, belki çok iyi oynamıyoruz ama şampiyon olabilecek potansiyelimiz var!

Her takıma sizin gibi taraftarlar lazım.
Şöyle bir bakınca gerçekten ciddi kalitede bir kadromuz var. Herşeye rağmen neden olmasın?[/quote:2qwmb1ur]Teşekkür ederim Bağdat Hoca:)

Bu turu geçtikten sonra Efes maçı 5. maça giderse o maçta Eyüp Yıldızla omuz omuza orada olmak isterim.
Daha erken olmamasının sebebi vizelerdir.

Burak Barut' Alıntı:
Bu turu geçtikten sonra Efes maçı 5. maça giderse o maçta Eyüp Yıldızla omuz omuza orada olmak isterim.
Bende uzanan el geri çevirilmez!

Her zaman beraber izleriz Burak!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Barut":3gu49lj3]Bu turu geçtikten sonra Efes maçı 5. maça giderse o maçta Eyüp Yıldızla omuz omuza orada olmak isterim.

Her zaman beraber izleriz Burak![/quote:3gu49lj3]
Çok zor ama finale çıkarsak Bende Adanadan Kalkıp gelecem izleyecem maçları.Bu da bütün foruma sözüm olsun

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Barut":17lv0526]Bu turu geçtikten sonra Efes maçı 5. maça giderse o maçta Eyüp Yıldızla omuz omuza orada olmak isterim.

Her zaman beraber izleriz Burak![/quote:17lv0526]

Size de bu yakışırdı zaten.

Eren Aydın' Alıntı:
300bin doları verip birde artisliğini çekmiyormuyuz şu oyuncuların... Sinir olmamak elde değil...
bela 1 lincoln bela 2 hosley boyle oyuncuları istemiyoruz koray hoca hosleyi soyle tribune yollasında aklı basına gelsin ki koray hocanında gerekeni yapıcagını dusunuyorum hosleyi tribune gonderip sakatlıgı tamamen gectiyse gurovicı alıcak bence zaten takıma en az katkı veren hem de en cok kapris yapanda hosley mantıklı olanda bu

guroviç kadroda kesin olmalı bu maçta gs için bu maçta en azından sahada olsun ilk beşimiz:graves milo tolliver hüseyin murat(cüneyt) şeklinde olsun daha sonra kadro tufan guro atkins cüneyt şeklinde desteklensin ben bu maçta yerli rotasyondan 35 yabancı rotasyondan 45 yani 80 civarı sayı bekliorum murat kaya ve guroviç bu maçta en büyük iki favorım tabi guro oynarsa

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2uzeelm5]Bu turu geçtikten sonra Efes maçı 5. maça giderse o maçta Eyüp Yıldızla omuz omuza orada olmak isterim.

Her zaman beraber izleriz Burak![/quote:2uzeelm5]

Yarın gideceğim yarışmada birinci olayım hele , Eyüp Abi'nin davetine ben de icabet ederim İnşallah... :)

E.Y.T ile 3-0 yaparız. Eğer son maçtaki savunmayı tekrar edersek rahat kazanacağımızı düşünüyorum.