Play-Off Çeyrek Final 3. Maç | Galatasaray LH: 78 - Beşiktaş IF: 65

arroyo son iki macta cok düsük yüzde ile oynadi. yine bugün yüzdesi düsük olursa ikinci macta oldugu gibi asistlere oynamali bence. karsiyaka efesi gecti bence fb karsisinda da favori ligde iki mactada yendi ve iyi savundu feneri. biz bu maci gecersek en zor seri bant karsisinda olacak cok formdalar ve saha avantajina sahipler. eger seneye kesin olarak yine euroleague oynamak istiyorsak bu maclari gecmemiz lazim. son macta ersinin performansi (sakatliktan sonra) ileriye dönük diger maclar icin umut verici. tek eksigimiz 3lük yüzdemizin ortalamasi yok bir mac cok iyi diger mac cok vasat. eger belirli bir yüzde ( yüzde 30-35) civari ile oynarsak turu rahat atlariz gibi geliyor bana

Musatafa, bu sitede Galatasaray a çok ağır küfür eden fener taraftarının videosu yayınlandı. Benden başka kimse tepki vermedi. Yayınlayan arkadaşta ( ne var yani hiç mi küfür duymadınız) minvalinde cevap verdi. Her hangi bi ceza da aldığını hatırlamıyorum. Ötesini var sen düşün...
Sanırım benim paylaştığım videodan bahsediyorsunuz. O videoda FB tribününden çekilmiş, Galatasaraylı futbolculara muz sallayan taraftarların görüntüsü vardı. Oyuncularımıza yapılan ırkçılığın belgesiydi. Bu yüzden paylaştım. Tribünden çekildiği için haliyle küfür de vardı.

Sırf içinde küfür var diye o video sosyal ortamda paylaşılmasaydı, malum olay aydınlanmamış olacaktı.

İlk yarıda 12-16 fark ile önde oluruz. Önemli olan 3.periyotta saçmalamamak.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

20 sayıdan fazla farkla bitirebilirdik ilk çeyreği ama sadece 11 farkla bitirdik.Çok iyi savunuyoruz ama hiç akıcı hücum etmiyoruz

İsmet Badem: Perkins oynadığı adamın kafasına girmeyi başarıyor.

İsmet Badem: Son topları Perkins'e attırın kaçırmıyor.

İsmet Badem: Perkins nasıl smaça gitti ama

İsmet Badem: Solda perkins boş ya versene oraya atsın.

İsmet Badem: Perkins oynadığı adamın kafasına girmeyi başarıyor.

İsmet Badem: Son topları Perkins'e attırın kaçırmıyor.

İsmet Badem: Perkins nasıl smaça gitti ama

İsmet Badem: Solda perkins boş ya versene oraya atsın.

O bir şey değil bir de Broekoff'u bir övüyor. Az daha ileri gitse adamı Papanikolaou ile falan kıyaslayacak yani.Var İsmet Badem'de son 2-3 yıldır bi Beşiktaş hayranlığı

Her zaman yerli katkısından bahsederim, yine de bahsetmeye devam edeceğim. Bugün takımın iyi oynamasının nedeni tamamen yerliler. Zaten tekrar form tutmanın başka yolu da olamazdı. Sinan Güler devreye kadar 12 sayı buldu ve takımı da hep canlı tuttu. Yerlilerin bulduğu toplam sayı 24, yabancıların ise 19. Bu oran takımın tekrar ritm bulması için yeterli. Daha ilerisi için de hem geçen maçlardaki gibi yabancı oyuncularımız iyi oynayacak, hem de yerliler hep böyle katkı verecek. Açıkçası bu seri öncesi Sinan'dan çok Furkan ve Ender'den biraz da Cenk'ten bir şeyler bekliyordum ama Sinan şaşırttı. Bravo Sinan, hep böyle devam et.