Play-Off Finali | Kasımpaşa - Karşıyaka 17 Mayıs 20.30

Eser Atalay' Alıntı:
İşin garibi bu taraftar topluluğu yaptıklarından dolayı kazandığı "eşkiya" ünvanından gurur duyar:=)
"300 kişi semtiniz bastık elde dönerler" lafını övünerek söyleyen taraftar topluluğudur.
Kardeş klübü beklendiği gibi Karagümrük olan zaten başka takım olsa kafamı kırardım Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş sözü bu kadar acaba neye uyar başka :=) taraftar topluluğu
Karşıyaka yı gezdiğim kadarıyla çok beğendim yaşanacak bir yer gibi gözüküyor bu kadar güzel bir semtten nasıl böyle bir ruh hali çıkar! yaşasa belki Freud çözerdi ancak..
freud'un söyleyeceği şey belli abi... Bastırılmış cinsellik :) :)
(yanlış anlaşılmasın, Freud'un çoğu şeye kaynak gösterdiği olay bu, karşıyakalılar yanlış anlamasın sonra:)

Ne diyelim o zaman size İstanbul Belediyeli,Kasımpaşalı Gençlerbirliğili ligde mutluluklar sürekli başkları söylüyor bizlerin yaptığı şeyleri biz isterdik Bursa,Eskişehir,Antalyanın yanında birde Karşıyaka olsun süper ligde ama bu iyi niyeti sadece bir ilçe istiyor tabi zor arkamızda kimse olmadan mücadele etmek.unutulmaması gereken bir şey bahsettiğiniz o olayların çoğunu kendini psikopat olarak adlandıran tüm gruplar yapıyor ve biz bundan övünmüyoruz Karagümrükle dostluğa gelince bu yıllar önce yapılan bir maça dayanır ve efsane futbolcumuz Gode Cengiz sayesindedir ve biz gayet memnunuz Karagümrük gibi bir dostumuz olduğuna.

Öncelikle İstanbul Belediye'nin cinayet işleyecek seyircisi bile yok fakat seyircisi yok diye hakettiği Süper Lig'den asla dışlanamaz. Zaten İstanbul Belediye'nin Karşıyaka seyircisi gibi seyircisi olacağına hiç olmasın, razıyım.

Her sene aynı nakaratları, taraftar açıklamalarını dinlemekten sıkıldık.
Ayrıca bu taraftar açıklamaları canına kıyılan insanların hiçbirini geri getirmiyor.

Yanlış hatırlamıyorsam yıllar önce Ahmet Cömert'te Karşıyaka seyircisinin tahrikleri yüzünden 2 maçımızı seyircisiz oynamıştık.

Yine basketbolda Charles Gaines'e atılan yabancı maddeler ile maçı yarıda kesen taraftar da yine Karşıyaka taraftarıydı.

Say,say bitmez yapılanları... Bu yüzdendir ki kimse Karşıyaka taraftarıbı savunmak gibi şanssız bir harekete kalkışmamalı.

Ayrıca şu başlık yaklaşık 7 ay önce açılmış. Bir bakın derim...

viewtopic.php?f=3&t=5894

@Bülent
Karşıyaka önce insanların zihnindeki önyargıları ve kötü imajını yoketmeli ama bunun için hiç gayret sarfetmediğini gördük,neyse seneye çıkarsınız bence bu kadro ve td korunursa

Bülent Aydın' Alıntı:
Sevgili Tugay ölen kişi bir hiç uğruna ölmüştür lütfen buraya taşıyarak yaramızı deşme Özgür Soylu tam bir tribün emekçisi üniversite okuyan birisiydi lütfen
Bide taraftar liderimizi dinleyelim o zaman
http://www.kskcarsi.org/genel/okan-abim ... daydi.html

Peki Bülent değişen ne ?

Bana kalırsa hiçbirşey değişmedi. Bir değil, iki değil yaşanılan olaylar.
Adım gibi eminim, yaşanmaya da devam edecek...

Hak veriyorum Eser abi sizlere ama yıkıcaz inşallah td gerçekten süper birisi kadroya gelirsek ciddi takviyeler şart buraya kadar gelmeleri bile bizi şaşırtmakla beraber gururlandırdı

İzmirde olmayıpta konuşmak kolay.Ben ne kadr GÖZTEPEli olsamda takip ediyorum Ksknin taraftar olarak belkide en doğru senesiydi.Ne küfür vardı bu sene ne olay ne saha kapama yediler.ÖZgür denen arkadaşta talihsiz bi olayla yaşamını yitirince hepsi iyicene kenetlendi ve bu gazla KSK buralara kadar geldi.Hakketti mi finali tartışılır ama ortada harbiden büyük çaba ve emek var.Bu sahaya girme olayı bi patlamadır.Ama yolda olan olayı kelimelerle anlatmak yeterssiz.Yazıklar olsun gördüm utadım adeta ezeli rakibimden.Neyse Karşıyaka futbol takımını bundan sonra çok zor günler bekliyor.MAddi ve manevi olarak.Çünkü ben görmedim ki ksk kafaya oynamadığı zaman taraftarının muhteşem desteğini.normalde 3 5 bin kişiye oynayan takım galibiyetlerden sonra 10 15 bin kişiye oynamaya başladı.Bunun yanında maddi sıkıntı hat safaya yükselicek.Seneye ksk inşallah düşmezde BAnk Asyada karşılaşırız...Son olarakta bu lafımı bir yere yazın
'GÖZTEPE Süper lige çıkmadan hiçbir İzmir takımı çıkamaz'
Buca ve Ksk de o güç yok zaten.ALtay seneye yine buraları zorlar ama çıkacaaklarını zannetmiyorum şuan maddi olarak taraftar desteği olarak potansiyel olarak Göztepe bu takımlardan farklı bi yerde seneye de Sakaryayla beraber Bank Asyada oluruz

Bunu camialara mal edemeyiz, şunu camialara mal edemeyiz.
Bir çok insan hiç uğruna ölüyor, bir çok kez yerler yakılıyor harap ediliyor.
O zaman taraftar grupları kendi içlerindeki çürük elmaları çıkarıp atsınlar ve zan altında kalmasınlar.
Bu olay Karşıyaka camiasına mal ederim ben abicim eğer adam üstünde taşıdığı formayla maça gidiyorsa onun ağırlığını, sorumluluğunu taşıyarak gitmelidir.

@ Semih
Dediklerinin çoğu doğru yalnız işler sıkışınca merak etme para bulunur bu takımda küme falan düşmez Karşıyakayla Bucayıda bir tutma derim
Burak bir insan esrar çekip içkisini içip üzerine x kulübün formasını giyip bir insanın ölümüne yol açıyorsa burdaki suç neden x kulübünde olsun sonuçta 10 lirayı verip geliyor insan adamlar gbtsinemi bakcaklar otobüse alırken yapma lütfen

Bülent ;

10 lirayı verip sadece Karşıyaka maçlarına mı gidiliyor ?
Yoksa alkol,uyuşturucu sadece Karşıyaka semtinde mi satılıyor ?

Senin söylediğin unsurlar her ilde her ilçede gerçekleşebilir hatta 10 liraya değil 1 liraya forma giyip maça gidenler oluyor. Ama nedense bu olayları çoğunlukla Karşıyaka forması altında görüyoruz.
Karagümrük ebedi dostumuz demişsiniz ve bunda anormal biirşey görmediğinizi söylemişsiniz. Karagümrüğü bilmesek söylediklerinize ve dostluğunuza inanırız da tencere kapağını İzmir'de değil de yuvarlanıp gelip İstanbul'da bulmuş...

Van belediye sahaya giriyor Adana hakem kovalıyor manşette Karşıyaka oluyor bizim için sorun yok bir 14 sene daha bekleriz süper lig için ama rakipler böle yüklenirse Karşıyaka cevabını verir

Bülent Aydın' Alıntı:
Van belediye sahaya giriyor Adana hakem kovalıyor manşette Karşıyaka oluyor bizim için sorun yok bir 14 sene daha bekleriz süper lig için ama rakipler böle yüklenirse Karşıyaka cevabını verir

Bülent ;

Bak forumda bile bir Karşıyakalı olarak rakipler yüklenirse Karşıyaka cevabını verir gibi abes bir cümle kurabiliyorsun ki ben senin mantıklı bir Karşıyaka taraftarı olduğunu düşünmeme rağmen... Bu sonuçtan yola çıkarak, diğerlerinin sanalda değil de reelde icraat yapması, kendi dillerince taraftar olmanın koşullarından birini yerine getirmesi bizlere göre futbol terörünün elebaşları olmaları çok doğal karşılanabilir.

Benzin istasyonunda yaşananlar,son play-off maçında işlenen cinayet,basketbol maçlarında rakip takımı yabancı maddeye boğmak,deplasmana gidip ağır tahriklerle salon kapattırmak vb... bunların hepsini doğal karşılayıp hala Karşıyaka seyircisine toz kondurmama gibi bir çaba içinde bulunmanız sebebiyle sizleri hayretler içerinde izlemekteyim...

Son olarak; bu kafayla değil 14 sene 144 sene daha Süper Lig'i falan görmek mümkün değildir...

Tugay
Bir kaç sayfa öncesine bakarsanız naçizane özürlerimi ilettim yaşananlarla alakalı foruma.Benim burda yaptığım taraftar tarafından yapılan terörü savunmak değil sizin gözünüzde oluşan Karşıyaka taraftar profilini azda olsa yumuşatmak her taraftarın aynı olmadığına kannaat getirmek ama çok zorlandığımı belirtmeliyim mazur görün benide

Bülent Aydın' Alıntı:
Tugay

her taraftarın aynı olmadığına kannaat getirmek

Bülent;

Bak ben ne demişim ?

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bülent ;

Bak forumda bile bir Karşıyakalı olarak rakipler yüklenirse Karşıyaka cevabını verir gibi abes bir cümle kurabiliyorsun ki ben senin mantıklı bir Karşıyaka taraftarı olduğunu düşünmeme rağmen...

Bizler her taraftarı aynı görmüyoruz. Zaten her taraftarı aynı görsek, burada sana ve senin gibi Karşıyakalı kardeşlerimize hitaben yazardık...

öncelikle yayından başlamalıyım işe. bildiğiniz üzre pazar günü saat 20.00'de 8 Süper Lig maçı vardı ama güzide yetkililer 2.Lig'de senenin en önemli maçını 20.30'a koyarak futbolseverleri böyle bir maçtan mahrum ettiler.

tüm Karşıyaka'lı arkadaşlara geçmiş olsun diyor üzüldüğümü belirtmek istiyorum. Karşıyaka içindeki bozukluklardan arınırsa bu lige çok yakışır. şuna eminim ki büyük çoğunluk maçlarını 'Recep Tayyip Erdoğan' stadında oynayan Kasımpaşa veya taraftarı olmayan Belediye takımlarındansa Karşıyaka'yı isterdi, olmadı sağlık olsun..

Bülent Aydın' Alıntı:
Burak bir insan esrar çekip içkisini içip üzerine x kulübün formasını giyip bir insanın ölümüne yol açıyorsa burdaki suç neden x kulübünde olsun sonuçta 10 lirayı verip geliyor insan adamlar gbtsinemi bakcaklar otobüse alırken yapma lütfen

Bülentcim o zaman Karşıyakalı taraftar kendi içlerinde ki zayıf halkaları atmaları gerekir diyorum.
Ölen insanlara yazık değil mi onların kardeşlerine yazık değil mi ?
Karşıyaka'nın epeydir kötü olarak anılması yazık değil mi ?
Belki şu anda anlamıyorsun ancak Allah göstermesin ilerde çoçuğun falan olursa ve Karşıyakalılarla maça giderse uykusuz geceler yaşadığında demek istediğimi anlarsın.
Haydi kolay gele size.

Karşıyaka taraftarıyla Süper Ligi hakeden bir takım.Türkiye deki taraftar potansiyeline bakarsak Karşıyaka taraftarı anımsanmayacak kadar çok.Kötü yanları yok mudur vardır ama hep de kötü yanlarına bakmamak gerekiyor.Şahsen Karşıyaka nın Süper Lig e gelmesini isterim.