Play-Off Finali | Kasımpaşa - Karşıyaka 17 Mayıs 20.30

Kasımpaşa - Karşıyaka

17 Mayıs Pazar saat 20.30

Hakem: Bünyamin Gezer

Karşıyaka'nın lige çıkacağını düşünüyorum...

Başarılar Karşıyaka.

Umarım hak eden çıkar ve umarım hak eden Karşıyaka olur.

İzmir Süper Lig´de bir takımla temsil edilmeyi sonuna kadar hak ediyor. Her ne kadar Karşıyaka kendisini İzmir´den kopuk görse de.

Gönlüm Altay'dan yanaydı; ama olmadı. Madem Kasımpaşa Altay'ı eledi, çıkan da Karşıyaka olsun bari. Bir İzmir takımının olması her zaman iyidir.

Otuz beş buçuğa(!) başarılar. Ben Altay' ı isterdim, Süper Lig' e çok yakışırlardı. Ancak olmadı. Geçen yıl yine Kasımpaşa' ya elenmişlerdi hem de finalde. Çok da üstün oynamışlardı. Olmadı. O yüzden Karşıyaka galip gelsin istiyorum.

herzaman ama herzaman bu ligde İzmir takımı yada takımları olmalı..

Ben Altay'ın çıkmasını isterdim ama maalesef olmadı.Bu maçta Karşıyaka'yı destekliyorum ancak Kasımpaşa galibiyete daha yakın duruyor.

Burak Barut' Alıntı:
Recep Tayyip Erdoğan Stadın'da Kasımpaşaspor'a başarılar diliyorum !
Devletin öncelikli işi süper lige İstanbul takımı çıkarmak oldu zaten. 2. ligde başka İstanbul takımı kaldı mı bilmiyorum ama kaldıysa onuda bekleriz seneye. 3 büyükler daha az deplasmana gider böylece. Zaten süper lig diye birşeyde olmayacak. Ankara takımları ile İstanbul takımları her hafta maç yapacaklar bizde izleyeceğiz, işin doğrusu bu.

Sabah saatlerinde döndük çarşıya herkes şaşkındı gerçekten dramatik oldu maçtan sonrada istenmeyen olaylar oldu kusura bakmayın

Bu arada Onur Abi Sakarya Caddesi denilen yerde bende vardım belkide görmüşüzdür birbirimizi :)

Kasımpaşa'yı kutlarım ama asansör takım olmaktan kurtulamayacaklar..Önümüzdeki sezonun şimdiden en büyük düşme favorileri..

Bu arada bu Play-Off mantığını başladığından beridir hiçbir zaman çözemedim..Bolu ligi 3.bitirdi ama dün 6.sıradaki Kaf-Kaf belki de lige çıkacaktı..(Ksk'ye bir lafımız yok , yanlış anlaşılmasın.)..34 haftanın emeği bu iki maça bakılıyorsa hiç birşey demiyorum..Ayrıca bu sistem yüzünden son hafta, özellikle Altay , bir takımın düşmesine neden oldu -ki futbol adına çok kötü bir durum..

Pazar günü Süper Lig'de aynı saatlerde ölüm kalım maçları olmasına rağmen bu maçı aynı saate koydukları için helal olsun diyorum TFF'ye..Şu maçı Pazartesi oynatsalar dünya tersine dönerdi zaten..

Taner Tuna' Alıntı:
Kasımpaşa'yı kutlarım ama asansör takım olmaktan kurtulamayacaklar..Önümüzdeki sezonun şimdiden en büyük düşme favorileri..

Bu arada bu Play-Off mantığını başladığından beridir hiçbir zaman çözemedim..Bolu ligi 3.bitirdi ama dün 6.sıradaki Kaf-Kaf belki de lige çıkacaktı..(Ksk'ye bir lafımız yok , yanlış anlaşılmasın.)..34 haftanın emeği bu iki maça bakılıyorsa hiç birşey demiyorum..Ayrıca bu sistem yüzünden son hafta, özellikle Altay , bir takımın düşmesine neden oldu -ki futbol adına çok kötü bir durum..

Pazar günü Süper Lig'de aynı saatlerde ölüm kalım maçları olmasına rağmen bu maçı aynı saate koydukları için helal olsun diyorum TFF'ye..Şu maçı Pazartesi oynatsalar dünya tersine dönerdi zaten..

Tanercim ben seni kutlarken sen beni neden kutlamıyorsun ? :)

Kimliğimizde boşuna Kasımpaşa yazmıyor. Tebrikler Kasımpaşa Süper Lig'e hoşgeldin...