Quinton Hosley

Re: 7 # Quinton Hosley

Okan DAMGACI' Alıntı:
Antonio Graves ve Quinton Hosley show izliycegiz bu sene 8) saygılar

Birinin şovunu izleyebiliriz bence anca anca...

Bu arada her mesajın sonuna saygılar yazmasan Okan,biliyoruz foruma müthiş bir saygı duyuyorsun... :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Okan DAMGACI":3bf9i858]Antonio Graves ve Quinton Hosley show izliycegiz bu sene 8) saygılar

Birinin şovunu izleyebiliriz bence anca anca...

Bu arada her mesajın sonuna saygılar yazmasan Okan,biliyoruz foruma müthiş bir saygı duyuyorsun... :)[/quote:3bf9i858]
tamam yazmam ama bunda herhangi bir kotuluk yada sakınca gormuyorum

Alperen Kaplan' Alıntı:
Kötü demedim ki ben de... :)
tmm bosver ya :p bu arada sen birinin demissin ama ikisininde izliycez ikiside nba olmasada euroleugede banko oynuyabilecek oyuncular hele graves suanda barca pana gibi takımların ilgisini coktan cekmistir neyse insallah en azında birini elimizde tutarız

Okan mesajinda bir sey eksik ama cikaramadin ne olabilir acaba :)
Hosley ise kalitesini ilk macinda belli etti. Karsiyakadan taniliyor idi.

Salih GOZMEN' Alıntı:
Okan mesajinda bir sey eksik ama cikaramadin ne olabilir acaba :)
Hosley ise kalitesini ilk macinda belli etti. Karsiyakadan taniliyor idi.
Salih merak etme bir daha saygılar demicem :p ama bu forumdakilere ve tüm gslilere karsı inanılmaz saygım ve sevgim var bunu bilin yeter bu saygı bitmez :p

dun aksam kıev macında tum takım dokulurken bile ne kadar kalıtelı oyuncu oldugunu gosterdi.hosley sen muthıssın...

aşkımız 3 ay sürecek ben ona üzülüyorum...

Bordeaux maçının sabahı geçen sene neden almadık demiştim.Akşam aldığımızı öğrendik. :) Şu anki görüntü iyi olmasa da çok doğru bir hamle.Hüseyin'e de yazık yahu tek başına takım olması bile yetmiyor.Umarım kimya uyuşur.
Ayrıca Tolliver'a 8 numarayı verenin Allahına kurban :) 8'in yakıştığı oyuncu tipi tam.

Onur UNCU' Alıntı:
Bordeaux maçının sabahı geçen sene neden almadık demiştim.Akşam aldığımızı öğrendik. :) Şu anki görüntü iyi olmasa da çok doğru bir hamle.Hüseyin'e de yazık yahu tek başına takım olması bile yetmiyor.Umarım kimya uyuşur.
Ayrıca Tolliver'a 8 numarayı verenin Allahına kurban :) 8'in yakıştığı oyuncu tipi tam.

Hatırlıyor musun Kayseri maçından önce söylediklerimi ? :p

Bu oyuncuyla ilgili iki ciddi çekincem var:
1)Bencil bir oyuncu olması:Eğer geçen sene Karşıyaka'da yaptığı gibi her aldığı topu potaya atarsa pek çok maçın kaybedilmesinde baş rolü oynayacaktır.Kötü şut seçimlerini en aza indirmesi için koç tarafından gereken hamleler yapılmalıdır.
2)Disiplinsiz davranışları:Real Madrid'ten antrenörle aralarında çıkan kavgadan dolayı ayrıldığı söyleniyor.Eğer aynı davranışları bizde de sergilerse bundan sonra oynadığı en iyi takım biz oluruz.Bu tür davranışlar nedeniyle pek çok yenekli oyuncu kaybolup gitti.O da sonraki basketbol hayatına hep Karşıyaka gibi takımlarda devam eder.
Kontrolsüz güç,güç değildir.Eğer ki bu iki kötü özelliği tolere edilebilecek kadar giderilirse şampiyonluk yolundaki en önemli transferimiz olur.İleride de avrupa'nın sayılı oyuncularından birisi olur.Yoksa da herşeyden önce kendine yazık eder.

ben hosleyin kötü yanlarını değil,bizim nekadar takım oyunu oynadığımıza bakmakta daha yarar görüyorum,eğer biz tam takım gibi oynamaya başladığımızda zaten sistem içinde hosley de kendi başına hiç olduğunu anlayacaktır ve takım oyununa ortak olmak için çabalayacaktır tabiki burda taraftara da iş düşüyo play off lar öncesi artık takıma daha fazla sahip çıkılmasında yarar var bence.atmosfer takım için nekadar önemli bunu (fülker,geçen yılki efes telekom )maçlarında gördük.

dün aksam saatlerinde capcity midpoint 'te rashid,hosley,tolliver,graves yemek yiyorlardı ve yanlarında cok güzel ve alımlı iki bayan vardı.Bayanlardan biri tolliver'le epey yakındı.Gelir gelmez alısmıs istanbul'a :)Hosley cok şık giyinmişti.Rashid capulcu gibiydi :)

hosley her yerden smaç vurabilen bi adam ben tolliveri de beğendim ıns sezon sonu kalıcı olurlar.yerlerine daha iyileri gelmedikçe..