Rakibimiz Buducnost

Volkan Çoban' Alıntı:
EUROCUP 2. ÖNELEME
1. MAÇI

BUDUCNOST
GALATASARAY CAFE CROWN
Hakem
Tarih 04.11.2008 21:00
Yer GORNJI KOKOTI BB

resmi sitede deplasmanda gözüküyor ilk maç.uleb in sitesinde ise 4 kasımda istanbul da oynanacağı gözüküyor.
Evet resmi site ilk maçı deplasmanda gösteriyor inş. öledir xD

Çok rahat bir maç olacak kimse fazla korkmasın.Bu turuda geçip gruplara kalacağız.Ah keşke Strickland ın yerine daha tecrübeli,skorer,asisitçi ve savunmacı bir guard alınsaydı.İşte o zaman çeyrek final garanti olurdu ama sağlık olsun.

ALİ SUAT(SUAT AYDIN)' Alıntı:
Çok rahat bir maç olacak kimse fazla korkmasın.Bu turuda geçip gruplara kalacağız.Ah keşke Strickland ın yerine daha tecrübeli,skorer,asisitçi ve savunmacı bir guard alınsaydı.İşte o zaman çeyrek final garanti olurdu ama sağlık olsun.

Kardeşim neden sürekli misafir olarak yazıyorsun, varsa bir bildiğin birşey söyle bizde yazalım.Abukluk yapmanın anlamı nedir anlamıyorum ki?

Burak Barut' Alıntı:

Kardeşim neden sürekli misafir olarak yazıyorsun, varsa bir bildiğin birşey söyle bizde yazalım.Abukluk yapmanın anlamı nedir anlamıyorum ki?
Burak kardeş Bizde olup onalrda olmayan Guroviç,Ziziç,Milojeviç ve Graves var.İŞte bu yüzden rahat kazanacağımızı düşünüyorum.Anladın mı şimdi?.Yoksa ayrıntılı bir cevap daha verebilirim anlamadıysan.

rahat olmasada buducnosttan daha büyük hedeflerimiz var,sadece oyuncu yetiştirip satmaya endeksli bir klüble oynayacağız ,en azından geçmiş seneler öyleydi, bu yüzden takımıma sonuna kadar güveniyorum bu eşleşmede..

Salı günü oynayacağımız Buducnost maçına hep beraber gidelim!

Salı günü saat 18 de Taksim AKM önünden kalkacak otobüsle gideceğim, gelmek isteyen tüm arma sevdalılarını beklerim!

[quote="Burak Barut":3r6fbxkx]

Burak kardeş Bizde olup onalrda olmayan Guroviç,Ziziç,Milojeviç ve Graves var.İŞte bu yüzden rahat kazanacağımızı düşünüyorum.Anladın mı şimdi?.Yoksa ayrıntılı bir cevap daha verebilirim anlamadıysan.[/quote:3r6fbxkx]
Ben size neden çevrimiçi olarak yazı yazmadığınızı sordum, siz Zizic-Guroviç-mİlojevic dediniz.Evet ayrıntılı cevap istiyorum açıkcası.

Neden siteye sürekli bu şekilde yazı yazıyorsunuz, anlatabilir misiniz ?

Eser Atalay' Alıntı:
rahat olmasada buducnosttan daha büyük hedeflerimiz var,sadece oyuncu yetiştirip satmaya endeksli bir klüble oynayacağız ,en azından geçmiş seneler öyleydi, bu yüzden takımıma sonuna kadar güveniyorum bu eşleşmede..

takımına güveniyorsan maça gel kardeşim.. klavye şövalyesi misin, boğazın yargıcımısın anlamadım gitti .. burada atıp tut, maç zamanı ortadan kaybol, yok öyle..

Resmi siteden alıntıdır..meraklısına;
KK Buducnost Maçı Biletleri Satışta!

Galatasaray Cafe Crown'ın Eurocup 2. Ön Eleme Turu'nda Karadağ temsilcisi KK Buducnost ile yapacağı ilk maçın biletleri satışa çıktı. Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda 4 Kasım 2008 Salı günü saat 20:30'da oynanacak karşılaşmanın biletleri, 5 YTL karşılığı Biletix'ten temin edilebiliyor.

Maç biletleri, Ali Sami Yen Stadı'nın yanındaki çadır mağazamızda da satışa sunuldu. Taraftarlarımız, biletlerini çadır mağazamızdan nakit 5 YTL'ye satın alabilirler.

Galatasaray Cafe Crown ile KK Buducnost arasındaki ikinci maç, 11 Kasım'da Karadağ'da yapılacak. İki maç sonunda en iyi skor averajına sahip takım, Eurocup'ta gruplara kalma hakkı kazanacak.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Salı günü oynayacağımız Buducnost maçına hep beraber gidelim!

Salı günü saat 18 de Taksim AKM önünden kalkacak otobüsle gideceğim, gelmek isteyen tüm arma sevdalılarını beklerim!

orada olmaya calısacagım olmazsa direk maca gelecegim eyüp abi artık bi tanısalım.:)