Reyer Venezia: 73 - Galatasaray: 79

Re: Reyer Venezia : 73-79 : Galatasaray

Suat Aydın' Alıntı:
Cemal anlaşılan forumda yazılan yazıları okudu ve bizim yüzümüzü kara çıkardı.İnşallah sürekli yüzümüzü kara çıkarır.
Guroviç kendini fazla yorma.Kendine iyi bak.Kendini bjk maçına hazırla.
cemal okusun bunları bizim dediklerimizin aksini ispat etsin gerekirse bütün forum yüzü kıpkırmızı gezer problem değil :muhaha

yaa madem galatasaray forması kutsaldır diyoruz mademki bu formayı cemal nalga gibi genç bi arkadaşımıza emanet etmişiz sonuna kadar arkasında olmalıyız...tamam cemal geldiginden beri katkı vermemiş olabilir ama bence bu kadar acımasız eleştiriyi haketmio...evet geçen sene cemal bi kaç maçta bi kaç defa smaç bile basamamış olabilir ama bunlar onun basketbolu bilmediginin bi göstergesi olamaz...sonuçta cemal de bi ışık görülmesi bu takımda olmazdı ben çok ii hatırlıyorum tuborg gs maçıydı maç izmirdeydi cemal sonradan oyuna girerek bizi perişan etmişti...bence her oyuncumuz için ön yargılı davranıyoruz..yazık bu takımı böle eleştirmeyelim aksine destekleyelim...ayrıca bu takımının en öenmli parçası milo olucak görüceksiniz sezon ortalaması 15 sayı 10 ribaunt altına düşmez...forever galatasaray forever cemal:)

Maça yorum yapmak anlamsız AMA
Cemal gösterdiği performansla benim yüzümü kara çıkarmadı ya helal olsun aslanıma.
Forumdaki bazı kötümser açısız insanlara ismen laf atmıcam zira benden büyük bir kısmı.
Guroviç lig takımları önlem alamaması için oynatılmıyor benim bildiğim taktik icabı oturturuluyor ve kenardan takımı ve arkadaşlarını izlemesi sağlaıyor.