Sağlık Raporu

Tufan Ersöz Sakatlandı

Beko Basketbol Ligi'nin iddialı takımlarından Galatasaray Cafe Crown, Tufan Ersöz'ün sakatlık haberiyle sarsıldı. Sarı-kırmızılıların yıldız oyuncusunun, dizindeki sakatlık nedeniyle en az beş ay takımdan uzak kalacağı bildirildi.
Yaklaşık dört ay önce dizinden ameliyat olan Tufan Ersöz, idman sırasında diz tendonunu yırtarak bir kez daha sakatlandı.
Cumartesi sabahı dizinden bir ameliyat daha geçirecek olan Galatasaray'lı basketbolcunun en iyi olasılıkla 5 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.
Geçtiğimiz sezon da burun ve diz sakatlıkları yüzünden Beko Basketbol ligi?nde yalnızca 10 maçta forma giyebilen 27 yaşındaki Tufan, maç başına 22 dakika sahada kalarak, 7.9 sayı, 2.5 ribaund ve 1.6 asist istatistikleriyle mücadele etmişti.

kaynak: NTVspor

Re: Tufan Ersöz Sakatlandı

çok kötü oldu çok, yerli transferi yapılmalımı diye tartışırken tufanda sakatlandı çok geçmiş olsun hem tufana hem bize

birileri bize beddua ediyor. futbolda ayni basketbolda ayni. nedir bu sakatliklardan cektigimiz kardesim. bir de bu diz sakatliklari kolay kolay gecmiyor. Ugur Ucar in da isi cok zor. cok kolay nüksediyor. yazik oldu. Tufan dan bu yil cok sey bekliyordum. cok cok büyük bir kayip bizim icin.

Polat Kaya resmi imzayı attı mı acaba TED'e

Beş ayla kalsa iyi yine ama anlaşılan müzmin bir hadise halini aldı artık :(

tufan'ın patlayıcılığını, onun savunma azmini, onun renklere olan sevdalılığını belki yansıtamaz ancak yunus çankaya'yı önerebilirim(hala banvit'teyse).ligimiz için kalburüstü bir şütordür ancak tabi tufan sadece şütor değildi onun verdiği katkıyı verebilecek çok az sayıda yerli oyuncu var.

Yemin ediyorum bıktım artık..Tufan tam işleri düzeltiyor ki bi bakıyoruz yine sakat artık üzülmekten bıktım..İşte ne kadar iyi kadron olursa olsun takımında tufan gibi şütör olmayınca işiniz biter...

Bilen varsa doguş balbay ın bize gelme durumu var mı?

Yok artık Tufan :?

Bu nedir ya duş yok mu adamda :?

Gerçekten büyük bir yıkım transfer şart :?

Eğer imzalamadı ise boşta bir tek P.Kaya var. Tabi bonservis vermeyi göz alırsak o başka ama bonservis bile versek zor cünkü iyi oyuncular hep kalburüstü kurumsal yapısı az çok oturmuş takımlarda kolay kolay oyuncu vermezler .

Serhat Çetin
Ersin Görkem
Polat Kaya
Cenk Akyol

Bu oyunculara saldırmamız gerekir şu dakikadan itibaren.

Serhatla geçen görüştüm. Fenerde bu sene bir terslik olmazsa.

Cenk Akyol Efeste.

Ersin de çok zor.

Polat KAYA hakkında fikrim yok açıkçası.

Murat İnal' Alıntı:
Serhatla geçen görüştüm. Fenerde bu sene bir terslik olmazsa.

Cenk Akyol Efeste.

Ersin de çok zor.

Polat KAYA hakkında fikrim yok açıkçası.

Polat için TED koçu anlaştık gibi bir ifade kullanmış çok yakın tarihli bir demecinde ama TBF'nin sitesinde veya diğer kaynaklarda kesin birşey yer almadı sanıyorum.

Zaten kisitli olan türk rotasyonumuz Tufanin sakatliğiyla gerçekten kötü duruma geldi.Yerli bir oyuncu transferi şart.Ama kim ???

Mutlu Akpınar,Barış Özcan ? Bunlardan hayır var mıdır Murat Abi.
Gerçi Barış Özcan'ı kimse istemezde :)

Ve ve ve malsef İbrahim Kutluay :? Denize düşen yılana sarılır mı görecez.

Çıktık oyuncu avına...

Bu nasıl bir tedavi sürecidir anlaşılamadı gitti. Ortada ciddi bir şekilde anormal durum var kaç kez artık sonunda Tufan iyileşti dediyesek hemen akabinde yine sakatlandı... tedaviyi yüreten her kimse nerdeyse Tufanın basketbol hayatını bitimiştir. Bu sakatlıktan sonra artık Tufanın sağlıklı bir şekilde dönebilmesi maalesef zor diye düşünüyorum toparlanması çok ama çok zor olacak umarım Tufan bunu başarabilir.