Sağlık Raporu

Re: Şimdi de Cüneyt!

Sonuçta Türk Telekom, şampiyonluk yolundaki en önemli rakiplerinden birine kolay kolay vermez oyuncusunu. İkna etmek falan oldukça masraflı olacaktır, olası bir sakatlıkta onlarda benzer bir durumla karşılaşmak istemezler muhtemelen. Guard alınacaksa Kerem en mâkul seçim gibi görünüyor ama onunda transferi oldukça zorluyor takım bütçesini. Yinede teknik ekibin bileceği iş tabi..

Menejeri 1.2 milyon euro alıyor daha buna yaklaşan teklif yok dedi.Euro 2.1tl, dolar euro pariteside 1.3.TL bazında adamın ücreti yaklaşık 2.6 milyon TLi dolar içinse 1.6 milyon dolar.Buna yakın teklif gelirse askerlik için 4-5 aydan vazgeçerim dedi.Umudu en çok olanlardan biri bendim bunlaro okudum artık hiç yok...

Kaptan kendini bulmuştu Koray hocayla.Performansı da git gide artıyordu.Sakatlık kötü oldu.Geçmiş olsun Cüneyt.Bir sorum daha olacak Milojevic'in durumu nedir?Antalya maçında sahada olur mu?

Yılmaz Özardıç' Alıntı:
bence ms yi geri almamız lzm...3 hafta murat ve gravesle oynayamayız..rashid in ne zaman gelceği belli deil..zor durumdayız

MS geliceğine ben çıkıp oynıyım şutta atarım hem :) :) ya da cidden Eyüp Abi ayakları bir haftada hızlandırsın MS den daha iyi oynar eminim ki :) :)

Murat mı Graves mi bunu tartışmamız lazım. Madem ki sakatlık var ve oyuncularımız yoklar elimizdekileri değerlendireceğiz. Bence dripling, tecrübe ve yetenekle Graves. Murat top süremiyor. Murat baselineda şut beklese daha verimli çünkü orada top kaptırmıyor.

Kesinlikle suçlamıyorum sporun içinde olağan gelişmeler ama kaptanın sakatlandığı pozisyona da Murat'ın lakayt şekilde top sürüp kaptırması ve Cüneyt'in mecburen araya girmesi neden oldu...

Alican ve Altay'a da gün doğdu bu arada. Teoman da sakat olduğu için Graves şart. Murat kaya yerine Polat sürse daha iyi:p

Bu sakatlık çok kötü oldu.Bu yaşta bir oyuncunun böyle sakatlanıp toparlanması çok güç olur.Anlaşıldıki bir oyun kurucu almak şart oldu.Ama kaliteli bir Türk nereden bulacağız orasıda ayrı bir soru :)

Üzülmemek elde değil.Ama sporun içinde olan şeyler bunlar.Takımımız adına sıkıntı verici gelişmeler bunlar ama birlik olarak her türlü zorluğun üstesinden geleceğiz.

Sakat oyuncularımızı tek bir başlık altından konuşsak iyi olacak. Başlığın isminde daha sonra düzenlemeye gideriz, şimdlik bu kalsın.

Cüneyt kendini iyi hissediyormuş ama belirtilen süreden önce dönmesi zormuş.

Milojevic Çarşamba günü Türkiye'ye gelecekmiş.

Atkins hala ülkesindeymiş, sağlık durumunda ve geleceği tarihte henüz bir değişiklik yokmuş.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Sakat oyuncularımızı tek bir başlık altından konuşsak iyi olacak. Başlığın isminde daha sonra düzenlemeye gideriz, şimdlik bu kalsın.

Cüneyt kendini iyi hissediyormuş ama belirtilen süreden önce dönmesi zormuş.

Milojevic Çarşamba günü Türkiye'ye gelecekmiş.

Atkins hala ülkesindeymiş, sağlık durumunda ve geleceği tarihte henüz bir değişiklik yokmuş.

Geleceği tarih bugün değil miydi ben mi yanlış biliyorum abi?

biz artık sağlık kurulunu çözdük verilen tarihten 2 yada bilemedin 3 hafta sonra oyuncu dönüyor...yani atkinsin süresi daha yeni başlıyor :)

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":3ayrfxvu]Peki abi teşekkürler...

MS'yi geri çağırma durumu var mıymış acaba? :roll:
Yok artık :).Eğer öyle bir şey varsa bu olay yüzsüzlüğün daniskası olur :)[/quote:3ayrfxvu]

İhtiyaç varken niye yüzsüzlük olsun?
Marshall'ı beğeniyorum,bu yıl Ted'de de pek iyi değil ama son maçta fena değildi,hatta iyiydi. 50 sayı atan takımının sayılarının 14 ünü kaydetti... Diğer alanlara katkısı da geçen yıllarda olduğu gibi iyi,neden olmasın?