Sakarya Kız Yetiştirme Yurdu Misafirimizdi

Bugünkü Karşıyaka basketbol maçında Sakarya Murat
SOĞANCIOĞLU kız yetiştirme yurdu misafirimizdi arkadaşlar.

Bu organizasyonda emeği geçen;

Sakarya Valiliğine (zor da olsa gerekli izni aldık ),
Galatasaray Spor Kulübüne,
Murat SOĞANCIOĞLU yönetici ve hocalarına,
Ve salonda hiç susmadan takımımıza destek veren küçük kardeşlerimize sonsuz teşekkürler.

ua036jp4.jpg

ua037ir8.jpg

ua038mw5.jpg

ua039pn3.jpg

ua040lk6.jpg

biz de gösterdiğiniz misafirperverlikten dolayı teşekkürlerimizi sunarız. kızlarımız çok eğlendi, çok güzel vakit geçirdi. emeğinize sağlık. bu arada galip gelmek de ayrı bir güzellikti:)

Çocuklarımızı mutlu etmek için elimizden geleni yaptık, başarabildiysek ne mutlu bize.

Murat hoca istifa topiği olsaydı 500 sayfa olurdu, ama güzel bir organizasyon olunca, takımda şanssız bir şekilde galip gelince, forum ihtiyar heyeti görmemezlikten gelmiş topiği!

Ama Zorro'dan kaçmaz:)

İsimsiz cimbomlu:)' Alıntı:
Murat hoca istifa topiği olsaydı 500 sayfa olurdu, ama güzel bir organizasyon olunca, takımda şanssız bir şekilde galip gelince, forum ihtiyar heyeti görmemezlikten gelmiş topiği!

Elinize sağlık çok güzel bir noktaya parmak basmışsınız, aynı şekilde Japonya'ya giden Tekerlekli Basketbol takımımıza da yorum yapanların sayısı 40'ı geçmedi.
Kardeşlerimizi her maça bekleriz, sadece onları değil kalbi Galatasaray için çarpan, basketbol için çarpan herkesi bu tür aktivitelerle neşelendirmeliyiz.

İsimsiz cimbomlu:)' Alıntı:

doğru söze ne denir

Bu organizasyonun bayan basket takımımızın bir maçında gerçekleşeceğini sanıyordum. Sakarya Kız Yetiştirme Yurdunu bayan basket takımımızın bir maçında da misafir etmek hoş olur.

Bu organizasyon Sakarya´dan tüm yurda yayılması en büyük temennimiz...

Yurt hocalarımızla konuştuk abi bayan maçınada gelmek istiyorlar inşallah en yakın zamanda bayan maçındada misafir edeceğiz kardeşlerimizi Onur abi.

Macı izlerken anlam veremedim o topluluga önlerinde Eyüp abi falan vardı serbest atıslarda atkı falan sallıyorlardı bide atkıları hepsinin aynıydı dikkat cekti sitede okudum sakaryadan kardeslerimiz gelmiş oyuncularımızında resim cektirmesi hos olmus bayan maclarındada görmek istiyoruz böyle hos ortamları bos tribünlerine oynamaktansa kardeslerimize sosyal etkinlik olur

Ayrıca bu organizasyonda emegi gecen herkese binlerce tesekkürler ülkemizin kızlarına sahip cıkmaya devam ;)

Benim bildiğim kadarıyla bu çocuklarımız belli bir yaştan sonra o okullardan çıkartılıyor. Maça davet etmek iyi ama en önemli olan konu onlara yardım edebilmektir. İmkanı olan herkesin yardım etmesini istiyorum.

Cevdet Akay' Alıntı:
Benim bildiğim kadarıyla bu çocuklarımız belli bir yaştan sonra o okullardan çıkartılıyor. Maça davet etmek iyi ama en önemli olan konu onlara yardım edebilmektir. İmkanı olan herkesin yardım etmesini istiyorum.
Cevdet Bey Sakarya Kız Yetiştirme Yurdu yöneticilerinin yaptığı bu güzel organizasyon diğer illerdeki yurt yöneticilerine örnek olsa, düzenli olarak yetiştirme yurtlarını ağırlasak salonumuzda. Medya kavgalardan tiraj/reyting artırma çabasını bir kenara bırakıp bu tür sosyal sorumluluk projelerine yer verse sayfalarında, ekranlarında. Akabinde dikkatler bu yöne çevrilince yardım elleri uzansa...