Sakat Oyuncularımızın Son Durumu

Off bu sakatlıklardan içim sılıkdı. Giden gelmiyor, tam dönerken tekrar sakatlanıyor. Tufan'sızlığa artık alıştık nerdeyse. Bu kadar önemli bir oyuncu olsaydı şimdi daha farklı şeyler olurdu. Umarım hiç değilse Hüseyin yakın zamanda döner.
Bu kadar da olmaz sonunda bende isyan etme noktasına geldim. Bu kadar olur mu ya? Doktorlar olmasa belki kendi kendilerine daha çabuk iyileşirlerdi...

Tufan'ın durumu hakikaten düşündürücü...Hala ağrıları olduğunu söylüyor.Doktorların teşhisi ise güçlendikçe bu ağrıların geçeceği yönünde...Pek mantıklı gelmesede beklemekten başka çare yok.

Aykun Alan' Alıntı:
bilgisi olan biri varsa söylesin hüseyin beşok ile ilgili...

ozaman tufanı biz play offlara kadar unutalım bence...
Sevgili Aykut alpella maçından önce hüseyinle görüştüm , haftaya bir aksilik olmazsa oynayacağım dedi ;)

Hüseyin ile Tufan Karşıyaka maçında muhtemelen kadroda olacaklar.Oynucaklar gibi.Oynamasalar bile Asvel maçında kesin geri dönüş yapacaklar diye biliyorum.

çok kaliteli oyuncular sakat olan oyuncularımız ama biz bir takımız her kişinin eksikliğini zor da olsa tammalarız ama bu oyuncuları sahada görmek herkes gibi bende isterim

Ikiside cok kaliteli oyuncular umarim her ikisi de kisa zamanda iyilesir cunku kritik maclar oynayacagiz en azindan Huseyin bir an once donebilse cok iyi olacak...

Murat hoca Hüseyin büyük bir ihtimal kadro olcak dedi.Oynayıp oynamıyacagını son bir kez doktorlarla konustuktan sonra netlik kazancagını söyledi.Tufanın ise zor oldugunu söyledi.

Tufan yine zor diyorlar...Sezonu kapattıda sölemekmi istemiyorlar anlamıyorum...Durum hiç açıcı değil doktorlarda net bir açıklama yapmıyorlar...

Hüseyin'in sakatlığı tamamen geçmiş sadece antreman ve maç eksiği varmış..Owens'ın sakatlığı tam anlamıyla düselmemiş heralde ki Murat Özyer karşıyaka maçında dinlendirebileceğini söyledi onu..Tufan hakkında ise belli birşey yokmuş...

Hüseyin zaten Casa maçında ısınmaya çıkmıştı. Heralde Karşıyaka maçında onu görürüz sahada. Owens ise o maçta bize lazım olacaktır fakat Johnsen açığını belki kapatabiliriz. Ancak oda daha yeni. Tufi umarım en kısa sürede döner...