Salona seyirciyi nasıl çekebiliriz ?

Eyüp abi gerçekten çok doğru ve güzel şeyler yazmışsın..

Ben salona Gaziosmanpaşa'dan geliyorum ve hayli uzak bir yer salonun bulunduğu konuma göre..Yinede 2 haftadır takımla ve seyirci ile beraberim..Benim gibi 3 arkadaşım daha var..Hepimiz öğrenciyiz ve bilet fiyatı konusunda çok zor duruma düşüyoruz..Ailemizden aldığımız harçlığımız zaten belli ve yol parasını da katarsak bayağı bir bütçeyi zorluyoruz..Birşeyler yemeden içmeden aç-susuz kalıyoruz..Razıyız buna biz cefa da çekeriz..Ancak bilet fiyatlarında indirim olursa bir dahaki maçlar için söz verebilirim gelebilirim diye hatta 4 kişi söz verebiliriz..Bu konuda yapılacak birşeyler varsa yapın lütfen..Gerçekten çok iyi olur..Saygılarımla..

Ben 13 yaşındayım samiyene 2 kere gittim ama ahmet cömerte 5,6 kere gittim inanırmısınız ahmet cömertten daha etkilendim ayhan şahenke daha hiç gitmedim ama ahmet cömertte çok güzel bir tribün vardı özellikle fenerbahçe maçında görmeliydiniz maçın başında ''sığmıyoruz'' diyorduk maçın sonunda herkes bozuk para fırlattı yani demek istediğim aynı şeyler ayhan şahenktede olacaktır bunu kaçırmamalıyız ben karşıyaka maçına gelicem inşallah Eyüp abinin dediği gibi ''ÇOK ŞEY KAÇIRIYORUZ!''. Hem herşey bir yana GALATASARAY ARMASININ bulundu her ortamda bulunmak ona destek vermek bir zevk ve şereftir.

Re: salona seyirciyi nasıl çekebiliriz ?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Çok şey kaçırıyorsunuz uyanın artık....

Salonlara gelmeyenler Galatasarayı sadece futbol klübü zannedenler Basketbol, Voleybol..vs takımlarımızı yanlız bırakanlar sizin adınıza gerçekten çok üzülüyorum gerçekten çok şey kaçırıyorsunuz...

Tribünde 50-60 yada 500-600 kişi öyle bir kenetleniyoruzki oyuncularımıza sahip çıkıp yanlız bırakmamak için.. tüylerim diken diken oluyor...

Unutamıyorum Burak Sezginin attığı bir 3 lükten sonra bizim gözlerimizin içine bakışını...

unutamıyorum fb den ağır bir yenilgi aldıktan sonra koca tribünün Tufanla beraber ağlayışını...

unutamıyorum bjk ile oynadığımız 2 sene önceki maçı her yediğimiz baskette daha çok bağırmıştık cimbomum benim söyle senden başka kimim var benim diye....

M.Hocanın fb ye yenildikten sonra bir uA nın(ömer abiydi sanırım) soyunma odasına gelip takımı salona çağırdığını unutamadığı gibi....

Ve daha onlarcası...

Eskiden forumda ağlardık 3-5 kişi gelin gelin diye ama artık öyle değil Amatör takımlarımızın yanında olan her geçen gün artan ona sahip çıkan ASLAN YÜREKLİLER var!!!

Antalya basket maçında Hayati bir milli maç olduğu halde gelen 300-400 renkdaşım maç bitiminde milli maça yetişmek için koşuştururken bunları düşündüm çünkü öyle mutluydukkiii...

Hayati bir işimiz olmadığı sürece ultrAslanlar hep orda olacağız...

Yemin ederim bu topiği birilerini maça çağırmak için açmadım
salonlara gelmeyen renkdaşlarımın neler kaçırdığını anlatıp onlar adına samimiyetle üzüldüğümü anlatmak için açtım!!!

ÇOK ŞEY KAÇIRIYORSUNUZ UYANIN ARTIK!!!

voleybol maçlarına gelen arkadaşlara çok teşekkür ederiz. :)

ahmet akay' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":98e4c]Çok şey kaçırıyorsunuz uyanın artık....

Salonlara gelmeyenler Galatasarayı sadece futbol klübü zannedenler Basketbol, Voleybol..vs takımlarımızı yanlız bırakanlar sizin adınıza gerçekten çok üzülüyorum gerçekten çok şey kaçırıyorsunuz...

Tribünde 50-60 yada 500-600 kişi öyle bir kenetleniyoruzki oyuncularımıza sahip çıkıp yanlız bırakmamak için.. tüylerim diken diken oluyor...

Unutamıyorum Burak Sezginin attığı bir 3 lükten sonra bizim gözlerimizin içine bakışını...

unutamıyorum fb den ağır bir yenilgi aldıktan sonra koca tribünün Tufanla beraber ağlayışını...

unutamıyorum bjk ile oynadığımız 2 sene önceki maçı her yediğimiz baskette daha çok bağırmıştık cimbomum benim söyle senden başka kimim var benim diye....

M.Hocanın fb ye yenildikten sonra bir uA nın(ömer abiydi sanırım) soyunma odasına gelip takımı salona çağırdığını unutamadığı gibi....

Ve daha onlarcası...

Eskiden forumda ağlardık 3-5 kişi gelin gelin diye ama artık öyle değil Amatör takımlarımızın yanında olan her geçen gün artan ona sahip çıkan ASLAN YÜREKLİLER var!!!

Antalya basket maçında Hayati bir milli maç olduğu halde gelen 300-400 renkdaşım maç bitiminde milli maça yetişmek için koşuştururken bunları düşündüm çünkü öyle mutluydukkiii...

Hayati bir işimiz olmadığı sürece ultrAslanlar hep orda olacağız...

Yemin ederim bu topiği birilerini maça çağırmak için açmadım
salonlara gelmeyen renkdaşlarımın neler kaçırdığını anlatıp onlar adına samimiyetle üzüldüğümü anlatmak için açtım!!!

ÇOK ŞEY KAÇIRIYORSUNUZ UYANIN ARTIK!!!

voleybol maçlarına gelen arkadaşlara çok teşekkür ederiz. :)[/quote:98e4c]Şimdşi voleybol maçlarının ne alakası var niye alıntı yapıyorsunuz ALLAH ALLAH!

şu anada biz gelsinler diye demiyoruz ve de voleybol taraftarımız gittikçe iyileşiyor uA BH voleybolda söz konusu zaten hem Eyüp abinin yazısını okumanı istiyorum Ahmet abi.

Emirhan konu her ne kadar "Erkek Takımı" bölümünde açılmış olsa da konu salonlara seyircinin çekilmesi olunca voleybol da işin içine girer ister istemez. Ahmet Bey´in voleybolu ön plana çıkarmak istemesinin nedeni ise voleybola olan ilgi eskiye göre fazla olsa da yetersiz olması. Emin ol ki Ahmet Bey alıntı yaparken ilgili yazıyı okumuştur ayrıca en az senin kadar uA´nın yapılanması ve tribünde vereceği destek konusunda bilgi sahibidir.

Benim konu hakkında söyleyeceğim uzun vadede gerçekleşebilecek bir durum; Aslantepe´ye salon istiyorum. Kendimize ait bir salonumuz olduğu zaman kimse gelirken nazlanmaz.

Re:

Onur Yavuz' Alıntı:
Emirhan konu her ne kadar "Erkek Takımı" bölümünde açılmış olsa da konu salonlara seyircinin çekilmesi olunca voleybol da işin içine girer ister istemez. Ahmet Bey´in voleybolu ön plana çıkarmak istemesinin nedeni ise voleybola olan ilgi eskiye göre fazla olsa da yetersiz olması. Emin ol ki Ahmet Bey alıntı yaparken ilgili yazıyı okumuştur ayrıca en az senin kadar uA´nın yapılanması ve tribünde vereceği destek konusunda bilgi sahibidir.

Benim konu hakkında söyleyeceğim uzun vadede gerçekleşebilecek bir durum; Aslantepe´ye salon istiyorum. Kendimize ait bir salonumuz olduğu zaman kimse gelirken nazlanmaz.
Neyse konuyu uzatmak istemiyorum ama şunu söylüyüm maalesef aslantepeye salon yapılmıycak

Re: Re:

Arda EZER' Alıntı:
Salona seyirciyi nasıl cekebiliriz? Adam gibi merkezi bir yerde salon yaparak cekebiliriz. Bu da, salonu seyirciye cekmek demektir. Anlama zorlugu ceken arkadaslara duyurulur ...

net açıklama yapılmış,teşekkür ederim...
bir dalgacı olmadığımız kalmıştı...
hayırlı olsun...

Aslında geçen sene ile kıyaslarsak değişen pek bişey yok, gelen kişiler gelen yüzler hala aynı, değişen tek şey salon, küçük bir salondan normal büyüklükte bir salona geçtiğimiz için az görünüyoruz..

Tabi bunda ilgisizliklerde var, Gs Basket, Üni, Bh ve Hell dışında kimsenin yüzlerini göremez olduk..

Trafik aslında en büyük sorun, ve salon'un etrafında fazla yerleşim yerinin olmaması yani salona yakın olarak, Ahmet cömertte iç içeydi yani ben bile okmeydanından 15 dakika içinde gidebiliyordum salona..

Bilet fiyatlarına gelince Ahmet cömert gibi köhne bi yerde 3 - 5 ytl'ye oynadık bu salon için 10 ytl pek abartılı bir fiyat değil kanımca, çünkü bunun içerisinde ay içerisinde oynayacağımız 3 ve ya 4 maç en fazla kendi sahamızda, o salonun kirası var bilumum harcamaları var, hep cebe dayalı değil biraz da kulübe dayalı düşünmeliyiz..

Seyirci zamanla gelicektir, Şirketlerle karşılacağımız maçlarda gelip yerlerine alıcaklardır, 3 4 maçlığına sonra yine bizlere kalıcak o salon..

CEVİZLİBAGDAN 341 DİREK GELİR PARK ORMAN ARADAN AŞAGIYA DEVAM BEŞİKTAŞTAN SARIYER MİNÜBÜSÜ HACIOSMANDAN GİDEN PARK ORMAN ARADAN AŞAGIYA TAKSİMDEN METRO LEVENT ORDAN SARIYER MİNÜBÜSÜ

Can Bulubay' Alıntı:
[quote="Arda EZER":f70af]Salona seyirciyi nasıl cekebiliriz? Adam gibi merkezi bir yerde salon yaparak cekebiliriz. Bu da, salonu seyirciye cekmek demektir. Anlama zorlugu ceken arkadaslara duyurulur ...

hayırlı olsun...[/quote:f70af]
Sevgili Arda,
Tespitin çok doğru. Ama merkezi bir yerde salon yaptırmak gerçekten çok zor. Bir bağış falan olmazsa hiçbir şekilde merkezi bir yerde arsa bulunmaz, bulunsa da maddi olarak yanına yaklaşılmaz.
Bu durumda Aslantepe' de bir salon olabilir mi sorusu gündeme geliyor. Bence olur ;)
Beklemekte fayda var!

Savaş Eskigülek' Alıntı:
[quote="Can Bulubay":640c8][quote="Arda EZER":640c8]Salona seyirciyi nasıl cekebiliriz? Adam gibi merkezi bir yerde salon yaparak cekebiliriz. Bu da, salonu seyirciye cekmek demektir. Anlama zorlugu ceken arkadaslara duyurulur ...

hayırlı olsun...[/quote:640c8]
Sevgili Arda,
Tespitin çok doğru. Ama merkezi bir yerde salon yaptırmak gerçekten çok zor. Bir bağış falan olmazsa hiçbir şekilde merkezi bir yerde arsa bulunmaz, bulunsa da maddi olarak yanına yaklaşılmaz.
Bu durumda Aslantepe' de bir salon olabilir mi sorusu gündeme geliyor. Bence olur ;)
Beklemekte fayda var![/quote:640c8]Savaş abi selam.
Valla sen iletsen yönetime bu salon konusunu....

adnan polatın bu konuda sözü var ama tutar mı ya da ne zaman tutar bilinmez
ülker fenere cok güzel bi salon yapıcak imzalar atıldı

bence salonun yeri tabi ki çok önemli bir etken ama bilet fiyatları daha öncelikli.şöyle söyleyeyim:eek:limpiyat stadı herkes için çok çok çok uzak bir yer ama geçen sene şampiyonlar liginde bordeaux ve psv maçları 60bin den fazla seyirciyle oynanmıştı çünkü 10-15 ylt ye şampiyonlar ligi maçı izlenebiliyordu.ayhan şahenk çok uzak bir yer değil çok da merkeszi değil,demem şu ki biletler 5 ytl gibi bir rakama çekilmeli bence

Savaş Eskigülek' Alıntı:
[quote="Can Bulubay":55369][quote="Arda EZER":55369]Salona seyirciyi nasıl cekebiliriz? Adam gibi merkezi bir yerde salon yaparak cekebiliriz. Bu da, salonu seyirciye cekmek demektir. Anlama zorlugu ceken arkadaslara duyurulur ...

hayırlı olsun...[/quote:55369]
Sevgili Arda,
Beklemekte fayda var![/quote:55369]

Bildigim kadarıyla Aslantepede projenin icinde bir salon yok. Yapabilirmiyiz bilemiyorum ama futbol dahil bütün branşlardaki maçlarda sürekli asılacak "ASLANTEPEDE SALON İSTİYORUZ" gibilerinden bir pankart bence faydalı olabilir.

Gerkcekten Seyrantepe projesi olacaksa bu projenin icinde bir de salon düsünülmemesi Galatasaray gibi bir klüp icin büyük bir ayıptır...

Kendisini ifade etmesi için bir mesaj daha atmasını bekledik.Attığı mesaj ortada.Bende işime baktım;)
Savaş Eskigülek' Alıntı:
[quote="Ömer Horzum":63f98]Yukarıdaki tartışmalarad bir yanlış anlaşılma olmuş, cezaların bu defalığa mahsus kaldırılması bence iyi olur.
Bu konuda seninle aynı fikirdeyim Ömer![/quote:63f98]