Şampiyonlar Ligi 1. Maç : GALATASARAY: 1 - Anderlecht: 1

İlk maçımız evimizde olması ve moral açısından çok önemli. Rakibin Anderlecht olması da şans. Ruhsuzluğu bırakıp mücadele etmeli, baskılı oynayıp iyi bir galibiyet almalıyız. Diğer maçtan beraberlik çıkma ihtimali de var. Lider olabiliriz. Umarım Prandelli özellikle Selçuk'u kulübede oturtur bu maç. Benim kadrom şu şekilde. İkinci yarı Olcan oyuna girebilir.

fc54c29670-13650.png
[/URL][/IMG]

Valla nolur Dzemaili oynasın Selçuk yerine. Dzemaili hem hızlı, hem çalım atabiliyor, dikine oynamayı seviyor ve Meloyla iyi götürürler orayı.

Bu da benim kadro tahminim. Selçuk yerine Dzemaili'nin oymamasını ben de isterim; ama Prandelli'nin bunu yapacağını sanmam.

1108535_Galatasaray_SK.jpg

Oyuncular istesin taraftarla rahat kazanırız. Anderlecht genç takım. Şampiyonlar Ligi atmosferini kaldırabilecek seviyede değiller. Yeter ki maçı isteyelim.

Bence şuanlık defansif oynanması en akıllıca karar olurdu. Takım hazır değil, bir birlerini tanımıyorlar, eğer ofansif oynarda kontra atak yer üstüne anderlecth biraz şanslı olursa gol bulma olasılığı var. Defansı sağlama alalım, TT arenadaki atmosferle her türlü bir gol bulabiliriz. 1-0 olsun bizim olsun diyorum, şuandaki takımın durumuna bakarak tabii ki.

Muslera
Tarık Semih Chedjou Telles
Melo Dzemali
Olcan Sneijder Bruma
Pandev

Yedekler;
Sinan,Hakan,Veysel,Yekta,Selçuk,Burak,Umut

İLK XI: Muslera-Veysel, Chedjou, Semih Kaya, Alex Telles-Dzemaili, Melo, Selçuk-Wesley Sneijder-Goran Pandev, Burak Yılmaz

YEDEKLER: Sinan Bolat, Hakan Balta, Tarık Çamdal, Yekta, Olcan, Bruma, Umut Bulut

Yine savunma ağırlıklı kadro.
Önce gol yememek için oynayacağız yine.
Ben bu Galatasaray'ı istemiyorum...

Şu Selçuk yeteneksizi oynamasın artık Allah aşkına. Eksik oynayalım daha iyi. El freni resmen.

Veysel+Semih+Chedjou+Telles bir tane Ujfalusi etmez. Şampiyonlar Liginin açık ara en kötü defans hattı.

İki kanadı da işlemeyen bizden başka bir takım var mıdır onu da merak ediyorum. Şişir Burak'a hoop ofsayt. Bruma-Olcan-Umut-Tarık kim girecekse girsin.

Maçın 35. dakikasında bıraktım izlemeyi köpeklerimle ilgilendim, mutluyum.

Geri döndüğümde gol yemişiz zaten. Kendinize bir iyilik yapın, farklı meşgaleler edinin bence. Inanin zamanınız kıymetli ve şu sahadakiler için zaman harcamaya değmez.

Burak ve Selçuk Galatasaray'a ihanet ediyorlar.

Maçtan önce 2-0,4-0 alırız diyen arkadaşlar neye dayanarak böyle dediler merak ettim.

Çok sıradan bir takımız.

Bize 11 tane Chedjou lazım...

Son dakika golü sayesinde grupta sıfır çekmekten kurtulduk. Böyle oymaya devam edersek bu grupta başka puan alamayız zaten. Anderlecht'in golcüleri biraz daha becerikli olsa 4-5 gol yemiştik.

Tarık oyuna girdikten sonra Telles'ten daha iyi bir görüntü çizdi. Maçın takım adına tek olumlu yönü buydu bence.

Şu Selçuk yeteneksizi oynamasın artık Allah aşkına. Eksik oynayalım daha iyi. El freni resmen.

Veysel+Semih+Chedjou+Telles bir tane Ujfalusi etmez. Şampiyonlar Liginin açık ara en kötü defans hattı.

İki kanadı da işlemeyen bizden başka bir takım var mıdır onu da merak ediyorum. Şişir Burak'a hoop ofsayt. Bruma-Olcan-Umut-Tarık kim girecekse girsin.

Bu takım,bu teknik direktör ve bu oyun ile hedefimiz 3.lük olmalı.

3.olursak başarılı oluruz.