Şampiyonlar Ligi 11-13 Mart (Köln 99 ers 54 - 72 Galatasaray)

11 Mart 2011 Cuma / KÖLN
19.30 Köln 99ers - Galatasaray
21.45 Hyères Handiclub - FGN Vallodolid

12 Mart 2011 Cumartesi / KÖLN
10.00 Galatasaray - FGN Vallodolid
12.15 GSD Anmic Sassari - Köln 99ers
14.30 FGN Vallodolid - Hyères Handiclub
16.45 GSD Anmic Sassari - Galatasaray
19.00 Hyères Handiclub - Köln 99ers

13 Mart 2011 Pazar / KÖLN
10.00 FGN Valladolid - GSD Anmic Sassari
12.15 Galatasaray - Hyères Handiclub
14.30 Köln 99ers - FGN Valladolid

Gerci daha 32 gün var ama simdiden buraya bilgileri gecmek istiyorum.

Biliyorsunuz ki (INSALLAH) bu sene ENGELSIZ ASLANLARIMIZ Eurolig grup eleme maclarini 11.03.2011 - 13.03.2011 arasi evsahibi Cologne 99’erinde oldugu maclari Nippes’te spor salonunda oynayacaktir.

Su anda bilet satislari e-Mail araciligi ile satilmaktadir.
Yetkili kisi Sedat Beye göndermis oldugum mail’in cevabini buraya geciyorum.

Merhaba Süleyman Bey,

Euroleague Internet Sayfamizda bilet konusundan hersey bulabilirsiniz.

Siparis icin info@rbc-koeln99ers.de email gönderin.

Cok tesekürler ve selamlar

Sedat Özbicerler

Gruptaki ilk macimiz ev sahibine karsi. Su anda ligde orta haldeler :)

Salona gidis

route_Hostel_hall.jpg

hall.jpg

Bilet fiyatlari

tickets.jpg

LIVESTREAM (Sayfa yapim asamasinda)

LIVE

Hedef Mayis 2011’de Sampiyonlar Ligi Kupasini Rollis Zwickau’nun ev sahipligini üstlendigi turnuvada sampiyon olmak!

Saygilar
Süleyman DEMIRTAS - uA TV

Belli ki gereken yapılacak emeginize yüreğinize saglık Süleyman abi. Yanınızda olabilmek için çok şey feda ederdim ama mümkün değil iste.

Yeni bilgileri organizasyonlarınızın fotolarını dört gözle bekleyeceğim zamanı gelince.

Belli ki gereken yapılacak emeginize yüreğinize saglık Süleyman abi. Yanınızda olabilmek için çok şey feda ederdim ama mümkün değil iste.

Yeni bilgileri organizasyonlarınızın fotolarını dört gözle bekleyeceğim zamanı gelince.

Fotograflari bol bol cekerim. Zaten Köln 99ers kulübü sayfalarinda'da LIVESTREAM yapacaklari icin ben yayin yapmaktan vazgectim. Sayet görüntülü yayin yapmazlarsa final macini görüntülü olarak salondan vermeye calisacagim yetkililer zorluk cikartmazsa ;)

Istanbul'da ki tüm ARMA SEVDALILARIna selamlarimi SAYGIlarimi yolluyorum.

Hollanda'dan geleceğim inşallah.

Bu arada kadrolara şöyle bir baktım da Köln'de Patrick Anderson varmış. Dünyanın sayılı uzunlarındandır kendisi. Bize karşı da 2008'deki dünya şampiyonasında Kanada takımının formasını giymişti, final maçında elinin üstüne düşerek elini kırmıştı. Açıkçası sakatlandıktan sonra o maçı daha rahat kazanmıştık. Önlemi alınacaktır muhakkak.

Bu gruptan dörtte dört yaparak çıkacağız. Asıl önemli olan Zwickau'daki finaller. Şu lanet sezonda Avrupa kupası gelmeli!

IWBF Champions Cup Maç Programı Belli Oldu

Engelsiz Aslanlar'ın 2011 IWBF Champions Cup eleme grubu maç programı belli oldu.

Almanya'nın Köln kentinde 11-13 Mart 2011 tarihleri arasında Köln 99ers (Almanya), GSD Anmic Sassari (İtalya), Hyères Handiclub (Fransa) ve Fundacion Grupo Norte Vallodolid (İspanya) ile mücadele edecek olan Galatasaray TS Basketbol Takımı, ilk maçında, 11 Mart Cuma günü, TSİ 19.30'da, ev sahibi Köln 99ers ile karşılaşacak.

11 Mart 2011 Cuma / KÖLN

12.15 Galatasaray - Hyères Handiclub
14.30 Köln 99ers - FGN Valladolid

2011 IWBF Champions Cup final müsabakaları ise 5-8 Mayıs 2011 tarihleri arasında Almanya'nın Zwickau kentinde gerçekleşecek. Galatasaray, 2010 senesinde -üst üste kazanılan iki şampiyonluğun ardından- IWBF Champions Cup'ta beşinci olmuştu.

8 Mayısta hem şampiyonluğumuzu hem de Tucekin doğum gününü kutlama ihtimalimizi sevdim.

Şampiyonlar Ligi'ni bu başlık altında konuşalım arkadaşlar.

Son bilgiler: Seyran Almanya'ya takım ile birlikte gitmiyor, Sedat hoca onu daha çok ligde ve Playoff maçlarında düşünüyor. Ayrıca Şampiyonlar liginde sahada bulunan 5 in toplam kalifikasyon puanı 15,5 (Süper ligde 14,5) olabiliyor bu bağlamda tahmini beşimiz Matt 3.5, Fikri 1.0, İsmail 1.0, Özgür 4.0, Fifi 4,0. Rotasyonda Muhtemelen şu şekilde olur Matt'in yerine Tucek girer topu Özgür getirir, Tucek ve Fifi sahada olur. Bazen Tucek ve Fifi değişir. İsmail 40 dakika sahada kalır çünkü alternatifsiz kendisi. Sedat hoca işini bilir çok karıştırmamak lazım bizim aklımız fazla ermez bu işlere.

Yarın 10.30ta havaalanında olacakmış takım.İşi olmayan gitsin bence :) Okul işi olmasa ben de gelirdim de okul var işte.Bİze kısmet dönüşte Şampiyonlar Ligi Şampiyonunu karşılamak olur inşallah :)

bu camiada karşılıksız oynayan ve hakettikleri degeri maalesef göremeyen (istisnalar kaideyi bozmaz) ENGELSİZ ASLANLARIMIZA kupa yolunda şampiyonluk yolunda yürekten başarılar....

Insallah 3 güzel gün gecirecegiz.

uA avrupA olarak görevimizi en iyi sekilde yerine getirecegiz INSALLAH !

Hayatin anlami Galatasaray...

11 Mart 2011 Cuma / KÖLN