Şampiyonluğa İnanıyoruz | GSBASKET

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Galatasaray bu ligin büyük bütçeli takımlarından biri, ayrıca çok büyük güçlü bir camia, taraftar dersen bu ülkenin en büyük topluluğu biziz.

Geçen sene ilk yarı bittiğinde liderdik herkes şampiyon olabileceğimizi düşünmedimi???

Kısaca zor ama imkansız değil, neden şampiyon olmayalım???

Biz hepimiz şampiyon olabileceğimizi düşündük ama hala inanmayan birileri vardı o birilerinin kim olduğunu az çok biliyoruz. Burda bizim inanıp inanmamamız hiçbirşey değiştiremeyecek önemli olan inanması gerekenlerin bunu yapabilmesi.

Bayram arkadaşımıza yinede bu güzel sinerji yaratma amacıyla açtığı konu için teşekkür etmek lazım umarım herşeye rağmen taraftardaki bu inancı tekrar baltalamaya kalkan birilieri olmaz bu sezondan sonra artık kimsenin sabır diyip bahane üretecek durumda olamayacağını düşünüyorum.

Ne olur yani bir babayiğit yokmu atacak 5milyon dolar daha masanın üstüne.Alın getirin Euroleague oyuncuları.Yapsınlar o zaman kombineyi 250 ytl.Madem bizden varlıklılar,yöneticiler ilk adımı atsınlar.Onlar gerçek adım atarsa Galatasaray taraftarı koşar onlara.

Valla bu başlığı anlamış değilim. Evet şampiyonlukta çok az umudumuz var zaten olmasa forumu neden takip edelimki. bu başlık hem hayal hem de gereksiz olmuş. bu forumda olanların hepsinde çok az da olsa şampiyon olabiliriz inancı var ama gerçeklerde var. eğer bu forumdakiler şampiyonluğa inanıyoruz yazması ile şampiyon olacaksak o zaman herkes 2 kere yazsında işimiz garanti olsun :)

O zaman herkes inandığı şeye konu açsın. mesela bende kobe bryantın bize geleceğine inanıyorum. bende o zaman foruma başlık açayım ;) ;)

---önce biz inanalım dolduralım şu salonu,son nefesimize kadar bağıralım.bu alemde bizim olduğumuzu görmemeye çalışan önce medya sonrada rakiplerimize gösterelim.
---oyuncularımıza güvenelim.bakın altyapıya yöneliyoruz.türk kadromuz bozulmadı nerdeyse ve bence ço da isabetli skorer bir oyuncuyla gününde olması için dua ettiğimiz hite ın yerini doldurduk
---artık taktiğini takıma öğreten bir coach la beraberiz.umarım dili yanmıştır geçen seneden.bu sefer elinde daha iyi bi kadro var.mazereti yok!!!

hedefsiz gemiye hiç bir rüzgar yön veremez!!!

Halamın bıyıkları olsa amcam olurdu.Şampiyonluğa inanmıyorum hele ki Efes'in abarttığı bir yerde.Final en büyük başarıdır bu sene.

şampiyon olmamız için, aşmış bir guard'a sahip olmamız lazım.. almalıydık, almadık, kontenjanı o yönde kullanmadılar. bu saatten sonra da zor...

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
rerererarara gassaray gassaray cimbombom!
İnananlar neye göre inanıyorlar?
Zizic'in inanıyoruz demesine mi inanıyorlar?
Aynı fenerlilerin 2 hafta kala 3 puan gerideyken şampiyonluğa inanmaları kadar komik.
Bu işler inanmayla değil,bütçeyle olur.
Futboldaki gibi değil yani.Futbolda altyapıdan gelen Arda,Emektar Hakan oynar şampiyon olursunuz.
Ama basketbol farklı 1er yıllık kontratlar üzerine kurulu çoğu takım.Kimin bütcesi genişse,oyuncuları beraber oynamışsa,birazda taraftarı maça giderse o şampiyon olur.Bu tarife biz uyuyormuyuz?
Artık Galatasaray ruhundan birşeyler beklemeyi bırakalım.Ruh tabiki olacak ama diğerlerinin üzerine.Kuru kuru ruh pek iyi gitmiyor.
Mert abi doğru diyorsun ama bizim de yerlilerimiz geçen sene beraber oynadılar. Zaten bu sene Efes ve Telekom dışında iyi transfer yapan takım yok Efesi seyirci desteğiyle geçeriz ama Telekom nolur bilemem ama türkiyenin en büyük camiası olarak şampiyonluğa inanıyoruz

şampiyonluk bize hiç te uzak değil söz konusu gs sa hedef her zaman şampiyonluktur ama bencede ilk adımı yönetim atmalı
bir şampiyonluktan sonra bu kulüpte çok şey değiştir bir şampiyonluk bu gs a çağ atlatır
çok değil arkadaşlar şampiyonluğa bir kaç milyon dollar uzaklıktayız bu fedakarlığı yönetim yapmalıdır
yönetim basketbol şubesini maddi anlamdada sahiplenmelidir
gs da para yoktur zırvalıklarına inanmıyorum gs da para istersen bulunur yeter ki istensin
bugün yönetim eline atsa çok değil yalnızca 1 oyuncuya fernando meira ya verdikleri parayı basketbol şubesine verseler şampiyonluk gelir
fernando meiraya verdikleri 5.000.000 euro yu bu gs basketbol şubesine verseler şampiyonluk gelir daha azını verselerde gelir ben sadece son transfer fernando meira yı materyal olarak kullandım
5.000.000 euro=9.000.000 usd
artı olarak ülkerin verdiği 5.000.000 usd
edermi sana 14.000.000 usd gs tarihinin dream team ini kurarsın ve şampiyonluğa çok rahat uzanırsın bu şampiyonluk yönetime ne kazandırır gs basketbol şubesinin ve taraftarının inancını kazandırır bir şampiyonluk gs a çağ atlatır taraftarın yönetime güveni gelir ve gs basketbolda da bir devrim yapmış olur

ama her sene 500.000 usd bütçe arttırarak şampiyonluklar zor olurlarsa alınlarından öpmek lazım olmazlarsa da o aslan yürekleri her zaman desteklemek lazım
her sene azıcık artırırsak bütçemizi hiç 1 zaman efesin standartalarına ulaşamayız çünkü biz bütçeyi arttırırken onlarda artırıyor eğer ciddi bir basketbol devrimi yapmazsak şampiyonluk gerçekten zor
nasıl olur bilmem ama gs basketbol şubesi ciddi bütçelere ulaşmak zorundadır çünkü ilk önce bütçen olacak iyi oyuncular alacaksın iyi oyuncular alacaksın ki şampiyon olasın

dediğim gbi bu bütçelerle şampiyonluk gerçekten zor ama imkansız değil
dediğim gbi şampiyonluklar gs basketbol takımına bir kaç milyon usd uzaklıkta

not:söz konusu futbolcunun transfer ücreti kimi yayın organlarında 5 kimi yayın organlarında 2.5 milyon euro olarak belirtilmiştir.söz konusu ücretler varsayımdan ibarettir
gerçek ücretleri yalnızca kulübümüzde bu işten sorumlu olan insanlar bilmektedir

bu sene baskette tarih yazalım kupaları şirketlere bırakmayalım
ne ülker ne efes ne de telekom
haydi saldır haydi Cimbom sensin Şampiyon

şampiyonluktan edeceksiniz bizi.. kitlensin bu topic :) şurayı hoca ya da yöneticiler okusa, vay be biz neymişiz de haberimiz yokmuş deyip, transfer yapmamalarından korkuyorum :) hoş zaten yapmıyorlar ya neyse...

Kaan Can Garip' Alıntı:
şampiyonluktan edeceksiniz bizi.. kitlensin bu topic :) şurayı hoca ya da yöneticiler okusa, vay be biz neymişiz de haberimiz yokmuş deyip, transfer yapmamalarından korkuyorum :) hoş zaten yapmıyorlar ya neyse...

abi uğraşıyorlar işte yapıyorlarda yapacaklarda saolsunlar hep destek tam destek ŞAMPİYON GALATASARAYYY!!!

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":1nh8n3je]Bu kadro ile şampiyonluk çok zor.
iyide daha kadro belli deilki hangi kadroyla zor??[/quote:1nh8n3je]
Mesajı yazdığım saat ve tarih itibarıyla elimizdeki olan kadroyu diyorum. En fazla alacağımız 2 yabancı oyuncu var ve onlarda üst düzey sporcular olmazsa şampiyonluk sadece hayallerde kalır.