Şampiyonluk Adayınız

2008-2009 Sezonunda Şampiyonluk Adayınız?

• Galatasaray Cafe Crown

Oy: 0 0.0%
  • Fenerbahce Ülker

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    90
duygusal şampiyonluk adayım tabiki biziz
ama mantıklı şampiyonluk adayım ise efes

ama bizim de hakkımızın en az bbl finali olduğunu düşünüyorum

Fb.Ülker´in kulüp yapisi ve Basketbol Federasyonu Baskani´nin bu kulübe ve Baskanina olan göbek baginin bana düsündürttügü sey,bu sezon da Fb.Ülker sampiyon olur.

Biz ULEB´de en az gecen sezon kadar gidersek sayet,Lig bizim icin gectigimiz sezondan farkli olmaz.

Yerli oyuncular konusunda yasanan rahatsizligimiz(en son buna bir de,Tufan´in sakatliginin eklenmesi),basimizi agritacaktir yine.Türkiye sampiyonlugu icin kadromuzu yeterli görmüyorum,ama bu konuda söyleyecegim son sey;insallah yanilirim,sampiyon oluruz diye dualarimizi ve destegimizi elden birakmayacagiz tabii ki.

Beyler, İSTİKRAR sözcüğüne ne oluyor bu durumda? yani 5-6 adam aldık diye şampiyonsak, bu tipik fener'in futbol mantığıdır.

şimdi rakiplere bir bakın, kaç oyuncuları kaç zamandır yan yana.... onların karşısında kötü bir sonuç alırsak mazeret hazır: YENİ BİR TAKIMIZ...

e babalar, son kaç senedir hep yeni takımız! sucuk mu bu askıda kurusun! kimin suçu yeni bir takım olması...? bir de klasik laftır UYUM SÜRECİ.... geçiniz!

kapalı kutuyuz beyler... bir derin nefes alın hele ;)

Adayım tabiki biz ama en büyük rakibimiz Efes Pilsen...

Onlarıda seyirci desteğiyle geçeriz.Bu sene en az 1500 kişi her maça gelicek Efes Pilsen maçlarında(Abdi İpekçidekiler dahil)full olur salon ve 4-0 GALATASARAY ŞAMPİYON :)

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
Beyler, İSTİKRAR sözcüğüne ne oluyor bu durumda? yani 5-6 adam aldık diye şampiyonsak, bu tipik fener'in futbol mantığıdır.

şimdi rakiplere bir bakın, kaç oyuncuları kaç zamandır yan yana.... onların karşısında kötü bir sonuç alırsak mazeret hazır: YENİ BİR TAKIMIZ...

e babalar, son kaç senedir hep yeni takımız! sucuk mu bu askıda kurusun! kimin suçu yeni bir takım olması...? bir de klasik laftır UYUM SÜRECİ.... geçiniz!

kapalı kutuyuz beyler... bir derin nefes alın hele ;)
Hayır abi yerli rotasyonumuz yeni değil ki geçen sene beraber oynadılar.Ayrıca tüm takımların yabancı oyuncuları yeni transfer...

Eyüp Yıldız a sormak lazım derim... murat hoca inanmıyorsa biz olacağız demenin anlamı yok. buluşmaya gelemediğimden hocanın gözlerindeki ifadeyi görmedim haliyle. eyüp o heyecanı gördüyse zaten bizide örgütleyecektir demekki şampiyonluğa gidiyoruz diyebilirim o zaman.

Ethem Gürtepe' Alıntı:
Eyüp Yıldız a sormak lazım derim... murat hoca inanmıyorsa biz olacağız demenin anlamı yok. buluşmaya gelemediğimden hocanın gözlerindeki ifadeyi görmedim haliyle. eyüp o heyecanı gördüyse zaten bizide örgütleyecektir demekki şampiyonluğa gidiyoruz diyebilirim o zaman.
Etom hoca bu sefer sonuna kadar inanıyor tabii bende:)

Beynim efes desede yüregim istedigi a sıkkına oy verdim insallah oluruz

Kosalım zaferlere bu büyük taraftarla koyalım besiktasa kanaryaya bekler bizi kupalar nice sampiyonluklar haydi bastir sanlı galatasaray

Buyrun efes'in kadrosu; Kerem gönlüm, Mustafa abi, Bora han paçun, Ender arslan, Barış hersek, Sinan güler, Cenk akyol, Milos vujaniç,Charles smith,Bootsy thornton,Michalis kakuouzis,Mario kasun............ Ben böyle bir kadro görmedim. :shock:

Vujanic büyük bir risk. Skor yapar ama oyunu kurabilir mi iyi bilemiyorum. Kakiouzis ise bence hata. Onun dışında Kasun'un gelmesiyle en büyük adaydır Efes.

Bizim tek sorunumuz yerli oyuncu. Aralık'a kadar takviye olursa o zaman şansımızı değerlendirmek daha doğru olur.

Bende Vujanic ve Kakiouzis'ten şüpheliyim. Ancak Kasun gerçekten çok iyi bir pota altı oyuncusu. Smith hem skorer hem de defansif anlamda iyi. Yerli olarak bizden iyi durumdalar. Ancak yabancı için aynı şeyler söylenemez. Kaya, Kerem, Sinan, Ender ve Mustafa'yı kullanırlar. Cenk'i bu senede alabiliriz ama Ergin Hoca bırakmayabilir...

Mustafa Yanar' Alıntı:
Buyrun efes'in kadrosu; Kerem gönlüm, Mustafa abi, Bora han paçun, Ender arslan, Barış hersek, Sinan güler, Cenk akyol, Milos vujaniç,Charles smith,Bootsy thornton,Michalis kakuouzis,Mario kasun............ Ben böyle bir kadro görmedim. :shock:
+ preston shumpert.