San Antonio Spurs

Re: Mahmutlu Değil Mahmuzluyuz...

San Antonio son 3 haftadır müthiş oynuyor .

Daha önce oynadıkları basketbol inanılmaz zevksiz demiştim , sanırım formsuz oldukları dönemde izledim .

Bugünlerde San Antonio maçlarını izlemeye başladım çünkü çok zevk veriyorlar . Özellikle Duncan sahada olmadığı zaman

C Thomas
PF Bonner
SF Mason
SG Finley
PG Parker

5'i bana seyir sevki açısından inanılmaz zevk veriyor .

Her ne kadar sevmesemde Batı Şampiyonu olmalarını , finalde ise Boston veya Cleveland ile mücadele etmelerini canı gönülden diliyorum

Re: Mahmutlu Değil Mahmuzluyuz...

Bu sezon erken bitti.Ne yazık ki yaşlı kadro Play-off ağırlığını kaldıramadı.
Yeniden oluşum şart.
3-4 sene nadasa çekilmeye razıyız.
Popoviç'in bu sene operasyonlara başlaması gerekiyor.Duyduğuma göre Rasheed Wallece isteniyormuş.Takım kimyasına da, takıma da çok ters bir oyuncu yaşı genç olan oyuncular istiyoruz.

Re: Mahmutlu Değil Mahmuzluyuz (SanAntinio Kahvesi)

Yine konusuruz Burak. Dua etmelisin 2003 yılında ki gibi forum komple format yemedi. O zaman herkes tekrar uye olmak zorunda kalacaktı. :)

Evimizde Phil ile oynuyoruz bu akşam, Nba Tv veriyor maçı.

Blair 8 dakika da 9 sayı 5 hucum ribaund 1 de savunma olmak üzere 6 ribaund aldı.

Şu anda 41-31 önde gidiyoruz.

İddaa 12 handikap vermişti bu maç için aşacağız bu barajı gibi görülüyor.

Fark belli ablacım, Duncan gittikçe yaşlanıyor...

Dün Phil'i 97-89 la geçerken Blair'in 11 sayı 10 ribaundluk performansı gelecek için bana çok ümit verdi.
Ayrıca Duncan 22 sayı 6 r, Parker 16 sayı, Finley 16 sayı, Bonner 16,Jefferson 7, Ginobili 8,Bogans 7 sayıyla oynamışlar.
Sayı dağılımı baya iyi görülüyor.

Burak dost acı söyler 2000'ler sizin yıllarınızdı ama 2010'larda siz ortalama ve sıradan bir takım olacaksınız.Houston,Oklahoma ve Sacremento bu yıllarda batının en tepesinde olacak.

Oklahoma konusunda katılıyorum da diger 2 takıma pek katılmıyorum acıkcası. Houston tepelerde olabilecek bir takım degil.

Yeni bir Duncan lazım bize.
Robinson-Duncan'dan sonra yeni bir Winner lazım bize.

Parker-Ginobili ve Blair'in etrafında yeni bir sistem kurulabilir bundan sonra.

Popoviç ölmedikçe bu takıma her zman inancım olacaktır.

Burak Barut' Alıntı:
Yeni bir Duncan lazım bize.
Robinson-Duncan'dan sonra yeni bir Winner lazım bize.

Parker-Ginobili ve Blair'in etrafında yeni bir sistem kurulabilir bundan sonra.

Popoviç ölmedikçe bu takıma her zman inancım olacaktır.
Abi nba'de en az taraftarı olan takım adına oyle bir başlık açmışsınki 3 sayfa ileti atılmış :)

Bunun eskisi vardı.2 sayfa geyik vardı ama hepsi silindi [Temmuz ayında sitede yapılan herşey silindiği için].Çok güzel bir "sezon açılış konuşması" yapmıştım be! 8)

:)
Nba'de en az seyircisi olup olmadığı hakkında net bilgim yok ancak benim çevremde bir çok Spurs'lü olduğunu söyleyebiliirim.
Sistemseverler olarak biz armanın peşindeyiz.

Mahmuz o kardeşim , elektrostatik ile ilgili birşey değil : )

Yani çekmesine gerek yok varlığı yeter :)

Dün Bobcats'i yenerek 11-9 yaptık ki mağlubiyet sayımız çok fazla oldu.
Takımımızın çok iyi olduğunu düşünüyorum halbuki.Kadro zenginliği kenardan gelen oyuncular bakımından ligin en iyi 2-3 takımından biri olduğumuzu düşünüyorum.
Umarım play off zamanı tamamen kadro oturur ve Jefferson'da biraz sayı atar.

Spurs 115, Clippers 90
Tim Duncan, 4. çeyrekte kenarda oturmasına rağmen 21 sayıyla maçı tamamlayarak Spurs'ü zafere taşıdı.

Duncan, 3. çeyreğin tamamlanmasına 1:48 kala Spurs 83-73 öndeyken, kafasının sağında takım arkadaşı Matt Bonner'ın dirseğinin patlaması sonucu kenara gelmek zorunda kaldı.

Richard Jefferson ile Manu Ginobili 17'şer sayıyla San Antonio'nun galibiyetine karkı yapan isimler oldu. Spurs, bu sonuçla peş peşe 3 ve 11'de 8. maçını kazandı.

Clippers cephesinde 20 sayı kaydeden Baron Davis takımının en skoreri oldu.