Sayın Ahmet Dedehayır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Kaan ben tepki vermedim onu düzelteyim. Çünkü yapılan tezahüratın yarısına katılmıyordum. ;)
Kerem tezahüratların yarısına bende katılmıyorum ama o an o tezahüratları yapan arkadaşlara eşlik etmek zorunluluk olmuştu en azından benim için. Kimsenin bu takımı 300 kişiye oynamaya mahkum etmeye hakkı yok.
Fatih Şengün azcık mantıklı olsan sana cevap verirdim ama gerek duymuyorum.

fatih şengün' Alıntı:
şimdi borç harç maça geldimde palavralararını herkes geçicek gelen gelir maça salon dün biletler pahalı die salon boş kalmadı fb nin maçı da etkili oldu artı futbol maçında anons yapılmaması da bunda çok etkili olmuştur ahmet dedehayıra protesto edenleride da kınıyorum ne biçim galatasaraylılıktır anlamadım ahmet gider biz kalırız mışlar size kalmayın en sonlaf edeceğimiz yöneiciye yapılanlara bakın bide kendi taraftarına saldırmaya çalışıyolar
O zaman benim para mı sen ver her maça geleyim.

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":900x54b0]Gurovicede karsı degiliz!!!Kimin dedigini bilmiyorum ama orda gurovici istemiyoruz denmis !!!
7 tepelimi ne uniden bi arkadş söledi daha dorusu SAÇMALADI[/quote:900x54b0]

ismimiz gectigi için yazıyorum...
arkadasım bazı sebeplerden dolayı 7tepeden maça 2arkadasımız dışında giden olmadı ve giden arkadaslarımızda bir oyuncu için istiyoruz ya da istemiyoruz gibi birşey söyelememişler, söylemezlerde... Bizim meselemiz GALATASARAY dır...
bilip bilmeden isim verip atıp tutmayın...

illa yönetimi savunmak için yada ahmet dedehayırı savunmak için piyonmu olmak gerekiyo adamın yaptıklarını görüyoruz nasıl eme verdiğini biliyoruz sanki gecen sene salon her maç full çektide atıp tutuyoruz salon boştu die fb maçları dışında salon ne zman doldu geçen sene.Şimdi ahmet dedehayırı nie savunuyosun diyeceksin açıklıyım geçen sene bayanlar finalindeydim caferağada yiğit şardanla başına gelenleri bizzat gördükten sonra o adama sonsuz saygı duyarım atıp tutanlar çok biliyosunuz ya siz ahmet gider biz kalırız hikayelerine devam edin siz.adnan polat maçtaydı 1 kere bağırırsın tamam illaki gerekei yapacaklardır butun maç bağırmanın ne alemi vardı

fatih şengün' Alıntı:
şimdi borç harç maça geldimde palavralararını herkes geçicek gelen gelir maça salon dün biletler pahalı die salon boş kalmadı fb nin maçı da etkili oldu artı futbol maçında anons yapılmaması da bunda çok etkili olmuştur ahmet dedehayıra protesto edenleride da kınıyorum ne biçim galatasaraylılıktır anlamadım ahmet gider biz kalırız mışlar size kalmayın en sonlaf edeceğimiz yöneiciye yapılanlara bakın bide kendi taraftarına saldırmaya çalışıyolar

kardeşim sen biz o kendi tarafdarınız dedin kişiye neden saldırıldını biliyormusun bilmiyorsun o yüzden konuşma okey.

bi adam tek başına çıkıpda 100-150 kişiye dönüp lan adam gibi bağarın keserim sizi ... küfürleri sölemiyom böle derse

sonuçlarına katlanır okey dua etsinki orda polisler araya girdi.paran bol galiba gelen gelir diyorsun hep bana hep bana demiceksin etrafındakileride düşünüceksin boş boş konuşma ok

acaba KLAVYE DELİKANLILIĞI yapanlara soruyom

hayatınızda kaç kere maça gittiniz ?
hayatınızda kaç kere deplasmana gittiniz?
hayatınızda kaç kere 2 günlük yola deplasmana gittiniz ?

böle erkeklik taslamakla olmuyo işler okey

Ekrem rica ediyorum bu konuyu daha fazla uzatma, herkes gerekeni söyledi.

Şimdi A.Dedehayır ne yapacak onu bekleyelim, kendi içimizdeki yanlış anlamalara son verelim.

sen kaç kere gittin samiyende hangi tribündesin kombinen varsa para verdinmi kadıköye giderken biletixden mi alıyosun biletleri açıkla bakalım nasıl olcak

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
acaba KLAVYE DELİKANLILIĞI yapanlara soruyom

Şimdi sormak istiyorum.Ben klavye delikanlılığı yapmıyorum.Bu konuda da hiç bir şekilde yorum da yazmadım ancak bu sözleriniz nedir yani?

Hayatımızda bu dediklerinizi yapmazsak takım hakkında yorum yapamaz mıyız?
Yoksa biz Galatasaraylı değil miyiz?
Yahu kendiniz ve takımınız için birşeyler yapıyorsunuz bunu sürekli dile getirmenin anlamı yok.
Dediklerini yapınca erkek yapmayınca hanım olunmuyor !

Bırakın taraftar kıyaslama işlerini lütfen.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Ekrem ÖZCAN":328u6ba0]acaba KLAVYE DELİKANLILIĞI yapanlara soruyom

Şimdi sormak istiyorum.Ben klavye delikanlılığı yapmıyorum.Bu konuda da hiç bir şekilde yorum da yazmadım ancak bu sözleriniz nedir yani?

Hayatımızda bu dediklerinizi yapmazsak takım hakkında yorum yapamaz mıyız?
Yoksa biz Galatasaraylı değil miyiz?
Yahu kendiniz ve takımınız için birşeyler yapıyorsunuz bunu sürekli dile getirmenin anlamı yok.
Dediklerini yapınca erkek yapmayınca hanım olunmuyor !

Bırakın taraftar kıyaslama işlerini lütfen.[/quote:328u6ba0]

Şu sözlerinizle haklı olduğunuz konuda bence haksız durumdasınız böyle bir mantık yok .

Fatih 2 gündür aşırı agresif mesajlar atıyorsun, lütfen tahrik etmeyi bırak artık, herkes burada takıma destek olmaya çalışıyor.

Protesto edenler düşman değil, sende farklı düşünebilirsin ama karşı tarafı itham ederek yapma bunu.

Şamil'in açtığı bu anlamlı konu daha fazla sapmasın lütfen.

Konumuz kombine ve bilet fiyatları.

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
Burak Barut kardeş ben sana kesinlikle b,şi sölemedim bak söledim kişi kendini biliyor

Hocam ben klavye delikanlılığında değilim.
Sadece;

şu sözlerinize malesef takılmış durumdayım.

Kombineleri öğrenci ve sivil olarak adlandırmalı ayrıca da belli yerlerden otobüs kaldırmalıyız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...