Sayın Ahmet Dedehayır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
[quote="fatih şengün":33ot0zvf]şimdi borç harç maça geldimde palavralararını herkes geçicek gelen gelir maça salon dün biletler pahalı die salon boş kalmadı fb nin maçı da etkili oldu artı futbol maçında anons yapılmaması da bunda çok etkili olmuştur ahmet dedehayıra protesto edenleride da kınıyorum ne biçim galatasaraylılıktır anlamadım ahmet gider biz kalırız mışlar size kalmayın en sonlaf edeceğimiz yöneiciye yapılanlara bakın bide kendi taraftarına saldırmaya çalışıyolar

kardeşim sen biz o kendi tarafdarınız dedin kişiye neden saldırıldını biliyormusun bilmiyorsun o yüzden konuşma okey.

bi adam tek başına çıkıpda 100-150 kişiye dönüp lan adam gibi bağarın keserim sizi ... küfürleri sölemiyom böle derse

sonuçlarına katlanır okey dua etsinki orda polisler araya girdi.paran bol galiba gelen gelir diyorsun hep bana hep bana demiceksin etrafındakileride düşünüceksin boş boş konuşma ok[/quote:33ot0zvf]

Ekrem; yavrum, çocuğum, evladım. Sen laftan anlamaz mısın? Polis vardı, o vardı bu vardı bana sökmez. Sen sabır nedir biliyor musun? Sen sormuşsun kaç deplasmana gittiniz diye, sen karşındakinin kim olduğunu biliyor musun? Sen deplasman neresi bilmiyorken biz deplasmanlarda yaşıyorduk. Benim gitmediğim deplasman görmediğim karakolu da kalmadı. Sen baskstbolun kurallarını bilmiyorken biz Ahmet Fetgeri'ye 10 kişi gidiyorduk. Sen Beykoz'da yanımda mıydın? Peki GS-Ülker, fener-efes maçının aynı gün olduğu Abdi İpekçi'de biz 20 kişiyken kaç bin fenerliye kim kafa tuttu? Ben diyorum ki R1 Sıra 21 Benim kombinem ve ben sene sonuna kadar da oradayım. Eğer içeride polis var diyorsan dışarıda ara beni. Eğer salonun çevresinde polis var diyorsan sana adresimi vereyim. Ben Galatasaraylılığı ve niyetinden şüphe etmediğim şu ortamdaki insanların yanında sustukça sen polise dua etsinler deme. Biz 95-96lılarda Ankara'da, İnönü'de, Bursa'da çok yüz kişier gördük. Sen ilkokuldayken sarı tişortlu adam dediğin Şirvan Polat da her deplasmandaydı.

Şimdi benim burada bizzat tanıdığım ve gerçek hayatta da iyi kötü görüştüğüm arkadaşlarım, forumdan tanıdığım arkadaşlarımı bu konuyu kapatmaları konusunda ön ayak olmaya davet ediyorum.

Ben o gerginliğin beş dakika sonrasında Hüseyin Tüfekçi'yle, Eyüp Yıldız'la sarmaş dolaştım sen biliyor musun? Akatlarlı Umut'u da tribünden en az 12 senedir tanırım.

Eyüp Yıldız "Kerem Polat gerekli açıklamayı yaptı, uzatmayın maça dönelim" derken senin gibiler hala polise, oraya buraya dua etsinler zor engelledik diyorlarsa ben cumartesi de oradayım. Pazar da Eskişehir'deyim. Ne zaman istersen ben oradayım.

fatih şengün' Alıntı:
sen kaç kere gittin samiyende hangi tribündesin kombinen varsa para verdinmi kadıköye giderken biletixden mi alıyosun biletleri açıkla bakalım nasıl olcak
Fatih yanlış adrestesin , adresini verde hepimizin makbuzları ile kombine( basketbol ve futbol ) örneklerimizi adresine yollayalım. Sen burayı başka forum sandın galiba. neyse sana son yazım , adresini bekliyorum.

burayı yanlış forum falan sanmadım galatasaray bazı insanların kafasına göre hareket edeceği camia değildir onu anlatmaya çalışıyorum makbuz dekont zırvalamasını hiç anlamadım zaten ne demek istediğini ben bişey söledim sadece dün kimseye saldırı yapma niyetim yok eskişehire gidecek arkın yazdıklarınada aynn katılıyorum guzel yazı.

Sezon başında kombineyi x liraya satar sezon başladıktan sonra 2 adet kombine x/2 lira derseniz gelecek sezon başında kombine alacak 100 kişiyi de bulamasınız.
Kombine satış adetini düşüren tek şey dahası kanımca en önemli şey kombine kartın fiyatı değildir
. Geçen sezon yaklaşık 1000 adet kombine satılmıştı.Geçen sezon kombine kart alanlarının koltuklarına oturması muhtelif maçlarda muhtelif nedenlerle engellendiği için ( muhtelif nedenler asla sadece ön koltuklara oturulmasının sınırlandırılması değildir)kombine kart alanlar madur edildiler.
Üzerine önce sezon başında açıklanan bilet fiyatları kademe kademe indirildi daha sonrada birileri bedava salona girmeye başladı. Salona bedava giren birileri kombine kart sahiplerini yerinden etmeye de başlandı.

Geçen sezon ile bu sezon arasındaki satış farkının en önemli nedeni budur.

Bu sezon da aynı süreç başlarsa önümüzdeki sezon bu sezon ki kadar da kombine kart satılmayacaktır.Önümüzdeki sezon için kombine kart fiyatları ve bilet fiyatları açıklandığında nasıl olsa önce bilet fiyatları düşer sezonun ilerleyen haftalarında nasıl olsa bir şekilde içeri girilir kombine almaya ne gerek var kanısı (ki zaten bu sezon yerleşmeye başladı) iyice oturacaktır. Önemli olan günü yada kişileri kurtarmak değil şubeyi kurumsallaştırmaktır. Kurumsalaşmak da ancak yönetcilerin bazı tasarruflarının arkasında durması ile mümkün olacaktır.

fatih şengün' Alıntı:
burayı yanlış forum falan sanmadım galatasaray bazı insanların kafasına göre hareket edeceği camia değildir onu anlatmaya çalışıyorum makbuz dekont zırvalamasını hiç anlamadım zaten ne demek istediğini ben bişey söledim sadece dün kimseye saldırı yapma niyetim yok eskişehire gidecek arkın yazdıklarınada aynn katılıyorum guzel yazı.
Evet Fatih çok haklısın , hiç bir şube başkanı kendi kafasına göre egolarını tatmin etmek için bu önemli maçta salona 400 kişi gelmesini sağlayamaz. Geçen senede böyle yapmıştı oturduk konuştuk sonra düzenleme yapmıştı. ( ben maçların 1 ytl olmasını istemiyorum. ) bakalım göreceğiz egolu başkanımız nasıl bir çözüm bulacak. ZIrvalama meselesine gelince ilk başka okuduklarını anla sonra cevap yaz derim.

dedehayırıda beğenmiyosunuz ya daha size ne diim ben bak dalgana birader sen bedava girmeyi kovala dünkü maç bedava olsa salonda gene okadar insan olurdu seyirci geldide para çok die dışarda kadı ölemi

fatih şengün' Alıntı:
sen kaç kere gittin samiyende hangi tribündesin kombinen varsa para verdinmi kadıköye giderken biletixden mi alıyosun biletleri açıkla bakalım nasıl olcak
gsoftane3.jpg

14102008005gf3.jpg

22102008041fx4.jpg

kombinevd0.jpg

Biz bunları alnımızın akıyla çalışdık da paramızla aldık.

fatih şengün' Alıntı:
dedehayırıda beğenmiyosunuz ya daha size ne diim ben bak dalgana birader sen bedava girmeyi kovala dünkü maç bedava olsa salonda gene okadar insan olurdu seyirci geldide para çok die dışarda kadı ölemi
Evet fatih ben bedava giriyorum :) Bizim orda bir laf vardır bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olana cahil denir. Hiç bir şey bilmiyorsun ve hala yazıyorsun. Helal olsun , tam bir cahil cesareti. :)

Abicim millet birbirini övmeye ne kadar meraklı yahu ve de baskalarını taşlamaya ne kadar meraklı.Bırakın arkadaslar yarısmayı ortak bi çözüm için ugrasın.Ne bu 10 yasında cocuklar gibi senin kac misketin var olaylarını.

Ekerem kardeş biraz yavaş , cahille cahil olma. Bunun amacı belli , anca konuşur böyleleri. :) Bİ de gözüme girdin diyor. İnanmıyorum gerçekten , şaka gibi. :)

Cevdet Akay' Alıntı:
Ekerem kardeş biraz yavaş , cahille cahil olma. Bunun amacı belli , anca konuşur böyleleri. :) Bİ de gözüme girdin diyor. İnanmıyorum gerçekten , şaka gibi. :)

Ekrem Özcan, "polis olmasa görürlerdi" cümlene açıklama bekliyorum. Neyi görürdük?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...