Sayın Y.Şardan ve Sayın A.Dedehayır

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Sayın Y.Şardan ve A.Dedehayır!!!!

ben sahsim adina konuyu dogru buluyorum temmuzdayiz ne hoca var , ne plan proje , elde 5 tane oyuncu var gerisi faso fiso !!!
hocayi buldun getirdin ekibini kurdun butceyi gore hedefini ve planlarini yaptin ayin sonu gelir eee transferler hemen hop dedigin gibi bitmez agustosun sonunda en gec eylul basi kupa var sen ne zaman hazirlanacaksin ? kupa yine fiyasko olucak gibi duruyor zaten ve hala bekliyoruz forumda gecen seneden anladigim kadariyla cok az kisi gerekli dersi almis en ufak protestoda yapmayin etmeyin !!! o zamansa basarisizliga talim ediceksiniz gerektiginde taraftar protestosunu ortaya koyucak tabi o oyuncular galatasaray icin degil yoneticiler icin degil 30 milyon taraftar icin oynuyor. yoneticilerin isi belli futbol takimini kuralim da gerisi yavas yavas gelir.
simdi donup bakalim birazda gerceklere fenerle rakip olupta onlardan daha basarili oldugumuz tek dal futbol su topu takimimiz ve t.basketbol takimimizin basarisini kucumsemiyorum ama feneri yenmeyince basarinin tadi bi yere kadar rekabet yok garantili sampiyonsun !!! sayin bil cikiyor diyor ki iyi futbolcu bulursak aliriz anlami su kelepir bonservissiz son kullanma tarihi gecmis birini bulursak alicaz yakisiyor mu bu hani ultraslan partisinde 3 tane yildiz aliyorduk basarili hocalar aliyorduk nereye elinizi atsaniz kurutuyonuz once cikip telekomla seneye en gec birlikteyiz diyorsunuz , ondan sonra erman kunter , kaya peker sirada ne var ? maymun carlide maskotumuz mu olucak ? bari yalan atmayin hic birsey soylemeyinde bizi rezil etmeyin sayin ustunel sizde tribunden geliyorsunuz ne hissetigimizi anliyorsunuzdur artik vaat degil icraat bekliyoruz. galatasaray icin kafasina bile sikicak adam olan abdurrahim albayraga kirmizi karti gosterip sonra da adini bile duyamadigimiz yoneticilerle mi olur bu isler sayin baskan ?

Re: Sayın Y.Şardan ve Sayın A.Dedehayır!!!!

Bence Dee ve Britton yerine bir tane point guard, bir tane de 3 numara oynayabilen boyu 2.00 a yakın birileri getirilsin, diğer 3 yabancı kalsın. Bir de kayayı ekle, al sana cillop gibi kadro. Ha 2 senede bullamadığımız 3 numarayı bu sene bulabilir miyiz şüpheliyim.

Ayrıca Dee gitsin derken, forumun genel havasından dolayı dedim.

ya ben anlamıyorum bu ülker bizim basketbolumuza 2 senede 7 milyon euro sponsorluk payı vermedimi. şimdi bakıyorum yöneticilerimizin acizliğine sanki ülker bizim basketbol takımımıza 50 milyon euro veriyo ya bu kadar küçük düşmemesi lazım adamlar 3 yada 5 neyse verip her işimize karışcaklarmı böyle bu gün futbol takımına sadece 1 kaleci almak için 4 milyon euro bonservis bedeli oyuncuyla beraber belki 8 belki 10 milyon eoru yu bulcak sadece bir kaleci transferi tamam her şube kendi yağıyla kavrulsun da kimsenin de galatasarayı küçük düşürmeye hakkı yok kos koca bi şubeye bi kaleci transferi kadar para ayırıp bizi de bu aşşağlık durumdan kurtarabilirsiniz sayın yöneticiler ne bu ya takıma alınacak oyuncuyu aanlaşcağımız hocayı ülker belirliyosa siz sadece şeref tribününden maçları izlemek için seçildiniz SAYIN BAŞKANIMIZ ADNAN POLAT LÜTFEN BU REZALETTEN KURTARIN BASKETBOL TAKIMIMIZI GEREKİRSE EGEPEN OLSUN SPONSORUMUZ BİŞEYLER YAPIN LÜTFEN

Gökce Başaran' Alıntı:
Bence Dee ve Britton yerine bir tane point guard, bir tane de 3 numara oynayabilen boyu 2.00 a yakın birileri getirilsin, diğer 3 yabancı kalsın. Bir de kayayı ekle, al sana cillop gibi kadro. Ha 2 senede bullamadığımız 3 numarayı bu sene bulabilir miyiz şüpheliyim.

Ayrıca Dee gitsin derken, forumun genel havasından dolayı dedim.

gaines kafadan siliyorum adam paraya asik dakkada satar bizi talibi kesin cikar , owens tutucu bence kalabilir , hite gibi adami biz kaybedersek onun gibisini zaten babayi buluruz. kalmasi en muhtemel dee ama kesinlikle gitmeli o paraya neler alinir , yaz liginde bisey yapamaz zaten bu isler sol turnikeyle gitmez allahtan huseyinin sozlesmesi 1 yil daha var yoksa al birini vur otekine , taraftar olarak artik olumlu tablolar cizme vakti geciyor bence daha gercekci olsak daha olumlu yansiyacagini dusunuyorum. ornek bayan basketbol takimimiz hakkinda bir cok olumlu tablo cizebiliriz ama erkek takimizin su anda ne hoca nede oyuncusu var 5 tane sozlesmeli oyuncumuz var digerleri serbest babamizin ogullari degiller istedigimiz zaman gel oyna diyelim onlar simdiden gerekli olan kisilerle gorusmuslerdir bile !!!

yöneticileri ilah gibi görenlere tokat gibi başlık olmuş,
yöneticileri yaptıkları veya yapamadıkları ile değil birkaç yazarın şişirmesiyle gözlerinde büyütüp tapanlar cevaplarını almışlardır........

Bu olaylar üzerine Özhan Canaydın'ı arar mıyız? -gibi sorular geliyor aklıma. :roll:

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":293nt2n1]Bu olaylar üzerine Özhan Canaydın'ı arar mıyız? -gibi sorular geliyor aklıma. :roll:
Ben Eyüp beye söylemiştim inanmamıştı , inşallah dediğim çıkmaz :([/quote:293nt2n1]

Bir söz söyleyeyim belki yüreklere su serpmiş olurum :? Hayallerimizi korkularımız boğar...

ahmet dedehayır nerede ?
şube sorumlusu kim olacak ?
önümüzdeki sezon hangi salonda oynayacağız ?
transfer politikamız nedir ?
yeni antrenörümüz kim olacak ?
kombinelerin durumu ne olacak ?

bu soruların cevabının çözülmediği her gün erkek basketbol takımımız dahada geriye gidiyor.Geçen seneden ders çıkarılmadı demekki.Bu taraftarada acınılmıyor.Bu sorular en yakın zamanda cevap bulmazsa bu sezon erkek basketbol takımının tekbir maçına dahi gitmeyeceğim,desteklemeyecğeim.Eminim benim gibi düşünen bir çok kişi vardır.

Eyüp abiye sonuna kadar katılıyorum

Tüm bunların oLacağı belliydi.Günlerdir medyada bir tane doğru düzgün basketbol haberi göremiyoruz.Varsa,yoksa Lincoln.Bunun da tek suclusu yönetimdir :oops: :oops: :oops: Günlerdir sadece tek bir futbolcunun peşinden koşuyor ve diğer şubelere hic bir destek verilmiyor.Ne yaptığımız belli değil.Artık taraftarında tek bir isteği var bu takımı ŞAMPİYON görmek...

Yine bir Lincoln örnegi ile yola cıktığım icin cok sevdiğim abilerim kızmazlar... :( :( :(

Bence basketbolda olan olayları fazla abartıyoruz...Çünkü murat hocanın kalıp kalmayacagı belli değildi..
Onun icin transfer ve kulüple ilgili değişimler yada yenilikler yapılmadı...Şimdi büyük ihtimal Murat Özyer
bizde kaldı...Onun için Murat Özyerin resmi olarak bizde oldugu acıklansın...Ondan sonraki günler neyin yapılıp neyin yapılmadıgını görünce tartışalım..

Zafer Güneş' Alıntı:
yöneticileri ilah gibi görenlere tokat gibi başlık olmuş,
yöneticileri yaptıkları veya yapamadıkları ile değil birkaç yazarın şişirmesiyle gözlerinde büyütüp tapanlar cevaplarını almışlardır........

Sezon boyu " mağlubiyetler önemli değil, şampiyon olman için sevmedik " , sezon sonu " fenerbahce sampıyonlugu gormek ıstemıyorum , başarı ıstıyorum kupa ıstıyorum " .

3 gün evvel " Yiğit Şardan sen bizim geleceğimizsin " , 3 gün sonra " akıllı olun " .

Örneklemeler uzar gider.Vakit ayırmak yeterli yazmak için.
Olmadık telaşelerle haftada bir ortalığı ayağa kaldırma uğraşına girilmezse, 3 tane yönetici ile sohbet edip sanal platformlarda şekle şemale girilmezse, taraftarın yerinin sadece tribün olduğu artık anlaşılırsa, tutarlı hareketlerde ve tepkılerde bulunulursa, klavye başında en alengilli cümleleri aramak yerine tribünde sazlar ele alınırsa, insanlar elele tutuşursa , bütün dünya bayram olursa..

Sami bey selam!

Hem nalına hemde mıhına vurmuşsunuz, tebrik ederim!

Birde yazdıklarınız gerçekleri yansıtsaydı dahada güzel olurdu.

Yiğit Şardan sen bizim geleceğimizsin sözünü ben sarfettim halada böyle düşünüyorum, ama bu meselede

basiretsiz davranımıştır.

Telekom meselesi çıktığında basına yansıyan şekliyle resmen havalara uçmuştum, Yiğit Şardan'ın büyük

bir iş başardığını düşünüyordum, ama Telekom açıklama

yaptıktan sonra yerin dibine geçtim resmen, bizim sponsorluk için yalvardığımız ima ediliyordu, bu

şekilde olması bir başarısızlıktır, ve benimde böyle oynak bir zeminde gel git duygular yaşamam son

derece normal.

3 yönetici ile görüşüp şekle şemale girenler demişsiniz, iyi demişsiniz, amacınız ne anlayamadım, yada direk şekle şemale girenlere karşı sizde düzgün bir şekle şemale girebilseniz, yani gördüğünüz anda tavrınızı koyabilsenizde bende sizin şuanki şeklinizden başka menfaatler olduğu hissiyatını çıkarmasaydım!
Dürüst olmak herkese lazım!

Herkes yerini bilsin dobralığınızada takıldım!

Mesela ben yerimi biliyorum T blok numara 13 teyim yani tribündeyim, hiç protokole geçmedim,

geçmekte istemedim,

Buraya yazan bir çok insan 15-35 yaşa kadar herkes yerini biliyor bence, bu forumda herkes özellikle

geçen sezon çok büyük uğraşlar verdi tribünlerin dolması adına, asvel, efes, telekom, canaria vs......

bir çok maç için her şeyi yaptık, heryerde gruplar kurduk, teşvik edici aktiviteler yaptık, evimizden

ailemizden kısaca herşeyden çaldık GS mize verdik, şimdi çıkmışınız yerinizi bilin diyorsunuz!

Biz yerimizi biliyoruz, ama sizde yerinizi bilin burası taraftar forumu yandaş forumu değil!

Yaşınıza hürmeten saygılarımla!

Eyüp abi aynı fikirdeyiz :) ilkdefa mı oluyo bu bunca zamandır burda bırbrımızede gırsek o salon doldurmak icin eyüp abini hakkı yenmez kimsede protkol peisnde degil burdaki abilermin bize herzamanki gibi yine kandırılıyoruz pembe sözlerle gibi geldigi için artık yeter diyoruz buda hakkımız sanırım sami abi !!!

Volkan tepkilerinde haklısındır haksızsındır tartışmam ama çok abrtıyorsun :? Oldukça çok abartıyorsun bence biraz sakin olmaya çalış burada herkes takımı düşünüyor.Burası Galatasaray Spor Klubüdür burada kimse Başkanın emriyle bizden birine vurmaz,vuramaz,kimse otobüsün camlarını yumruklayamaz,Kimse kluüp binasını basamaz,kimse ARE YOU GOOD COACH diyemez ?

sami özvar' Alıntı:
[quote="Zafer Güneş":2pyz3tbs]yöneticileri ilah gibi görenlere tokat gibi başlık olmuş,

Sezon boyu " mağlubiyetler önemli değil, şampiyon olman için sevmedik " , sezon sonu " fenerbahce sampıyonlugu gormek ıstemıyorum , başarı ıstıyorum kupa ıstıyorum " .

3 gün evvel " Yiğit Şardan sen bizim geleceğimizsin " , 3 gün sonra " akıllı olun " .

Örneklemeler uzar gider.Vakit ayırmak yeterli yazmak için.
Olmadık telaşelerle haftada bir ortalığı ayağa kaldırma uğraşına girilmezse, 3 tane yönetici ile sohbet edip sanal platformlarda şekle şemale girilmezse, taraftarın yerinin sadece tribün olduğu artık anlaşılırsa, tutarlı hareketlerde ve tepkılerde bulunulursa, klavye başında en alengilli cümleleri aramak yerine tribünde sazlar ele alınırsa, insanlar elele tutuşursa , bütün dünya bayram olursa..[/quote:2pyz3tbs]
ben hiç zaman bir veya daha fazla yöneticinin peşinden koyun gibi peşinden gitmedim ve gideni de tasvip etmedim etmemde ayrıca ben hiçbir yöneticiyi ne tanırım ne de bir defa oturup konuşmuşluğum olmuştur ayrıca yiğit şardan'ın bugüne kadar başarısı nedir?tarihin en başarısız başkanı özhan canaydın karşısında seçimi kazandım havasıyla televizyon ve gazetelerde demeç verdiği günler gözümün önüne geliyor ve seçimi kaybediyordu sami bey kime ne yazdığınızı bilin ona göre davranın............

Burak Barut' Alıntı:
Volkan tepkilerinde haklısındır haksızsındır tartışmam ama çok abrtıyorsun :? Oldukça çok abartıyorsun bence biraz sakin olmaya çalış burada herkes takımı düşünüyor.Burası Galatasaray Spor Klubüdür burada kimse Başkanın emriyle bizden birine vurmaz,vuramaz,kimse otobüsün camlarını yumruklayamaz,Kimse kluüp binasını basamaz,kimse ARE YOU GOOD COACH diyemez ? Tamam mı Coachum ;) ?

Ne alaka :S baskan emriyle felan anlamadım coachum ???? Bu topice ilkdefa yazmısım baktımda kafan güzel sanırım içtinmi naptın ne emri ne baskanı 8)

Biraz aceleci davranıyoruz arkadaşlar.. Bu adamlar güzel işler yapınca lafından dönecek olanlar da sizlersiniz. Bi sakin bi düşünerek.. Haklı da olabilirsiniz dediklerinizde ama biraz beklemek lazım daha var sezona. İyi transferler de yapılır güzel işler anlaşmalar da. Sabır. Sükut =)

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Burak Barut":3gk02jqb]Volkan tepkilerinde haklısındır haksızsındır tartışmam ama çok abrtıyorsun :? Oldukça çok abartıyorsun bence biraz sakin olmaya çalış burada herkes takımı düşünüyor.Burası Galatasaray Spor Klubüdür burada kimse Başkanın emriyle bizden birine vurmaz,vuramaz,kimse otobüsün camlarını yumruklayamaz,Kimse kluüp binasını basamaz,kimse ARE YOU GOOD COACH diyemez ? Tamam mı Coachum ;) ?

Ne alaka :S baskan emriyle felan anlamadım coachum ???? Bu topice ilkdefa yazmısım baktımda kafan güzel sanırım içtinmi naptın ne emri ne baskanı 8)[/quote:3gk02jqb]

Volkan Arif'e tarif gerekmez ama sanırım sana gerkiyor.Sen Elinde kazma kürekle milletin kafasına salon yıkmaya gidiyorsun ya onu anlatıyorum ;) Başkan dediğimiz Aziz Yıldırım . Dövülen oyuncu Rüştü.Diğerleri ise birbirinden bağımsız olaylar virgülerle de zaten olayı açıklığa kavuşturmaya çalıştım ama hepsini bir okursan senin anladıkların çıkar ;) Ben senin diğer topiclerde yazdığını buraya aktardım ne de olsa buraya atlarsın diye düşündüm ;) Şarhoş değilim ;)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":ae5sl7i9][quote="Burak Barut":ae5sl7i9]Volkan tepkilerinde haklısındır haksızsındır tartışmam ama çok abrtıyorsun :? Oldukça çok abartıyorsun bence biraz sakin olmaya çalış burada herkes takımı düşünüyor.Burası Galatasaray Spor Klubüdür burada kimse Başkanın emriyle bizden birine vurmaz,vuramaz,kimse otobüsün camlarını yumruklayamaz,Kimse kluüp binasını basamaz,kimse ARE YOU GOOD COACH diyemez ? Tamam mı Coachum ;) ?

Ne alaka :S baskan emriyle felan anlamadım coachum ???? Bu topice ilkdefa yazmısım baktımda kafan güzel sanırım içtinmi naptın ne emri ne baskanı 8)[/quote:ae5sl7i9]

Volkan Arif'e tarif gerekmez ama sanırım sana gerkiyor.Sen Elinde kazma kürekle milletin kafasına salon yıkmaya gidiyorsun ya onu anlatıyorum ;) Başkan dediğimiz Aziz Yıldırım . Dövülen oyuncu Rüştü.Diğerleri ise birbirinden bağımsız olaylar virgülerle de zaten olayı açıklığa kavuşturmaya çalıştım ama hepsini bir okursan senin anladıkların çıkar ;) Ben senin diğer topiclerde yazdığını buraya aktardım ne de olsa buraya atlarsın diye düşündüm ;) Şarhoş değilim ;)[/quote:ae5sl7i9]

Sen rahat ol kardesimin kafanı trabzonlardan yorma kazma kürek işlerine floryada 2 3 sene önceleri nasıl davranıldıgını orda olan insanlar bilir + tahrik sezinlıyorum sen düsünüyosun diye öle yazıcam gibi bir derdim yok he sen icindekileri yürekli degilim volkan sen yaz diyorsan o baska 8)