Sayın Y.Şardan ve Sayın A.Dedehayır

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Sayın Y.Şardan ve Sayın A.Dedehayır!!!!

Herşey bitti kürek kazma tartışması kaldı di mi :)

Kimsenin gerçekleri bildiği yok söylenenler üzerine yorum yapıyorsunuz bir de kavga ediyorsunuz ya helal olsun size . Bekleyin bir 10 gün daha en azından.

Volkan iyi ki Florya'da oturuyorsun Çankaya'da otursan neler olurdu çok merak ediyorum :? ;)

Murat İnal' Alıntı:
Herşey bitti kürek kazma tartışması kaldı di mi :)

Kimsenin gerçekleri bildiği yok söylenenler üzerine yorum yapıyorsunuz bir de kavga ediyorsunuz ya helal olsun size . Bekleyin bir 10 gün daha en azından.

ABİ yokya yazmadıgım topice sahsımla ilgili yazıyo tahrık edıyo sonra ben bir sey yapmadım etmedim dıyolar sonra burda biz kötü cocuk oluyoruz anlamadım gitti !!!

Şubenin içindeki belirsizlik ve kaos ortamı bizi de vurdu. İnsanlar o kadar gerildi ki ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Konuşulanların sonu nereye varacak bilemiyorum. Ama buna sebep olan yöneticilerimiz umarım bu yaptıklarını temizleyip bizi yukarılara çıkarırlar. Galatasaray'a yakışır bir şube oluştururlar. Bu sene için geç kalındı. Ama bu ortam sadece bu seneyi etkilemez. Bundan sonraki senelerde de bizden acısını çıkarır. Umarım en kısa sürede yöneticilerimiz aklı yerine gelir. Bizde yeniden eski Galatasaraylı duruşumuzu geri kazanırız. Zira şuanki ortam buna izin vermiyor. Çevreden dolayı bizde ne yapcağını bilmeyen bir şekilde davranıyoruz...
NOT: Dinliyorum. ''Şimdi Bana Kaybolan Yıllarımı Verseler''... :?

Fırat Aydın' Alıntı:
Biraz aceleci davranıyoruz arkadaşlar.. Bu adamlar güzel işler yapınca lafından dönecek olanlar da sizlersiniz. Bi sakin bi düşünerek.. Haklı da olabilirsiniz dediklerinizde ama biraz beklemek lazım daha var sezona. İyi transferler de yapılır güzel işler anlaşmalar da. Sabır. Sükut =)
ne sabırı artık ya temmuz oldu sabır sabır ne sabırı

Hadi efendiler hoca tamam öyle oyuncular alın ki dolduralım İpekçiyi. "Herşeye Rağmen" biz herzaman armanın peşindeyiz hadi bea...

Şubeyi yöneten ÜLKER GRUBU ve onun atadıklarını tartışan GSBASKET Forum üyeleri!

Burada bir çarpıklık yok mu?

Biz GS Yönetiminin değil,ÜLKER Grubunun verdiği kararı tartışıyoruz Eyy Galatasaraylılar!!!

Bu işe dur diyecek olan yok mu?????????

Sömürgeyi durduracak olan yok mu??????

Ali Demirci' Alıntı:
Şubeyi yöneten ÜLKER GRUBU ve onun atadıklarını tartışan GSBASKET Forum üyeleri!

Burada bir çarpıklık yok mu?

Biz GS Yönetiminin değil,ÜLKER Grubunun verdiği kararı tartışıyoruz Eyy Galatasaraylılar!!!

Bu işe dur diyecek olan yok mu?????????

Sömürgeyi durduracak olan yok mu??????

Bizden başka durdurucak güç yok gibi gözüküyor. Nasıl olacağını bilmiyorum ama salonda her maç düzenli olarak "ülker"e karşı büyük protestolar farz. Belki olur da yönetim bundan güç alır da kurtuluruz şu müesseseden.

Hocamız belli olduğuna göre artık bu seneki planlar nedir, hedefler nedir açıklansın lütfen!