Selim Demirin durumu??...

Merhaba dostlarım eskiden bizde kerem tunçeriyle birlikte oyun kurucu mevkinde oynayan fenerin belalısı selim demir vardı,dizinden sakatlanıp abdede ameliyat olmuştu,şu an hangi takımda oynuyo biken varmı? neden gsye tekrar dönmedi bilen varmı? Çok merak ediyorum:)

Selim burada daha evvelden de konuşulmuştu,hala konuşulduğu başka başlıklar da var. Bu konu hakkında yazabileceğim tek şey insanların üzüldüğü...

Selim bütün hepimizi üzen sakatlığından sonra takım onun eksiğini çok issetti yönetim ameliyat masraflarını karşılamamışsa bu yönetimin ayıbı
94-95 kupa şampiyonu kadronun oyuncusu kendisi yapılan vefasızlık.
Site olarak SELİM DEMİR'LE röpartaj yapılabilir mi?

Neydi o Ali KART ile beraber oynadıkları yıllar .. İstanbul Saint Joseph Lisesi' nde başlayan bu birlikteliği kulüp takımına da taşıyıp mükemmel bir ön alan oluşturmuşlardı. Okul takımlarında kupaların gediklisi Çavuşoğlu Lisesi, kulüpte ise Efes Pilsen' e karşı oynanan basketbol insana zevk verirdi. Şimdi her ikisi de kayıp. Yazık ...

Ya evet neydi o yıllar yaaa gaylan nicklerson vardı..off off..lyod daniels diye süper birisi gelmişti az oynadı ama süperdi insan basketbola doyuyodu...bu arada hangi işle uğraşıyo..cünkü basketten cok az kazanılıyo ya malum:) adam açsa açsa bakkal dükkanı açmıştır:)...Bu arada benett davisonu bilen varmı..ben hayatımda onun gibi atletik bi 4 numara daha görmemiştim..garib bi adamdı..tam nbaye layık bi adamdı hakkaten...

Galiba eşiyle birlikte bir butik açmış.O dönem yönetimimiz biraz daha iradeli olsaydı o kadro şampiyon olabilirdi.Malum şampiyonluk için en gerekli şeylerden birisi Lloyd Daniels gibi bir süperstar.

ntv'de lifestyle otomobil mi, seat cup programı mı ne, işte öyle bir şeyde gösterdiler selim'i ve mağazasını. otomobil sporlarına ilgi duyanlara yönelik giyim eşyası, malzeme filan satıyordu anlayacağınız. maddi durumunun pek iyi olması muhtemeldir.

kulübün selim'e yaptığı berbat muamele, selim'in yeteneği ve galatasaraylılığı, ayrıca balıkesir'de türkiye kupası maçında fener'e attığı turnike (yılın basketi seçilmişti) ise tarafımdan asla unutulmayacak şeylerdir. yolu açık olsun.

Yahu herşeyden öte her fener macında coşuyodu bi keresinde 30 sayımı ne atmıştı fbden yine 25 fark yemiştik adam olmasa 50 sayı fark yiycek rezil olacaktık..aslanım selim yaw..iyi adamdı...keşke gelse forma bizle takılsa