Şemsettin Baş

sami' Alıntı:
2 sene önce pınar karşıyakaya attığın son saniye üçlüğünü unutmıycam şemso... tabi hatrlayan varmıdır ki... tabi 2 sene önce efesi yenicekken kemal tunçeri ile topu paylaşamayıp yenildiğimiz maçı da unutmıcam :D :D nese seni sewioruzzz dimi arkadaşlarr ...çok emegi geçtii hakkınuı helal etsin
şemsettin 2 sene önce bizde miydi? 4 sene önce olmasın ayrıca ben karşıyakaya son saniye üçlüğü hatırlamıyorum ama ben fenere attığı 39 sayıyı unutmayacam hayırlı teskereler,emeklerin için teşekkürler ŞEMSETTİN BAŞ

zamanı yannış vermiş olabilir kusra bakmayınn ama bn çok iyi hatrlıorumm 75 74 yenmiştikkk...

Bırakın Galatasarayda oynamıştır ayıptır laflarını.
Galatasarayda oynadığı dönemde bile yanlışlar yapmıştır.
Telekomdayken yaptığı terbiyesizlikleri gören hiçkimse affetmez onu.
Yolu açık olsun.

X' Alıntı:
Yolu açık olsun.
Galatasaray taraftarlarına dönerek küfretmişti.

Neyse,hayatında başarılar...

emregs' Alıntı:
Adam askere gitçek cebinde parası yok :kop
bunun neresi terbiyesizliktir anlamış değilim. hem ben burda yönetimi de eleştirmeye çalıştım. adamın parasını alamadığını esprili bi şekilde söylemeye çalıştım ama sayın CanuAltay lafımı başka yerlere çekmiş yada lafımın asıl içeriğini anlamamış. sonuçta da bi yanlış anlama olmuş sanırım ama bence benim bu yazdığım terbiyesizce bişey değildir...

Sanırım 4 sene önceydi, Ankara'da, Telekomspor maçında, Telekomspor'a 40 ya da 41 sayı atmıştı. Canlı izlemiştim. Sonraki sezon da Telekomspor'a transfer olmuştu.

Galatasaray taraftarına küfür ettiğini bilmiyorum; ama güle güle Şemsettin.

X' Alıntı:
Yolu açık olsun.
her kelimesine katılıyorum kardeşim..

emregs' Alıntı:
bunun neresi terbiyesizliktir anlamış değilim. hem ben burda yönetimi de eleştirmeye çalıştım. adamın parasını alamadığını esprili bi şekilde söylemeye çalıştım ama sayın CanuAltay lafımı başka yerlere çekmiş yada lafımın asıl içeriğini anlamamış. sonuçta da bi yanlış anlama olmuş sanırım ama bence benim bu yazdığım terbiyesizce bişey değildir...

tamam suç bende o zaman...senin eleştirini anlamadım demek ki...

turkiyede en sewmedigim uc bes basketciden biriydi cok iyi bir karar almis artik iyice basketten uzaklasmisti hele telekom macinda takim cok iyi giderekn oyuna girip maci bitirmesinden sonra benim icin bitmisti ama ben bu oyuncuya hic bir sey diyemem adam cıkıp sahada mucadele etti parasini wermeliler begenirsin begenmezsen sen adama su kadar para wercem dedikten sonra wermezsen bu senin ayibindir bir an once werilmeli parasi unutmuyalimki adamin tek ekmek kapisi olan basketten kazandigi son para bunu istemekte cok haklı transferden once para odenmeli

X' Alıntı:
Yolu açık olsun.

ben senin laflarına katılmıyorum x'abi bu sene ve seneler önce takımımıza hizmet etmiş,temsil etmiş,elinden gelenide yapmıştır ama parasını vermiyosak buda bizim ayıbımızdır.maç esnasında yapılmış bir ayıp o sırada sporcunun heyecanı,maçın hırsı ve üzerindeki sorumluluktan dolayı (tekrarlıyorum)bir hata yapmış.büyütülmesi gerekmez diye düşünüyorum hayırlı tezkereler

ben tekrar telekoma dönecek diye bekliyodum basketi bırakmış napalım hayırlısı olsun

En büyük asker bizim asker Şemsettin BAŞ...BAŞasker
Askerde turnike atmayı öğretirler inşallah.
Yemekhanede çalışmıyodur umarım
Şaka maka Şemsettin Baş TBL'in istikrarlı oyuncularından birisi.Görev oyuncusudur kendisi
Özelilkle serbest atış atarken dilini çıkarmasıyla tannınr(Ekşisözlüktekiler gibi konuştum) :D :D :D
Seviyoruz Şemsettin Başı...