Seneye bu Kadroyu Koruyabilecekmiyiz?

Eser abi öyle bakarsan ohooo =)
Yok oyuncu ihraç edildi, yok oyuncu oyunu 5 faulle tamamladı, yok oyuncu rakibine küfür etti..

O zaman hiç bir oyuncuyu alamayız biz..

Gaines kendi istediği için mi ihraç edildi?
Carl English'i bilmiyorum.
Tufan müzmin sakat demişsin sırf geçen sene takımı yalnız bırakmamak için oynadığından ötürü hemde sakat sakat iğneyle; bu yılki sakatlıklarını çekiyor.
Hüseyin Beşok, iyi ki bir ameliyat oldu ve sakatlandı. Müzmin oldu hemen..
Drew konusunda oyuncuya sonuna kadar katılıyorum, bir oyuncu olarak neler yaşadığınıda gayet iyi anlıyorum. Neden gitmediğinide..
Haislip ; kavgasında neler olduğunu biliyormusunuz bilmem ama ben size NIGGA desem veya başka bir oyuncu Gaines'e NIGGA dese ve ardından ana avrat ingilizce küfür etse emin olun her oyuncu dalar..

Not ; Nigga " zenci, pis köle parçası " demek..

Barış Çamur' Alıntı:
Şu takım TBL ve ULEB'te şampiyon olmasın adımı değiştiririm ;

Marcus Haislip
Quinton Hosley
Carl English
Drew Nicholas
Charles Gaines
Robert Hite
Cüneyt Erden
Tufan Ersöz
Hüseyin Beşok
Fatih Solak
Cenk Akyol
Kerem Tunçeri
Cemal Nalga --->> Kiralık yollanabilir.
Altay Özurgancı ---->> Kiralık yollanabilir.
İsmet Hacıoğlu ----->> Kiralık yollanabilir.

Nicholas..... sırbistanla olan maçlara çıkmaz..( penn ve gregorynin canı can değil yada onlar canlarını pazardan yada partizandan bulmuşlar)
Haislip ..... enfazla ligde 15 maça çıkar gerisinde kavga eder.
carl english ..... bu kadar şutör gard arasında ya çöker yada birilerini bence tıkar helele sahada 3 yabancı kuralı varken.....( skorer gardlar 2 numara oynayabilecek oyuncular.. hite nicholas english tufan hatta cüneyt ve kerem ve de cenk akyol bile 2 numara oynarlar .
Arkadaşlar biraz gerçekçi olun futbolda bi takımda 18 tane maradona olsa yada 9 pele 9 maradona olsa başarı gelirmi ?
Bir garnet bide kobe gelse deseniz daha gerçeksi olurdu ( hic olmasa aynı mevki degil ve farklı özelliklere sahipler:)

Barış Çamur' Alıntı:
Eser abi öyle bakarsan ohooo =)
Yok oyuncu ihraç edildi, yok oyuncu oyunu 5 faulle tamamladı, yok oyuncu rakibine küfür etti..

O zaman hiç bir oyuncuyu alamayız biz..

Gaines kendi istediği için mi ihraç edildi?
Carl English'i bilmiyorum.
Tufan müzmin sakat demişsin sırf geçen sene takımı yalnız bırakmamak için oynadığından ötürü hemde sakat sakat iğneyle; bu yılki sakatlıklarını çekiyor.
Hüseyin Beşok, iyi ki bir ameliyat oldu ve sakatlandı. Müzmin oldu hemen..
Drew konusunda oyuncuya sonuna kadar katılıyorum, bir oyuncu olarak neler yaşadığınıda gayet iyi anlıyorum. Neden gitmediğinide..
Haislip ; kavgasında neler olduğunu biliyormusunuz bilmem ama ben size NIGGA desem veya başka bir oyuncu Gaines'e NIGGA dese ve ardından ana avrat ingilizce küfür etse emin olun her oyuncu dalar..

Not ; Nigga " zenci, pis köle parçası " demek..
http://www.youtube.com/watch?v=zF4MHu7Te-c
haislip e saygılar içimizden biri :)

İyi bir guard,keskin bir şutör,sağlm bir 5 numara,Marc Salyers tarzı 4 numara,Kerem Tunçeri,Muratcan Güler mümkünse Kaya Peker transfer edilmeli.

Sanmıorum bu sene ki kadro temel olarak korunmalı ama korunmayacaktır ve yeni yabancılar alınacaktır.Kaya'nın Galatasaraylılığına gveniyorum sağolsun Gs maçlarında hiç oynamadı :)

Bu yıl Cemal veya Fatih yerine Kaya Peker bizde olsaydı Hüseyin'in yokluğunu hissetmez,daha iyi yerlerde olurduk..İnşallah seneye.:) Çünkü Kaya'nın Bjk'tan ayrılacağı apaçık belli..

hıte dışında tutamıyacağımız oyuncu yok gaınsen kalması konusunda hem fikiris owens istikrarlı olsa keşke dee ise bilemiorum memo'nun omzuna düşmesi şut ritmini baya bozmuş guard konusunda bilemiyorum tabi ama crispin'i canlı izledim çok yerinde bir transfer olabilir tabi dersenis ki hedef oyuncu mu oda tartışılır saygılar

Konu dısı ama haislepın göz yasları cidden beni etkiledi o göz yasinın nedeni cok acık bir sekilde ortada sadece ona kulanılan laf kücük düsürücü assalıyıcı laf ırkına edilen laf mirsad zaten nezaman böle provakasyon olsa en basında yer alır yumrugu yedikten sonraki kacısı vede 3 kişi haislep götürürken namertce arkadan yumruk sallayısından her sey belli oluyo su görüntüden sonra su göz yasından sonra haislep asla gözümde sorunlu bir oyuncu olmıcak benimde ırkıma laf sölense bende aynı sekilde karsılık veririm mirsad zamanında cok ezilmis sanırım onun ezikligi ile millete saldirıyo !!!