Seneye hangi salon ?

Hangi salon.

• Hasnun Galip Efsane Salon

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Tuncay Genc' Alıntı:
Ali Sami Beyin ülküsüylü büyüye büyüye lise takımından adını dünyaya ezberlettiren bir kulüp (futbol için) olduk; ama konu basketbol olunca küçüle küçüle başladığımız yere geri döndük. A. Cömert bile fazla geliyor artık yazıklar olsun.
Eğer gerçekten bir öneri yapacaksak daha öncede yazmdığım Bağcılar Olimpik eğer ulaşım açısından uygunsa, tv görüntüleri çok şık.
aynen bağcılar olimpik süper kendi semtim hem yürüyerek gel git yaparım :)

bağcılar olimpik spor salonunda voleybol maçına çıktım. gerçekten güzel tesis ama çürümeye bıraktılar resmen. :( o kadar para harca ve kullanama. Bu arada seyirci girişinden yada alt girişten soyunma odasına gitmek için 30 dakika geçiyor. Labirent gibi :)

Cevdet Akay' Alıntı:
bağcılar olimpik spor salonunda voleybol maçına çıktım. gerçekten güzel tesis ama çürümeye bıraktılar resmen. :( o kadar para harca ve kullanama. Bu arada seyirci girişinden yada alt girişten soyunma odasına gitmek için 30 dakika geçiyor. Labirent gibi :)

Kapasite ne kadar Cevdet Abi?

Alt tarafta sahaya yakın olan yerde açılır kapanır seyirci yerleride var. Onlarıda açarlarsa 5.000 kişilik olur bence ama daha fazlada olabilir. göz kararı söylüyorum.