Simas Jasaitis

Re: 31 # Simas Jasaitis

şu anki kadromuzda en üst düzey oyuncumuzdu. Bence yanlış bir tercih yaptı Eurolegue olsa anlarıdm ama eurocup ise ne gereği vardı. Bizde seneye willcard ile büyü olasılıkla eurocupta oynayacağız. bence bu kadar sevildiği bir takımdan gitmesi büyük hata.

beklenen bir gelişmeydi.hayırlısı olsun.inşallah daha iyi yerlerde olur.herşeyin en iyisini hakeden karakterli bir oyuncuydu.yerini doldurmak kolay olmayacak.

Aykut Ogut' Alıntı:
şu anki kadromuzda en üst düzey oyuncumuzdu. Bence yanlış bir tercih yaptı Eurolegue olsa anlarıdm ama eurocup ise ne gereği vardı. Bizde seneye willcard ile büyü olasılıkla eurocupta oynayacağız. bence bu kadar sevildiği bir takımdan gitmesi büyük hata.

Malaga zaten Euroleague'de değil mi yahu ?

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Aykut Ogut":kij5ec66]şu anki kadromuzda en üst düzey oyuncumuzdu. Bence yanlış bir tercih yaptı Eurolegue olsa anlarıdm ama eurocup ise ne gereği vardı. Bizde seneye willcard ile büyü olasılıkla eurocupta oynayacağız. bence bu kadar sevildiği bir takımdan gitmesi büyük hata.

Malaga zaten Euroleague'de değil mi yahu ?[/quote:kij5ec66]

evet Malaga'nın 2 yıl daha eurolegue lisansı varmış önümüzdeki yılda yien eurolegue de mücadele edecek. Ligde 7. sıarada olduğu için gidemeyeceğini düşünmüştüm. ama bu takımın A lisansı varmış

Hiç ümidim yoktu kalacağına dair. Vücut dili bunu gösteriyordu zaten. Saha içindeki hırsını, azmini ve heyecanını maçlardan sonra ve saha dışında çok fazla göremedim. Soyunma odasına ilk giden oyunculardan biri oluyordu. Haklı da belki. Yaşanan olaylardan sonra ben nasıl bir klübe geldim demiştir kendi içinde. Bütün bunlara rağmen organizasyonunu iyi yapan ve hedefleri olan bir klüp olsaydık yine de bastırıp tutabilirdik elimizde. Yolu açık olsun, ilerde belki hedefleri büyük olan bir Galatasaray Basketbol takımında yine görürüz inşallah.

Kalmasını beklemiyordum. Ben Jasa'nın yerinde olsam ben de kalmazdım heralde. Çok çok iyi bir oyuncu. Onu izlemek büyük keyifti gerçekten. Hoşçakal Simas, yolun açık olsun. Formamız altındaki her dakikan için teşekkürler...

çok çk iyi bir oyuncuydu.yerini nasıl doldururuz bilemiyorum.bir yıl daha kalsaydı çok daha iyi olacaktı bizim için.ortama tamamen adapte olacaktı ve bu sahaya da yansıyacaktı.

Off yaa rüyamda Jasaitis ile sözlesme uzatmistik ilk ben ögrenmis ve hemen ilk firsatta bilgisayar basina gecip duyurmak istiyordum :) Ama sadece rüyaymis :(

Salsa Basket : Simas Jasaitis Yeniden G.Saray'a (mı?)

Sıfırdan inşa ettiği yeni sezon kadrosunu şekillendirmeye çalışan G.Saray Cafe Crown'un gündeminde tanıdık bir aday var: Simas Jasaitis. Unicaja Malaga ile anlaştı diye biliyorduk ama olmamış o iş. Bu yıl yaşanan onca zorluğa rağmen diğer tüm arkadaşları gibi büyük bir özveriyle oynayan ve taraftarın en sevdiği isimlerden olan Simas Jasaitis'e G.Saray yönetimi teklifini yapmış, ama miktar geçen seneye oranla biraz daha azmış duyduğum kadarıyla. Menajeri götürüyor görüşmeleri ama bildiğim kadarıyla o da G.Saray'a sıcak durumda. Şu anda zaten eski G.Saraylı yeni Trabzonlu kankası Evren Büker ile Çeşme'de tatilde. Simas'ın takıma geri dönmesine sarı kırmızılı renklere gönül vermiş hangi basketbolsever sevinmez ki? Tabii hem Shipp, hem Simas, ve hem de genç Melih, savunmacı Mahmuti'nin takımı için nasıl bir lüks olur, orası da ayrı bir yazı konusu. Hele bir şekillensin de kesin kadro.

kalırsa bulunmaz bir nimet olur:Dyerını dolduracak adam bulamayız su sartlarda..

resmi sitede hala takım kadrosunda jasaitis var yönetim girişimlerde bulunuyor olmalıki hala fotoğrafı duruyor. ben böle düşünüyorum.!!

Onur Ilhan' Alıntı:
resmi sitede hala takım kadrosunda jasaitis var yönetim girişimlerde bulunuyor olmalıki hala fotoğrafı duruyor. ben böle düşünüyorum.!!

Resmi sitede birkaç oyuncunun ismi ve resmi silinmesine rağmen Simas'ın profili aynen duruyor. Simas'ı takımda tutabilirsek eğer en büyük transferimiz olur.

Mike Wilkinson'da duruyor resmi sitede durumu kesinleşmeyen oyuncular hala duruyor,Daha düne kadar Murat Kaya'da duruyordu ama gitmesi kesinleştikten sonra resmi siteden kaldırdılar.