Simas Jasaitis

Re: 31 # Simas Jasaitis

Saim Karakuzu' Alıntı:
[quote="Ş.Saadet Ünal":t1c1uk8z]Hani daha belli olmadı mı durumu Allah'ın izniyle :?
shumpert geldiyse kesnilikle gelmeyecekmiş .[/quote:t1c1uk8z]

O zaman artık nokta koymanın zamanı geldi demektir...

Shumpert ı türk statüsünde transfer ettiğimizde Jasa yı da elde tutamaz mıyız?. Jasa kalır artı Shumpert gelirse Efes ve Fenere çok ciddi rakip oluruz.

Biraz çekingen bir karakteri var Jasaitis´in. İyi bir oyuncu fakat ısınamadığı bir ülkede oynamaması normal. Bizden aldığı paranın hakkını vermiştir, helal olsun.

Mert Göker' Alıntı:
Biraz çekingen bir karakteri var Jasaitis´in. İyi bir oyuncu fakat ısınamadığı bir ülkede oynamaması normal. Bizden aldığı paranın hakkını vermiştir, helal olsun.
Kesinlikle helal olsun..Sahada elinden geleni fazlasıyla yaptı..ama sanırım çok duygusal bir çocuk..

Enes Kömürcü' Alıntı:
Jasa belli ki Türkiye'yi istemiyor.
Enes, Jasaitis Türkiye´yi istemiyor demek pek doğru değil. Evet sezon bitiminde bir EL takımı ile sözleşme imzalayabileceğini düşünerek bize soğuk bakıyordu ama Malaga ile sorun yaşayınca ibre bizden yana döndü.

Mahmuti onay verse Jasaitis´i gelecek sezon da takımda görmek güç değildi ancak Mahmuti tercihini başka isimlerden yana kullanmak istedi.

Litvanyalının takımda kalmasını isterdim ama yetki Mahmuti´ye verildiyse ve o tercih etmiyorsa Jasaitis´i kadroda, vardır bir düşüncesi diyeyim.

Çok da mutlu olduğu söylenemezdi ama. Maç sonu sevinçlerde falan pek göremiyordum Simas'ı. Allahı var parkede terinin son damlasına kadar mücadele etti hep. Mutsuz da olsa bunu oyununa yansıtmadı hiç. O yüzden aldığı para helali hoş olsun. Unutmayacağız Jasa'yı. Herşey gönlünce olsun.

Bence o onun karakteristik özelliğiydi.Sevincini de üzüntüsünü de çok belli eden bir yapısı yoktu.

Türk olan Shumpert mi, Jasaitis mi deseniz ben Shumpert'i tercih ederim.
Amerikalı Shumpert mi, Jasaitis mi deseniz ben gene Shumpert'i tercih ederim.

Bjk'de ki performansını biliyoruz taraftarla bütünleşmesinde inanılmaz katkı veren bir oyuncu.3 numara da oynamayı daha çok sevdiğini de düşününce bize transfer olursa Jasa'dan çok daha fazla katkı vereceğine eminim.

Umut' Alıntı:
Jasa kalabilir de..

Abi Shumpert ve Jasa bir arada olursa beklediğim verimi alabileceğimizden şüpheliyim.10-12 kişilik rotasyonlar değil 8-9 kişilik rotasyonlar takımları başarıya götürmek için yeterli bence.