Şimdi Tepki Zamanı!!!

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
bu sezon bitti. efes yarı finali antrenman yaparak geçti. bunu kabullenmek imkansız.
önümüzdeki sezonlarda bizim ihtiyacımız olan şey bellidir. "SİSTEM". yönetim biz sistem getiriyoruz biraz sabır desin eyvallah sabredelim. ama sistemsizliğe doğru sürüklenmeye son gaz devam ediyoruz. hiç bir spor dalında sistem olmadan düzen işlemez. yönetim artık bir sistem arayışı içine girin lütfen. yıldız oyuncu, yıldız koç değil, bizim istediğimiz işleyen bir sistem.

Benim takıldıgım konu da o zaten son olaylar tamamen kişiselleşti maç sonu...

Bench arkasında yapılan tepkiler ne kadar yanlışsa onlardan daha büyük yanlışıda küfürle karşılık veren şahıstır...

Tepki vermek niye yanlış?

Sadece klavye başında vermediğimiz için mi suçlu olduk tepkiyi? ;)

Gayet düzeyliydi benim tanıdığım insanların verdiği. Ki ben hocaya tepki vermedim. Bunu da belirteyim. Sayın Dedehayır'a verdim. Kendisi de bayanlarda Eurocup şampiyonu yaptım daha ne olsun dedi, ben de o takımların Fenerbahçe'den büyük olmadığını, ligde niye şampiyon olamadığımızı sordum, seneye olacağız dedi. Ben de gülümsedim :)

Hoca ile ilgili bir tepkim olmadı ama verenleri yakından tanıyorum. Biri hariç.

kupayı aldırdım daha ne yapayım diyen bir adam GALATASARAY gibi bir kulüpte nasıl yönetici oluyor anlamadım. onu geçtik, kupayı aldırdınız daha ne yapayım diyorsunuz sayın dedehayır. madem yapacak birşeyiniz kalmadı siz yolunuza biz yolumuza rahat bırakın artık bizi.

Takımı için olumlu hiçbir şey yapmamış bir hoca, düzeyli bir tepkiyi hakediyor mu sizce ? ( kaldı ki arkadaşlar terbiyesizlik yapmamışlar )

Taraftar protesto eder, ama kalkıp hoca taraftara lan diyemez !

Bu dünyanın heryerinde böyledir. Gözümde zerre değeri yoktu hocanın. Demek ki haksızlık etmemişim kendisine.

Yazıklar olsun Dedehayır şuna bak Eurocup almışmış beyefendi sen Galatasaraysın hiçbir zaman azla yetinmeyen bir kitlen var senin kupayı kazanan fenerbahceden ne eksigi var bu taraftarın? yada onu gec efes finalde macına 30 40 kişi geliyor senin macların binlerce kişi geliyor yeri gelince bu kadar özveri fedakarlık sizin yaptıgınız bu mu?

Aslında bu durumlara gelmemizde bizimde payımız var.Her halükarda yönetime destek verdik,tepkimizi koymadık sonucundada böyle şeyler geldi başımıza.Artık tepkimizi ortaya koymamız lazım.Bıktım artık bu yönetimin takımı sahiplenmesinden.Adnan Polat gelince herkes ayağa kalkıp alkışlıyor.Bizim bu durumlara gelmemizdeki en büyük suçlu odur.

Çok merak ediyorum siz basketbol koçu olsanız maçı ayakta takip ederken arkadan birisi size 'otur lan yerine' dese sonra siz dönüp ona baksanız oda size 'ne bakıyon lan','anca böyle bakarsın' dese daha sonra bütün bunların gazına gelen birkaç seyirci daha bu şekilde tepki verse ne yapardınız çok merak ediyorum.Kesin sessiz kalıp maç sonu yavaşca soyunma odasına yürürdünüz ve bu olayda düzeyli bir tepki olarak yorumlanırdı.Bence bir tepki verilecekse öncelik bu şekilde davrananlara tanınmalıdır.

Re: Şimdi Tepki Zamanı!!!
Çok merak ediyorum siz basketbol koçu olsanız maçı ayakta takip ederken arkadan birisi size 'otur lan yerine' dese sonra siz dönüp ona baksanız oda size 'ne bakıyon lan','anca böyle bakarsın' dese daha sonra bütün bunların gazına gelen birkaç seyirci daha bu şekilde tepki verse ne yapardınız çok merak ediyorum.Kesin sessiz kalıp maç sonu yavaşca soyunma odasına yürürdünüz ve bu olayda düzeyli bir tepki olarak yorumlanırdı.Bence bir tepki verilecekse öncelik bu şekilde davrananlara tanınmalıdır.

Bunu yazan beyefendi olayları bilmeden başkalarının laflarıyla buraya yazdığı belli oluyor. Bir kere kimse Koray Hocaya otur lan demedi. Ne Koray Hocaya ne de liseli abi denilen kişiye değil küfür, lan bile denilmezken bizim yediğimiz küfürün haddi hesabı yoktu tabi. Bizim tepkimiz maç 20 sayı fark civarında gidip hiçbirşey yapmamışken son çeyrekte ayağa kalkıp sanki birşey yapacakmış gibi ayağa kalkınca "Hocam yorulma otur istersen" denilmiştir. Ve arkasından Koray Hocanın imalı bakışlarına tepkimizdir. durum bundan ibarettir. tekrar söylüyorum tribünden hiçkimse en ufak bir küfür veya kötü söz söylememiştir. Herkes bunu bilsin lütfen.

Sanırım yanlış anlaşıldım amacım koray hocayı savunmak falan değil zaten bende başından beri pek desteklememişimdir kendisini fakat siz duymak istememiş olabilirsiniz ama ben ne duyduğumu gayet iyi hatırlıyorum arkadaşlar bu konuda kimse kusura bakmasın.Olayları bilmeden başkalarının lafıyla buraya yazı yazacak insan da değilim ayrıca.