Sivasspor-Galatasaray | TSL 1. Hafta

Kimse gidin şunu alın bunu alın demiyorki,mali imkanların neye el veriyorsa o kalibrede oyuncular al eksiklerini kapa,sezon başı kampına tam olarak gir...Beceriksizliğin adını mali kriter vs vs. diye yutturmaya çalışıyorlar...Yerse tabi...

Bu senebaşarıyı 2. planda düşünüyoruz deseler bile takımda eksik görülen yerlere başaltı oyuncu almaları lazımdı. Zaten Medya da tamamı ile bizi ezdiler. Hergün hakkımızda asılsız bir sürü laf çıkıyor bunlara bir yapttırım uygulayamadıkalrı gibi üstüne Hürriyete NTV'ye ziyarete gidiyorlar. Ercan Saatçilerle yemek yiyorlar. üstüne transfer BİTMEZ sözünü resmen bize yaşatıyorlar. Beceriksizlik değildir bence bu komplo gibi...

Yalnız futbol katili Sivas'a yenilmeyi nasıl başardık hala hayret ediyorum.

Aynı Bülent Uygun'un bıraktığı gibiler;

Her saniyeleri pislik ve çirkeflikle dolu.

Sühan Cem' Alıntı:
Bu senebaşarıyı 2. planda düşünüyoruz deseler bile takımda eksik görülen yerlere başaltı oyuncu almaları lazımdı. Zaten Medya da tamamı ile bizi ezdiler. Hergün hakkımızda asılsız bir sürü laf çıkıyor bunlara bir yapttırım uygulayamadıkalrı gibi üstüne Hürriyete NTV'ye ziyarete gidiyorlar. Ercan Saatçilerle yemek yiyorlar. üstüne transfer BİTMEZ sözünü resmen bize yaşatıyorlar. Beceriksizlik değildir bence bu komplo gibi...

ADA diyorduk ADA...

Sühan Cem' Alıntı:
Abi onu bunu bırak, Aziz Yıldırım'la kanka oldu sayın Polat.

Bugün için yazmak istediğim çok şey var.

-F.Rijkaard'ı eleştirecekler önce elindeki malzemeye baksınlar.

Emre Çolak bugün berbattı, belki de çoğumuz bugün onun ileride iyi bir futbolcu olamayacağını gördük ama en azından Rijkaard şans verdi bu çocuğa. Önceden bas bas bağırırdık gençlere şans verin diye, burada suçlu Rijkaard değil, bu şansı kullanamayan oyuncularımızdır.

-Bugünün benim açımdan hayal kırıklığı ise 2 beklerimiz Hakan Balta ve Ali Turan'dı.

Hakan Balta için sigara eleştirileri vardı, şuan hak vermemek elde değil. 2.goldeki en büyük hatalı Hakan Balta, son yarım saatte tek bir bindirme yapmaktan aciz Hakan Balta, maçın sonunda maç bitsin artık deyip topu taca atan Hakan Balta. Yazık...

Ali Turan ise iyi niyetli olmasına rağmen ilk goldeki büyük hatası ve zayıf top tekniğiyle sağ bek oynayamayacağını gösterdi. Sabri büyük oyuncu.

-Takımdaki oyuncuların hırslı olması güzel ama bunu hakem yerine sahaya yansıtmaları gerekir.

Arda milli maçtan yorgun dönmüş hakikaten. Frikikleri kullanacak diyorduk maçtan önce, aman ha diyorum şimdi.

-Yan top organizasyonlarıyla bu sene çok gol atarız, çok gol yeriz.

-Mağlubiyetin tek iyi yanı artık 2 gün içinde en az 1 transfer açıklanır.

-Son olarak da bu sene aklımda kurduğum kadroyu yazmak istiyorum. Bu saatten sonra boşa alınacak 2 oyuncu yerine, kaliteli 1 oyuncu alınmasını tercih ederim.

---------------------ufuk(aykut)----------------------------
sabri(serkan)---neill(g.zan)---a.turan(servet)---çağlar(balta)
---------------------cana(ayhan)----------------------------
-----------transfer(sarp-barış)----elano(musa)-------------
pino(s.özkan-elano)----------------------arda(kewell)------
-----------------baros(m.batdal-kewell)----------------------

Abicim AY ile kanka ol o önemli değil. Cidden önemli değil. Bir şekilde birbirini kollarsın da ayrıca. Ama sana ve camiana açık açık küfür eden bir adamla yemeğe oturup kahkahalar atamazsın. Başkana bilmem ama bizlere ayıp günah. Başkana en kızdığım olay medya bazında etkisizliği ve hala yüzgöz olması. Hani bir felsefe var Tevratta geçiyor sanırım. "Sana tokat atana diğer yanağaını göster" diye. Başkan aynen bu pozisyona geçti. Başkan duruşu istiyoruz. Teknik konuları basınla konuşan değil, İdari konuları düşünen başkan istiyoruz. İşin garip yanı o kadarda çok seviyorum ki Adnan Polat'ı. Başkası Başkan olsa, çoktan istifa demiştim.

volkan taşdelen' Alıntı:
Kazanacağımızı düşünüyorum.Çok zor olacak bunun da farkındayım .Ama hazırlık maçalrı da gösterdiki ali turanın sağ bek oynayamayacağı aşikar.topla koordınasyonu ınaılmaz bozuk .hücum yönü sıfır .sahanın en etkisiz oyuuncuları cana ve alı turan olur gıbıme gelıyor.umarım cana benı yanıltır .10 gun ıcınde temposunu artırmıstır umarım.musatafa sarp yıne gole en yakın oyuncumuz bununda tek sebebı sadece muhtesem ıstegı ve temposu.esas ısterdım yenılelım ve başkan bıraz utansın ama elvermıyor ıste yuregım o formanın kaybetmesıne dayanamıyorum.
kazanacağımızı düşünüyordum ama kaybettik.Bütün arkadaşlar gerekeni söylemiş.Belki çok tepki toplayacağım ama kimsenin eleştirmediği bir kişi var o da neill.muhtesem bir oyun zekası ve teknıği var kabul ediyorum ama inanın stoper de olması gereken özelliklerin bir çoğu yok neden sağ bek oynattıklarını daha iyi anlıyorum dünya kupasından beri.bir stoper hiç mi öne hamle yapmaz hep geri kaçıyor.kafa topu yok.çok güzel kaçak güreşiyor ve ole bir oyun bilgisine sahipki bunu hiç çaktırmıyor .bence öle burda yazılanlar gıbı tapılacak bir stoper değil vasat bir stoper .inanın çok ama çok ağır onun için hep geri kaçıyor ve bu anlaşılamıyor.ama tabiki bu benim şahsi görüşüm .

Koskoca Galatasaray'ın transfer yapması futbolcusunun satışına bağlıysa cidden büyük sorun vardır.

O oyuncu ise tam aradığımız tarz oyuncudur birde. Elano hem defansif ,hem ofansif gayet iyi oynar. En azından bugün çıktığımız 3.lüden hepsinden iyi.

Elano kalıp yanına 1 tane sağlam adam alamaz mı bu Adnanlar ??

Rijkaard'ta hiç bir suç bulmuyorum o hiç pas yapamayan ve Ardaya bakan takımla kim olursa olsun hiç birşey yapamaz !

Rijkaard kenarda , biz televizyon başında delirmekte sonuna kadar haklıyız !

Bende ayzdım bir postta Neill hakkında. Şu an yeterli gelmedi bana. Keşke Boughera'yı alabilse yönetim. Neill'in yanında oynarsa onuda toparlar. Neill Beograd maçalrında da kötüydü. Bugünde iyi değildi.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Şu Ceyhun'da yetti artık kardeşim bırak şu futbolu.1 sene içinde 5 tane takım gezmeye başladı artık Ama nedense bize karşı hangi forma altında oynarsa etkili oluyor.Uzaktan şutlarına dikkat.

Maç öncesi demiştik ama demeyi sevmem ama harbiden demiştim :(

Takım olarak kötüydük 2.yarı herkes kötüydü Neill'de onlardan biri oldu.

Sakatlar gelsin, transferler gelsin,takım şöyle bir otursun ondan sonra oyuncuya yönelik eleştrilerimizi yaparız.

Yenıldık uzgunuz, futbolcularda kabahat yok kı onları alan zıhnıyette kabahat. Ufuk, Neill, Arda, Kewel, Baros, S.Özkan, M.Batdal, Musa Çağıran Kayserıdekı gıbi oynarsa Alı Turan ve Sakatlanmazsa Pino bunlar kalmalı gerısı Galatasaray oyuncusu değil. Serkan Kurtuluş dıye adam aldık adam oynamıyor sağ bekte, sol bekte oynuyor kotu oynuyor sonra kadroya gıremıyor. Alı Turan sağ kanatta değil gobekte iyi oynuyor. Ama şu var takım agresıf bu guzel bi şey kenardan oyuncular bıle hakeme ıtıraz edıyorlar, ama su kadroyla ilk 5 şe gırmemızz ımkansız arkadaslar. Umutsuzum ben bu seneden, bırak sampiyonluğu şampıyonlar lıgınde oynamayı ozledım ben mac ızlemeyı cımbomumun. Faruk suren gerı donsun.

Metehan Güçlü' Alıntı:
Ön direğe muhteşem bir koşu yapmış Aykut :)

ultrAslan forumda da yönetimi eleştiren cezayı yiyor.

Gözünü sevdiğimin tam bağımsız ( ! ) forumu.

Üslup önemli eleştirirken. Forumdaki herkes yönetimi eleştiriyor ve 5-6 kişi dışında da kimse ceza almıyor. Ben de yetkiliyim orada ve yönetimi eleştiriyorum devamlı. Kimse de gelip hoop ne yapıyorsun demedi. Abartmayalım lütfen.

Bu arada yönetime hakaret içeren cümleler bu forumda da yasaklanmış durumda.

Her ne kadar transfere ihtiyaç duysak da bu maç bu kadroyla kazanılabilirdi.Gol pozisyonlarımız vardı ama çok da pozisyon verdik sivasın yaptığını yapamadık golü atıp sonuna kadar götüremedik.Mustafa Sarp'ı beğendim.Hakan Balta'nın kendini biraz toparlaması lazım.Ali Turan'ın kapasitesi belli.Sağ bekte harikalar yaratmasını beklemiyordum ofansif açıdan.Ama Zita'yı kaçırmayacaktı bir savunmacı olarak.Emre Çolak da iyi değildi.Ama ben bu takımın adam gibi 2 orta saha oyuncusu ile şampiyonluğa oynayacağına inancım tam.

Bugün Barış'ı sağ beke , Çağlar'ı sol beke koyup maça öyle çıksaydık kazanabilirdik ancak. Çünkü senin göbekten gelen adamın yok. Santraforun yok. Sağ forvetin ani bi kararla değişmiş ve yerine oynayan da sağ forvet filan değil ve daha kendi bölgesinde katkı veremiyor. İlerde elle tutulur bir Arda var bi de Rijkaard tarafından 2 stoperin arasına hapsedilen Kewell. Rakip de enayi değil Arda'yı tut bunlar bize gol atamaz demişlerdir kendi aralarında. Bu durumda kanat beklerin aktif olmalı ki akın yapabilesin rahat rahat. Ama bizim bekler hücum yapamayan , formsuz bekler. Barış ve Çağlar olsa iyi olurdu. Çağlar gayet iyi ortalar yapabiliyor. Barış ise hiçbirşey yapamasa gider gelirdi devamlı. Rijkard iyi kötü bilmem ama alternatif çözüm üretemedi bana göre bugün. Sokaktan adam çevirsen o da bu taktiği çıkarırdı. Hee sokaktaki adam ardayı çıkarmazdı ama...
Kaleci konusu ise komedi oldu artık. Ofsayt taktiği yapan kaleciden ön direğe koşu yapan kaleciye geçtik. Sırada ne var ? El kullanmayan kaleci filan mı ?

Metehan Güçlü' Alıntı:
Ön direğe muhteşem bir koşu yapmış Aykut :)

Bakalım geçen yıl Arda'ya o müthiş besteyi yapanlar gelecek hafta ne yapacaklar,İftar yapan abiler destur verirmiki,belkide mübarek gün diye vermezler bellimi olur...

Bakalım orda olacağım İnş...Önyagılı olmamak lazım...Belkide vardır bir hazırlık...

Eger tepki vericeksek simdi vermek lazım ,kalkıp ligin bitmesine 7 8 hafta kala degil.

Adnan sezgin nezaman capulcu pazarlıklarından vaz gecicek merak ediyorum,Adnan polat konustugu kadar nezaman icraat yapıcak merak ediyorum.

F.R kızmıyorum kızmıcamda ilk önce yönetim hocasının istedigi oyuncuları alsın sora hoca elestirelim,F.R cocuk degil elbet sözler verilmistir ama tutan yok

Kalkıp suan itibari ilede kimse ilerde iyi oluruz sabredelim demesin ilk önce yönetim gerekeni yapsın dicem ama cok gec bence adamlar gelicek alısma dönemi sisteme uyma dönemi olucak cünkü F.R nın istedigi oyuncu degil ,3 sınıf topcu getirir ancak adnan sezgin daha fazlasını beklemek zaten komik durum

Bugun F.R bu kadar gergin olmasının sebebide verilen sözlerin tutulmasıdır,haklıdır

Bizlerde ilk bursa macında tepkıyı gösterelim , ama birileri yaptırmazssada sasmam :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Metehan Güçlü":3bk5bocv]Ön direğe muhteşem bir koşu yapmış Aykut :)

Üslup önemli eleştirirken. Forumdaki herkes yönetimi eleştiriyor ve 5-6 kişi dışında da kimse ceza almıyor. Ben de yetkiliyim orada ve yönetimi eleştiriyorum devamlı. Kimse de gelip hoop ne yapıyorsun demedi. Abartmayalım lütfen.

Bu arada yönetime hakaret içeren cümleler bu forumda da yasaklanmış durumda.[/quote:3bk5bocv]

Yahu uA forum seviye olarak antu'nun bir altı görülen bir şey bu.