Sizce Avrupaya Çıktığımızda Maçlarımızı Nerde Oynayalım

Bu erken olmadı mı yaa..Hele bir Avrupa'ya gidelim de...

Salon Abdi İpekçi de olabilir fakat ben şahsen onun yerine Ayhan Şahenk'i tercih ederim.Daha iyi baskı yapılır.Sahaya daha yakın tribünler.3500 kişilik daha ne olsun.ben hatta lig maçlarımızn da Ayhan Şahenk'te oynanmasını istiyordum fakat olmadı....

Doğukan Can´ın dediği gibi gönlünden geçen aslanı söylemiş ama Murat Hocanın gönlünden/aklından geçen Ayhan Şahenk. Görevliler de salonun çatısını gelecek seneye kadar onarırlar herhalde.

Ulaşımı kolay olması ve seyirci kapasitesi olarak ünü olarak ABDİ İPEKÇİ SPOR SALONU derim..

Neredeyse merkezi bi yerde..

A.Cömert ufacık rezil oluruz Avrupa'ya karşı kıtadaki salonlarda olmaz gidilmez uzak en iyisi ve en doğrusu Abdi İpekçi ama hele bi gidelim Avrupa'ya ondan sonra düşünürüz.

bencede önce bi avrupa macerasına başlamak gerekir bunu tartışmak için ama bence sezon içi maçlarımızıda abdi ipekçide oynasak çok güzel olur. katılım artabilir tahminimce...

önce avrupa ya gidelim elbet oynayacak bi salon buluruz uleb biraz hayalde herhalde ligi 4. bitirip yarı finale çıkarsak bu sene telekom'un gittiği fiba Euro cup a gideriz

kesinlikle alagas olmamali ...

eger olurda gidersek AYHAN SAHENK super olur bence sahaya yakinligi ve atmosferi bence a comertten de daha iyi.iste bi takim sebeblerden dolayi bu sene olmamis sanirim ;umarim seneye lig maclarini orda oynariz we awrupa tabiki

Haldun alagaş spor salonunun zemini çok kötü durumda tamamen yenilenmesi lazım. Ayrıca salonunda ufak tefekte olsa bazı eksiklikleri var.

Sizin için en iyi seçenek Ayhan Şahenk gözüküyor. Tabi bu durumda Daçka ile kirada anlaşmanız lazım.

merhabalar...

artık büyük düşünmeliyiz... FB Ülker, efes Pilsen Abdi İpekçi'de oynuyorsa biz neden oynamayacakmışız. Eğer 15milyonluk istanbulda GS olarak 3500kişilik salonu doldurmak marifetse yazık bize... gidelim izmir'de, ankara'da oynayalım daha iyi... hakikaten istanbul dışındaki yerlerde daha fazla seyirci toplarız eğer 1500-3500 kişilik salonları doldurmayı hedefliyorsak...

Artık GS olarak basketbolu da desteklemek lazım. Basketbolda da kombine bilet satışı başlasın, lisanslı ürün satışı olsun, basketbola taraftar olarak hem MADDI hem de manevi destekleyebileceğimiz aktiviteler olsun... FB'de stat çevresinde korsan ürün satılmazken ahmet cömert de adamlar minibüsü kapıya dayayıp korsan ürün satıyorlar... eğer korsan ürünleri alıyorsak o zaman GS takımının başarısızlıklarında konuşma hakkımız olmamalı...

GS olarak büyük düşünmeliyiz... bu takım basketbolda futbolda harcayacağı paranın çok az miktarını harcayarak Avrupa'da kupaları alır... Hep destek tam destek...

BİLMEM

Ben tabikide ahmet cömertte olmasını isterim ama avrupa kıriterlerine uymadığı için yeni bir salon zamanı geldi diğer arkadaşlar gibi daha çıktık mı

Ne yapıp edip önümüzdeki sene maçları ya Abdi İpekçi'de yada Ayhan Şahenk'te oynamamız gerekiyor.Çünkü pota arkası tehditimiz hiç yok.Rahat atış imkanı oluyor bu deplasman oyuncuları için.Dikkat dağıtamıyoruz son dakikalarda serbest atışlarda.