Son 16 Muhtemel Rakiplerimiz

İnşaAllah Schalke'yi geçersek Porto-Malaga eşleşmesinin galibiyle oynayacağız. Allah'ın izniyle yarı final için hiçbir engel yok. Fatih'in Aslanlarına güvenim tam :) Bu arada kura sonucu belli olurken Lütfi Arıboğan'ın yüzü gülerken Schalke yöneticilerinin başına sanki kaynar sular dökülmüş gibi moralleri bozuktu ve suratları asıktı :) Allah'ın izniyle yarı finale çıkacağız :)

çapraz eşleşme yok. Yeniden kura çekiliyor.

Aslında fena bir kura çekmedik, hatta çekebileceğimiz en iyi kuralardan birini çektik ama ayağımız yere basmalı.

Beklentileri ne kadar yüksek tutarsak yaşayacağımız hayal kırıklıkları da bir o kadar büyük olur. Şampiyonlar Ligi´nde tecrübe çok önemli ve biz bu organizasyondan uzağız birkaç yıldır.

Bu nedenle adım adım gitmeli, şimdiden koşmaya çalışmak yanlış geliyor bana.

Çekebileceğimiz en iyi kuralardan biri oldu. Fırsatta gelmişken devamını getirmek istiyosak takviye şart. Öncelikle solbek sonrası paraya kıyılıp Diego Ribas veya benzeri bi oyuncu alınmalı. Yoksa çokta kolay olmayacaktır işimiz. ( Ligde dahil. )

Schalke 04 iyi kura eyvallah ama favori yine de Schalke.Galatasaraylilarda bir kucumseme var rakibe karsi ki bu cok yanlis

Aslında fena bir kura çekmedik, hatta çekebileceğimiz en iyi kuralardan birini çektik ama ayağımız yere basmalı.

Beklentileri ne kadar yüksek tutarsak yaşayacağımız hayal kırıklıkları da bir o kadar büyük olur. Şampiyonlar Ligi´nde tecrübe çok önemli ve biz bu organizasyondan uzağız birkaç yıldır.

Bu nedenle adım adım gitmeli, şimdiden koşmaya çalışmak yanlış geliyor bana.

O değilde kaptın montu abi hadi iyisin :))

İşin daha komik tarafı uefa prova niteliğinde kura çekiyor vede aynı eşleşmeler cıkıyor.Sosyal medya şuanda bununla çalkalanıyor :)

İyi bir kura çektik,rakibi küçümsememeliyiz ama Barcelona,Bayern,Dortmund gibi takımların arasından Schalke'yi çekmek piyango gibi oldu gerçekten Steve McManaman'ın ellerine sağlık.