Son 16 Muhtemel Rakiplerimiz

Bir kura da ben çektim, şikesiz şaibesiz :) Ama Onur abi yanlış anlamasın, Shalke'den ümidi kestim ben :)

Shalke - GALATASARAY
Malaga - Porto
Juve - R.Madrid
Bayern M. - Arsenal
M.United - Valencia
Barcelona - Milan
PSG - Celtic
B.Dortmund - Shakhtar

Gece farkında olmadan istihareye mi yattım bilmiyorum ama 8'de 5 tuttu, ondan da önemlisi Shalke'nin gelmesi çok güzel oldu :)

İnşaAllah Schalke'yi geçersek Porto-Malaga eşleşmesinin galibiyle oynayacağız. Allah'ın izniyle yarı final için hiçbir engel yok. Fatih'in Aslanlarına güvenim tam :) Bu arada kura sonucu belli olurken Lütfi Arıboğan'ın yüzü gülerken Schalke yöneticilerinin başına sanki kaynar sular dökülmüş gibi moralleri bozuktu ve suratları asıktı :) Allah'ın izniyle yarı finale çıkacağız :)

Çeyrek finalde Malaga-Porto ile eşleşeceğimizin garantisi yok kesinmiş gibi konuşmak garip ki Çeyrek finalin de garantisi yok.

Ama Schalke iyi oldu kuralar da gayet güzel.

Hamit eski takımına karşı :) Bence deplasmandaki maç içerideki maçtan çok daha kolay olacak ayrıca sevindiğim diğer nokta Manu'ya madrid çıkması oldu :)

ManU-Real Madrid dışında Arsenal-Bayern Münih buda demektir ki çeyrek finalde İngiliz takımı olmayabilir ki heralde bir ilk olur Ş.ligi tarihinde.

Rakibimiz Schalke 04 dedim, aleyhimde o kadar yazıldı, çizildi ama...

Unutmayın, bozuk saat bile günde iki kez zamanı doğru gösterir. : )