soner şentürk için yönetime baskı yapalım.

• Konbuyu başlatan Serdilcan Cangözlü
  • Başlangıç tarihi
S

Serdilcan Cangözlü

Misafir
bu çocuk bana göre türkiyenin en iyi guardı. bugün özellikle fener maçında müthiş idi. şampiyon olmak istiyorsak iyi türk oyuncuları ülkere kaptırmamalıyız. rasidi alacaklarına soneri alsalardı daha büyük iş yapmış olurlardı. bu yüzden yönetime yakın olan arkadaşlar lütfen yönetimin kulağına soneri fısıldayın. bu çocuk gerçekten müthiş. hem dripling hem asist hem de sayı anlamında gerçekten bulunmaz bir yetenek.

Açıkçası izleme fırsatını bulamadım ama türk oyuncu rotasyonumuzun geniş ve iyi olması şu şartlarda zirveye oynamak için zorunluluk. Ama yönetimin bu konuda istekli olacağını düşünmüyorum. Onlar nerde yaşlı varsa onu getiriyorlar. İhtiyarlar heyeti gibi olduk.

Bu forumdaki insanlar ancak birbirleriyle kavga etmeyi, herşeye muhalefet olmayı, Özyer'in takımı kaybedince göbek atmayı, her gelen oyuncuyu yerden yere vurmayı, maçları izlemeyip akşam istatistiklere bakarak yorum yapmayı, gerekçeler sunmadan birilerini karalamayı, hiçbir konuda öneri getirmeyi becerememeyi, öneri getirenleri dalgaya almayı, kendilerini Avrupa'nın en iyi basketbol takımının taraftarı olarak görmeyi ve birer basketbol uleması olduklarını iddia etmeyi bilirler.

Misyonundan gittikçe uzaklaşan bu siteden takımın yararına olacak faaliyetler beklemiyorum artık. Eskide kalmış bunlar malesef.

Murat Ozyerın sıstemıne uyan adam strıcklanddı,kendı ızledı beyendı aldı,şuanda izledigı oyuncular vardır,ona guvenmelıyız.SONUNA KADAR,bize laf dusmez bence bu konuda.

Hadi gidip yapalım?

:)

Efes alır Soner'i bu performansı devam ederse eğer.

Hoş alsa ne yapar orası da muamma.Engin'i Sinan'ı oturttuğu gibi Soner'i de 35 dakika oturtur benchde.

yaa dorudur soner gerçekten ii bir guard ama bu konunun açılmasını fb ülker karşısındaki oyununa baglıyorum...bence daçkadan alınması gereken oyuncuların başında emre bayav geliyor gerçekten ilerde çok ii bi oyuncu olacagı kesin....

Soner diyosunuz ya allah aşkına iyimisiniz arkadaşlar.Başarı istiyorsunuz ve sonra yönetime baskı yapıp Soner Şentürk'ü mü getireceksiniz,Allah kolaylık versin size ben başka birşey demiyorum.

Soner'in bu maçta attığı 23 sayıya bakmayın arkadşlar,bilmem maç anında yorumcuyu dinlediniz mi ? kendi bile şaşırmıştır dedi attıgı sayıya.
Sadece oyun kurmasına bakıp oyuncu alırsak Kendi abimi getirelim Galatasaraya oda az cok oyun kurar.

Konu başlığının mantığı konusunda birşey demeyeceğim çünkü Efes Pilsen'in oyuncusu sayılır.

Soner'i kaç maçta izledin bu sene?

Ben 4-5 maçını izledim ve şu anda ligde büyük takımlar dışında oynayan oyuncular arasında en fazla çıkış oyuncudur kendisi. Ben Soner'in çıkış yapacağını kupa maçları sonunda yazmıştım, istersen o konuyu bulup bakabilirsin. Soner bu performansıyla devam ederse seneye Efes Pilsen'de oynayacaktır zaten. Tek sorunu şutu ama bu maçta şutu da iyiydi.

Kerem abi bana mı dedin ?

Eğer bana dediysen Soner'i bende senin kadar izledim bu sene.Abi,diyosunuz şutu iyi değil,oyun kurma özelliği iyi.

O zaman bu Soner'in Ms den farkı nedir ? Ms de onun kadar süre alsa atar 10,12 sayı.

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:

Eğer bana dediysen Soner'i bende senin kadar izledim bu sene.Abi,diyosunuz şutu iyi değil,oyun kurma özelliği iyi.

O zaman bu Soner'in Ms den farkı nedir ? Ms de onun kadar süre alsa atar 10,12 sayı.

sana katılıyorum ms de n farkı yok.
büyük bir takımda sorumluluklarının üst düzeyde olduğunu anlayınca o da bocalar...m.s de çok sayılar atıodu.....

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:

Kerem abinin vurgulamak istediği 10-12 sayı atması değil oyunu yönlendirmesi,diğer arkadaşlarını oyuna sokması her maç 30 atsın ama takımı da 30 yiyiyorsa bence hiç bir önemi yok..

Marshall orda olsa 10-15 sayı atacaktır ama takım bunun gibi güzel oynamayacaktır..

Ben izlediğim tüm maçlarda beğendim Soner'i, aksine Emre'yi hiç beğenmedim. Sen onun nesini beğendin bir açıklarsan?

Soner'in Marshall'dan farklarını teknik değil de genel olarak bile açıklarım. Birincisi yerli bir oyuncu ve ikincisi de henüz 22 yaşında.

Semih Tuna' Alıntı:
[quote="Ali Erdem Güntepe":1afvv7hz]Kerem abi bana mı dedin ?

Kerem abinin vurgulamak istediği 10-12 sayı atması değil oyunu yönlendirmesi,diğer arkadaşlarını oyuna sokması her maç 30 atsın ama takımı da 30 yiyiyorsa bence hiç bir önemi yok..

Marshall orda olsa 10-15 sayı atacaktır ama takım bunun gibi güzel oynamayacaktır..[/quote:1afvv7hz]

Bence MS de Soner kadar iyi oyun kurar,takımı yönlendirir.Eksisi yok bence Ms in,Soner karşısında.