SpeeDee!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu lafta birşey yok arkadaşlar.Yıllardır kümeye düşmemeye oynayan takıma çok iyi takım diyemeyiz.Abartılacak mevzu değil bana kalırsa ;)

8 numarada yakışır 17 giyeceğini sanmıyorum pek alakalı durmuyor dee ile neyse formalar oynamıyor.

Re:

Fatih Hısım' Alıntı:
17 numarasini giyecekmis. öyle söyledi kendi sitesinde.
gs tv'de dinamo maçının önemli anları ekrana geldi. Dee 8 numaralı formayı giydi
fark yesekte Dee'nin maç içinde zaman zaman yaptığı fast breakler görülmeye değerdi :)

Turkbasket.com anket yapmış oylarımızı Dee ye verelim.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Güzel olmuşta Dee'den biraz daha oyuna etkisi koymasını bekliyorum açıkcası . 3lük yüzdesi bekliyorum.

burak insaf ortak ya daha 1 hafta olmadı adam delta center dan çanakkaleye düştü afalladı kurallar potalar,zaman farkı filan 2 haftaya kendinde gelir sen beni dinle sabır et :)

Evet Arda çok haklı ama Energy Solutions Arena'dan Çanakkale İlköğretim lisesi salonuna düştü herif.Afallaması normal.Hatta nereye geldim ulen ben bile demiştir. :)

Dee'ye zaman verelim bu sezonun yıldızı yine bizden çıkacak ama avrupadaki ilk yılı olduğunu unutmayalım zaman lazım bu yüzden.

3.05--3.15 ayrıca toplar setlerde pozisyonlar filan....bana göre yeterli.
unutma sana son sabır dediğimden 2 gün sonra hüseyin beşok ve gaines gelmişti:)bilemiyorum yani

Nba üçlük çizgisi Avrupa üçlük çizgisine göre daha uzak.Yaklaşık 1 metre.Ayrıca Nba potası da daha yüksek yanılmıyorsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...