Sponsordan Göz Dağı!!!

Eren Aydın' Alıntı:
Cafe Crown bize parayı peşin verdi mi vermedi mi şimdi?

Eren kardeşim yalnızca ilk sezonun parasını peşin aldık,onuda futbol takımına harcadık.

Diğer sezonların parasını oyunculara maaşlarını Cafe crown kendi ödedi,bu senede buna dahil.

Hatta bazı ödemeler ülkerin topkapı'daki merkezinden ödendi.

Hakan Aydınol'un basketboldan uzaklaştırılması ve Murat Özyer'in görevden alınmasının Cafe Crown'un bu seneki parayı vermesiyle bir alakası var mı çok merak ediyorum. ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Hakan Aydınol'un basketboldan uzaklaştırılması ve Murat Özyer'in görevden alınmasının Cafe Crown'un bu seneki parayı vermesiyle bir alakası var mı çok merak ediyorum. ;)

Araştır,komplo teorileri,bitmez aynanın arkasınada bak sevgili kardeşim.

Sakın o sponsorun baş harfi V olmasın. :) :) :)[/quote]
vestel mi vodafone mi :)[/quote]

Her şeyi ben söylersem heyecanı kalmaz. :)

Mithat Duran' Alıntı:
Sakın o sponsorun baş harfi V olmasın. :) quote]
vestel mi vodafone mi :)

Her şeyi ben söylersem heyecanı kalmaz. :)[/quote]
neden t değil ya inş vodafone olur ama o sadece v baş harfli diye ben yazdım öylesine :p vestel olur heralde yarım kalan işide tamamlamış oluruz :)

T nin şartı ankara buda bizi bozar ya o şarttan vaz geçecekler,yada bizden şuan ikinci şık daha mantıklı onlar için.

bu V denenle daha önceden anlaşmayacak mıydık?..hatta 5 yıl için 50 mliyon dolar felan gibi birşeyler vardı...yada ben yanlış hatırlıyor ve biliyorum :)

Mithat Duran yazdı

Eren kardeşim yalnızca ilk sezonun parasını peşin aldık,onuda futbol takımına harcadık.

Kendi kendinizi yalanlamışsınız Mithat bey, Murat Özyer için ilk sene 7 milyon dolar aldık onu kullanamadı diye bahseden siz değilmiydiniz.
Yalan ve mum yanyana....

Fevzi Genç' Alıntı:
Mithat Duran yazdı

Kendi kendinizi yalanlamışsınız Mithat bey, Murat Özyer için ilk sene 7 milyon dolar aldık onu kullanamadı diye bahseden siz değilmiydiniz.
Yalan ve mum yanyana....

Sevgili kardeşim sıkıntınmı var!!! böyle saçma yazılar,yazıyorsun,gelen nakit para futbola gitti.Geri kalan alacaklar ve kulübün takviyesi,basketbola gitti.
Yoksa alınan 11 oyuncunu parasını leylekler getirmedi.