SSL 27. Hafta | Mersin İdman Yurdu -Galatasaray

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
E

Erdal Can İçelli

Misafir
Tarih 17.02.2012 20:00

Yer TEVFİK SIRRI GÜR

Biletler bugün(salı) 11:00'de ticketturk isimli internet sitesinden satışa sunulacak.

Takımımızı 3 puan ile yolcu etmek istiyoruz.İyi veya Kötü futbol hedef 3 puan !

K O N S A N T R A S Y O N !

Ben söyliyim direk olarak. Ligde alınan puanlar yarıya bölünecek play-offta. O yüzden her puanın önemi var. Şike yapana ceza verilmeyecek bu ligde belli oldu, o yüzden her maç önemli...

Maça gelince, Mersin evinde 3-4 maçtır puan alamıyor zannedersem. Büyük takımlara karşı fena top oynamıyor ama genel olarak ligin 2. yarısında berbat futbol oynuyorlar. Eğer şu maçı 3 puanla atlatabilirsek çok ama çok güzel olur cidden. Tabi bu maçtaki 3 puanın yanısıra, derbi öncesi kart sınırında bulunan çok kritik isimler var. Umarım cezalı duruma düşmezler...

Güzel galibiyet oldu güzel oynadık bence necatiye laf atanlara cevabını vermeye devam ediyor 2 gol attı engin çok iyi oynadı bugün elmanderin sakatlanması kötü oldu umarım ciddi birşeyi yoktur derbi öncesi , derbi öncesini kayıpsız atlatmakta güzel oldu artık bekliyoruz puan farkını arttırmak için.

Allah Necati'den razı olsun. 2 gol, 1 de asist diyebiliriz. Fakat rakip mi 10 kişi oynadı biz mi onu pek çözemedim 2. yarıda. Ucuz kurtulduk her ne kadar çok pozisyon kaçırmış olsak da.. Bir de umarım Elmander ve Engin'in durumları ciddi değildir...

Bugün ilk yarıda oynadığımız futbolu beğendim fakat ikinci yarıda hiç topu yere indirip pas yapmadık. Emre Çolak da ilk yarı takımın en iyisi olmasına rağmen ikinci yarı hiç gözükmedi. İnşallah Beşiktaş maçında ikinci yarıda oynadığımız bu futbolu oynamayız.

Fatih hocanın dediğine göre Elmander haftaya varmış büyük ihtimal fakat Engin'in sakatlığı daha ciddiymiş.Maçı izleyemedim ama güzel galibiyet 3 puan önemli şimdi rakiplerin puan kayıplarını bekleyelim.

Pankart dediysek;

418988_10150636939884241_742034240_8776525_1476160827_n.jpg

Maçı bir kenara bıraktım gitti, pankart muazzam olmuş.. Emeği geçen herkese teşekkürler.

uA Mersin ellerine sağlık bu pankartı yakından gördügüm için çok şanslıyım bence son noktayı koymuşlar :)

Çağdaş Bayraktar ve ekibine selamlar olsun :)