STSL 19. Hafta | Bursaspor - GALATASARAY

Kulubün başında bir 'kuzu' olursa ofsayttan yediğin golü de verirler elle yediğini de. Hatta hem ofsayt hem el olur yine verirler. Çatır çatır kartta gösterirler.

Bir şey de diyemiyorum hakeme falan çok fazla , çünkü şutumuz yok bir tane doğru düzgün.

Ayhan'da cezalı şimdi. Sevinemiyorum da. Yerine Mustafa Sarp gibi bir futbol özürlüsü oynayacak haftaya.

Saç baş yolmaktan da bir hal oldum artık. Yenilsekte hevesle izlerdim önceden maçları ama artık bunalıyorum izlerken, alışkanlık olduğu için izlemezsem bir eksiklik hissetiğim için izliyorum artık sırf ve bu maçla doruk yaptı bu durum.

Basket maçı sonrası kulübün kaldırdığı otobüste konuşurken '2-0 kazanırız, Barış'dan da birşeyler bekliyorum' diyen arkadaşımız kimdi? Deniz diye hatırlıyorum ama emin değilim. Kardeşim kazanırız dediğin skorla kaybettik, birşeyler beklediğin adam da 6.dk'da sakatlandı :) Helal olsun...

Oynadıkları futboldan ben utandım. futbolcular utanmıyor mu ki? çaresizligimiz yürek burkan cinstendi yazıklar olsun takımı bu hale getirenlere. A2 takımıyla oynasak keşke hiç degilse mücadele ederek yeniliriz. hakem ve ufuk içinse herşey ortada.....
KEŞKE A2 TAKIMIYLA ÇIKSAK MAÇLARA.... KEŞKE...

futbol tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren takımımız yine futbol tarihinin
en kötü maçını oynamıştır...takımımıza bu kötü futbolu, korkak futbolu oynatan ,oynayan ve yönetilen takımımızı tebrik ediyorum....

bu maç gs tarihinin kötü ve rezil oldugu maclardan biri olarak hafızalara kazınmıştır....

rakiplere bu sezon tüm ilkleri yasatan takım gs olmaya devam ediyor..
miller ve vederson bursadaki ilk golleri ve attıkları takım gs.....

Öncelikle sakin olalım bence . Maçın bitiminde direk yorum yapınca sinir kat sayısı artıyor yorumlar hakarete varıyor bence . Maça gelirsek ilk gol olana kadar orta sahada pres yapan topa daha çok hakim olan taraf bizdik fakat hem ofsayttan hemde elden gol olunca Bursa dahada çekildi geri zaten tam olarak şut atamıyorduk birde yeni Leo Francomuz bir gol daha yiyince olanlar oldu . neyde ikinci yarıya baskılı başladık , en azından hücümda gözüktük daha sonra Ayhan kırmızıyı görünce işler zaten bitti 2- 0 ın üzerine yattık . Ne diyelim kupada olmasında bu oyun bu gerizekalı hakemler .

Spor Toto Süper Lig'de 19. hafta maçında Bursaspor'a 2-0 mağlup olan Galatasaray'da teknik direktör Gheorghe Hagi, karşılaşma sonrası Lig TV mikrofonlarına konuştu.

Hagi, "Futbolda kaybetmeyi kimse sevmez. Bizim gibi büyük kulüplerde sürekli kazanmanız gerekiyor. Futbolda böyle günler de yaşayabiliyoruz. İlk devre iyi oynamamıza rağmen iki kötü gol yedik ve soyunma odasına da bu skorla gittik. İkinci yarıda kırmızı kart sonrası dengeler tamamen değişti. Bursaspor gibi iyi bir takım karşısında kendimize avantaj sağlayamadık. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız" dedi.

Galatasaray'ın kolay gol yemesi üzerine sorulan bir soruya ise Hagi, "Tesadüfen böyle bir şey oldu. Futbol bu. Her şey olabiliyor" diyerek sözlerini noktaladı.
Hangi film bu ?

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
Spor Toto Süper Lig'de 19. hafta maçında Bursaspor'a 2-0 mağlup olan Galatasaray'da teknik direktör Gheorghe Hagi, karşılaşma sonrası Lig TV mikrofonlarına konuştu.

Hagi, "Futbolda kaybetmeyi kimse sevmez. Bizim gibi büyük kulüplerde sürekli kazanmanız gerekiyor. Futbolda böyle günler de yaşayabiliyoruz. İlk devre iyi oynamamıza rağmen iki kötü gol yedik ve soyunma odasına da bu skorla gittik. İkinci yarıda kırmızı kart sonrası dengeler tamamen değişti. Bursaspor gibi iyi bir takım karşısında kendimize avantaj sağlayamadık. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız" dedi.

Galatasaray'ın kolay gol yemesi üzerine sorulan bir soruya ise Hagi, "Tesadüfen böyle bir şey oldu. Futbol bu. Her şey olabiliyor" diyerek sözlerini noktaladı.
Hangi film bu ?

Hagi yanlış bir şey söylememiş. Golü yiyene kadar Bursa kendi yarı alanından çıkamıyordu. Sonuçta kaybetmemeye geldik ama kaybettik.
Aynı Trabzon deplasmanı gibi. Ligin en çok pozisyona giren takımına pozisyon dahi vermedik ama bir hata ve ne oldu o maçta 2-0.
Hagi'ye kızıyorum çünkü bu takımın ruhunu biliyor. Hem futbolcu olarak hemde antrenör olarak. Galatasaray kaybetmemeye değil kazanmaya oynar.
Lucescu dönemi hariç böyle oynayıpta başarılı olduğumuz dönemi hatırlamıyorum. Ki o dönem şampiyon olmamıza rağmen maçlarımızı eziyet halinde izliyordum.
Hagi inşallah başarılı olur ama bu kafa yapısıyla zor. 2 yıllık yapılanmadan söz ediyor arkadaşlarımız keşke Hagi ile değil de ( bu kafa yapısındaki Hagi) Skibbe ile yapılansaydık!!!

Onların attığı değil kalecimiz yediği gollere mi üzülürsün, sahadaki takımın durumuna mı üzülürsün, bu sezon en çok maç oynayan oyuncumuzun Ayhan olmasına mı üzülürsün, Barış'ın ilk 11 oynamasına mı üzülürsün, Barış'ın sakatlanıp çıktıktan sonra giren oyuncunun Mustafa olmasına mı üzülürsün, Yekta'nın çıkıp Aydın'ın girmesine mi üzülürsün, böyle bir değişiklik yapan ve hala Aydın'dan umut bekleyen bir hocamızın olduğuna mı üzülürsün, hiçbirşey yapamayan bir rakibe karşı bile 2-0 yenildiğine hadi yenilmeyi geçtim pozisyon bulamadığına mı üzülürsün, orta bile yapamayan bir takım olduğumuza mı üzülürsün, onun bunun alay ettiği bir takım haline geldiğimize mi üzülürsün, hakemlerin dur bide biz vuralım tavırlarına mı üzülürsün, yöneten oldukları için bütün bunların baş müsebbibleri oldukları halde olmamış gibi davrananların haline mi üzülürsün ve asıl bunları kanıksadığımız için üzülmez hale geldiğimize mi üzülürsün bilemedim.

galatasarayin galatasaraylilarin idealini yiktiniz ulannn

Her Allah'ın günü burada Hagi'ye giydiriyorum, Galatasaray kurtulsun diye konuşun, susmayın..
Biri çıksın bana KORKAK Hagi'yi savunsun bakalım..
5 milyon euroMUZU verdiği adamı nerdeymiş, neden oynamamış ?
Yine Hagi suçlu değildir tabii.. Gol ofsayttır, hakem kötüdür..
Şu çıkan kadro ile 90 değil 900 dakika oynasak gol atamazdık..
Şu çok net; Derwall döneminden bugüne bu kulübün görüp görebileceği en kötü hoca Hagi'dir.. Daha kötüsü olamaz..
Gittiği her yerden kapı dışarı edilmiş Galatasaraya hoca oluyor..
Buradan da romen 2.ligine devam..

Üzülmüyorum ulan, üzülmüyorum..
Çok yakında ne Adnan Polat kalacak , ne Hagi..
Hepiniz BİR DAHA DÖNMEMEK ÜZERE, Florya'dan çıkacaksınız..
Kim kurtaracak ulan sizi..

George Hagi ( 1996-2001 ).. Hepsi bu..
Hagi'nin futbolculuğu bitti , Galatasarayla ilişkisi bitti..
Şehri terketsin..
Galatasaray, Hagi'nin korkaklık testleri yapacağı bir deneme tahtası olamaz..
Toplayın pılınızı pırtınızı defolun..
Gidin de bir an önce bıraktığınız pisliği temizlemeye başlayalım..

Yaşasın, sadece Galatasaray'ı sevenler..

Emel Dizili' Alıntı:
Onların attığı değil kalecimiz yediği gollere mi üzülürsün, sahadaki takımın durumuna mı üzülürsün, bu sezon en çok maç oynayan oyuncumuzun Ayhan olmasına mı üzülürsün, Barış'ın ilk 11 oynamasına mı üzülürsün, Barış'ın sakatlanıp çıktıktan sonra giren oyuncunun Mustafa olmasına mı üzülürsün, Yekta'nın çıkıp Aydın'ın girmesine mi üzülürsün, böyle bir değişiklik yapan ve hala Aydın'dan umut bekleyen bir hocamızın olduğuna mı üzülürsün, hiçbirşey yapamayan bir rakibe karşı bile 2-0 yenildiğine hadi yenilmeyi geçtim pozisyon bulamadığına mı üzülürsün, orta bile yapamayan bir takım olduğumuza mı üzülürsün, onun bunun alay ettiği bir takım haline geldiğimize mi üzülürsün, hakemlerin dur bide biz vuralım tavırlarına mı üzülürsün, yöneten oldukları için bütün bunların baş müsebbibleri oldukları halde olmamış gibi davrananların haline mi üzülürsün ve asıl bunları kanıksadığımız için üzülmez hale geldiğimize mi üzülürsün bilemedim.

dogru söze ne denir....

Biz 11 kişi
Bursa 10 kişi oynasaydı bile sabaha kadar oynasak
gol atamazdık pozisyona dahi giremezdik....
Forvetimiz yok çünkü
delici yarıcı kesici ne derseniz.....
böyle bir oyuncumuz yok.....