STSL 32.Hafta | Galatasaray 4 - 2 Sivasspor ŞAMPİYONUZ

basket maçına çok üzüldüm futbolda şampiyon olsak bile bi yanımız eksik kalacak gibi hissediyorum çalınan şampiyonluğumuzdan dolayı ...

Belki inanmayacaksınız ama 4-5 gün önce rüyamda Galatasaray Arena'da bi takımla maç yapıyordu 4.golümüzü Burak atıyordu :D Totem bozulmasın diye buraya yazmadım.

Başta Fatih Hocamız ve Tüm takıma teşekürler, inşallah önümüzdeki yıl şampiyonlar liginde kupayı kaldırırız en büyük hayalim:)

kutlamalar filan derken hala uyumuş değilim uyutmadın be galatasarayım mutluluktan sevinçtenn

TEŞEKKÜRLER FATİHİN ASLANLARI

Arena'da kritik dönemeçlerin hepsinde sinir krizi geçirdik,bu trajikomik maçlar sebebiyle sezonun yarısını hocamdan yoksun oynadık.Hakem raporu yalanlanarak ''tükürmedi'' diyenler konu Melo'ya gelince tam tersini uyguladı küfreder gibi.Anlam bütünlüğünü sağlamak için başlangıcı hatırlamak lazım.Hikayeyi 2011 yazından alınca rakiplerimizin aslında nerede olması gerektiği;ideolojik anlamda taban tabana zıt olması gerekenlerin konsensüsüyle nasıl suçluyken güçlü yapıldığı düşünülünce 2 sezondur yaptıklarımızın değeri anlaşılabilir.
Dün gün boyu şampiyonluğu yaşamamız,2 hafta kala ligi bitirmemiz her şeyi kolay gösteriyor ama kanmayalım.Kolaylaştıran biz olduk.Yönetim oldu,Fatih Terim oldu,Galatasaray'a yakışan futbolcular oldu,fiyat olarak hayli farklı kategorilerde oturan Galatasaraylıların alenen doğrandığımız maçlarda kemik gibi sahaya çökmesi oldu.
Sahi Johan Elmander ne söylemişti 12 Mayıs 2012'de? :)