STSL 32.Hafta | Galatasaray 4 - 2 Sivasspor ŞAMPİYONUZ

Sakın yine Kadıköy'de kupayı kaldıralim macerasına girmeyelim. İnşaAllah maçı ciddiye alıp inşaAllah kazanalım şu maçı ve bitirelim işi. Fatih Hoca'ya,takıma ve taraftara güvenim sonsuz. Allah yar ve yardimcimiz olsun...

Hedef maçları hep iyi oynadık(G.antep maçı hariç),hep kazandık.Artık en önemli hedef maçına geldik.Şampiyonluk maçı bu,bütün camia olarak maça konsantreyiz.Yolun sonu şampiyonluk olsun.

Büyük konuşmayayım ama handikap yaparak galip geliriz ve bayram yerine döner Türkiye. Allah yardımcımız olsun, başarılar ! Hatta Drogba en az 1 tane atar gibime geliyor.

Büyük konuşmayayım ama handikap yaparak galip geliriz ve bayram yerine döner Türkiye. Allah yardımcımız olsun, başarılar ! Hatta Drogba en az 1 tane atar gibime geliyor.

Ağabey. Sivasspor çok tehlikeli takım. Ben handikapli olacagini dusunmüyorum açıkcasi. 1-0 olsun bizim olsun insaAllah :) Bu arada Bülent Hoca,Fenerbahçe'den 1 puan alacaktir bence :)

Ağabey. Sivasspor çok tehlikeli takım. Ben handikapli olacagini dusunmüyorum açıkcasi. 1-0 olsun bizim olsun insaAllah :) Bu arada Bülent Hoca,Fenerbahçe'den 1 puan alacaktir bence :)

Evet Sivas'ın gücünü hepimiz biliyoruz ona şüphe yok da Galatasaray ligin çok fazla üstünde bir oyun oynuyor. Şampiyonluk maçında oynuyoruz. Şu dediğin Sivas'ta olsaydı yüzde 1 milyon katılırım. Evimizde hep 1-0 önde başlıyoruz .:) Arena'da Ordu-Mersin maçlarını geriden gelip handikap yaptıysak Sivas'ı 3-0 gibi rahat yenip orayı bayram yerine çevireceğimizi düşünüyorum. Allah utandırmasın :)

İki yılda geldiğimiz noktayı ve iki yıldır alenen oynanan komediyi zihinlerden çıkarmadan yıkalım ortalığı. :) Bu ligde kupayı kaldıramadan rahat olmak akıl işi değil.

Bugün Mecnun Odyakmaz,Aziz başkanının yanında maçı izlemeye gitmiş primler elden alınıyor artık herhalde.Banka hesabı falan karıştırmadan.

Maça gelirsek 7 kişi bile kalsak (geçen sene 9 kişi kalmıştık Sivas maçında) her türlü alırız ilk dakikadan itibaren büyük baskıyla başlamak lazım heyecan uzun sürmesin :)

14-16 yaş Yıldız Kız Basketbol Takımımız da unutulmasın :) Yarin 5 mayıs ve inşaAllah 5 şampiyonluğu da birlikte kutlayacağiz :) Şampiyonluk Yakın Meşalelerı Yakîn :)