Süper Final Şampiyonluk Maçı | Fenerbahçe 0 - 0 Şampiyon Galatasaray

Fatih Hoca'nın cezasının kaldırılmasından hiç memnun değilim. 105'in iptali için başvuruyoruz ama diğer yandan da yaralanıyoruz. Keşke kulübümüz biz cezamızı çekmek istiyoruz diye başvursa da cezayı ertelemeseler.

şu an bile maçı düşündüğümde nabzım garip sekmeler yapıyor. Galiba yarın maçı izleyemeyeceğim. Ben böyleyken oyuncuları düşünmek bile istemiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Biraz şans yanımızda olursa kupayla döneriz. Dönemezsekte içerdeki FB maçına dönüp dönüp yanalım nasıl girmedi o toplar diye.

Fatih Hoca'nın cezasının kaldırılmasından hiç memnun değilim. 105'in iptali için başvuruyoruz ama diğer yandan da yaralanıyoruz. Keşke kulübümüz biz cezamızı çekmek istiyoruz diye başvursa da cezayı ertelemeseler.

Katılıyorum. Üstelik orada hak mahrumiyeti ertelenemez diyordu. İyice delik deşik oldu futbol kanunları.

Kesinlikle sakin kalmalıyız, sakin kalırsak şampiyon oluruz.Bu sene onlarla 3 maç yaptık hepsini de açık ara forse ettik

Hakettiğimizi almalıyız Allah yardımcımız olsun. Elmander normal sezondaki formunu yakalarsa daha rahat kazanırız diyorum. Çıkın savaşın kazanın...

maça bakmakla bakmamak arasında ince bir noktadayım. aklım kaçırma diyor kalbim bakma :)

aynı durumdayım ama kalbim daha ağır basıyor, kalp krizi geçirip vefat eden taraftarlarımızdan olmak istemiyorum

futbolcularımızın Allah yardımıcısı olsun, vurdukları gol olsun :) kavgasız, gürültüsüz, kanın dökülmeyeceği bir akşam olsun

Hersey ilk 20 dakika sekillenicek gol yemessek ilk 20 dk onların taraftar destegi terse döner cünkü bizi hep ilk 20 dakikada yedigimiz gollerle yendiler.Karsı yaknın taraftarı yine ilk 20dk da gol bekliyor olmassa panikliceklerdir.Bize gelicek olursak selcuk,melo topları ilk alan oyuncular olmalı ki ayagımızda topu tutalım hersey bos suan itibari ile

İmparatorun dedigi gibi : kazanmak için cıkıcaklar ellerinden geleni yapıcaklar galip yada malupda olsalar gönlümüzde sampiyonlar

ALLLAHHH YARDIMCINIZZZZ OLSUNNN

Bak aslan fenere koymadan sami yene gelirsen seni şampiyon saymam
bu maç Galatasaray-fenerbahçe maçı değil bu maç şampiyonluk maçı değil
bu maç karanlık güçlerle iyilerin maçı

bir hafta öncesinden bütün ortamı provoke eden taraftarlara!!! selam olsun...şampiyon olduk ve bitti...yok o armayı taşıyan biri ölürse nolacak şu olursa nolacak bu olursa nolacak falan filan!!

Resmi sitenin girişinde de yazdığı gibi iki kere şampiyon, ikisi de Kadıköy'de. Anlamlı, bu sezona yakışan cisten.
Birde her şey bir yana "Şampiyonlar Ligi"