T.C Kimlik Numarası Zorunlu Olmalı mı?

Sizce foruma üyelikte TC Kimlik No zorunlu olmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    36
Forumda bazı kişilerin farklı isimlerle tekrar üye olduklarını, profilindeki bilgileri yanlış girdiklerini zaman zaman görüyorum.

Bu karmaşıklığa son vermek adına TC Kimlik No uygulaması başlatılması gerektiğini düşünüyorum.

Sizin fikriniz nedir?

Kesinlikle olmalı.. O zaman bazı insanlar her kafasına estiğinde yeni üyelik açamaz.. Bunun en güzel örneğide Osman Aydın.. ;) Bunun önüne en iyi böyle geçilir bence..

Bir zamanlar ben de açmıştım.Orada benim açma sebebim biraz daha farklıydı.Bayan bölümü ziyaretçilere kapalıydı.Zaman zaman kendimi tutamadım yazılar da yazdım.Hatta kendimi tutamayıp yeni hocamızın Okan Çevik'in olduğunu yazdım.

O hataya bir kez düştüm,o zamanlar çok daha acemiydim.Tövbe bir daha yaparsam.:)

Burda ise profil bilgilerinin doğru girilmesi daha önemli bence.

T.C kimlik numarasıyla ilgili değil belki ama bir sorum olacak.Yeni üyelik alınırken admin onayı gerekmiyor muydu ??? Nasıl oluyor da veledin teki aynı e-mail adresiyle yarım saatte 5 üyelik alabiliyor ??

emreye katılıyorum. nickname ve e-mail adresinin nick olarak kullan üyeler son zamanlarda arttı. bir önlem alınması lazım. tersliyorlar diğer üyeleri