T.S.B Süper Lig 11. hafta | Galatasaray - Şanlıurfa Engelliler

O kadar çok vurgu yapıldı ki uyuya kalma bahanesini söyleme diye. Ama inanın ki telefonun alarmını bile susturduğumu hatırlamıyorum. Kalktığımda 12ye 5 vardı. Daha 5 dakika var diyodum şaşkınlıkla saati 9a 5 var sanıyodum telefona baktığımda 3 cevapsız aramayı görünce ve saatlerine bakınca malesef maçı kaçırdığımı gördüm. Herkesten özür diliyorum sözümü tutamadım :(

Şamil özür dilerim abim ya, sana da gelicem diye söz verdim ama bu aralar bi dengesizlik var bende de, uyku problemi çekiyorum abi bu yüzden gelemedim. Telafi edicem inşallah. Tekrar özür dilerim :(

Yine çok zevkliydi.Sabaha karşı yatıp saat 11 de armanın peşinden mustafa sarp formasıyla koşmak çok ilginç.150 kişi olacağını iddia etmiştim ve haklı çıktım.Çok enteresandır ki Dilara Hanım da maçtaydı. Maç içinse ilk periyottaki 21-2 lik sonuç muhteşem.Günün performansı Özgür Gürbulak ise 11 sayı, 11 ribaund ve 11 asist ile "triple-double" yapma başarısını gösterdi.
Şamil Abinin de söylediği gibi nispeten zor geçti :) İsmail Ar'ın memleketi olan Yalova'da bir dahaki maçımız. Gitmek isteriz.(Forumun büyüklerine duyurulur :) )

Engelsiz Aslanlarımıza teşekkürler... Sahip çıkmamız gereken bizi en iyi temsil eden takımımız.. TEŞEKKÜRLER ASLANLARIMIZ...

Maça gelen bütün kardeşlerimin ayaklarına sağlık gene çok eğlendik, hakedene hakettiği desteği elimizden geldiğince vermeye çalıştık. Takım için de maç için de söyleyecek bir şey yok. Şampiyonlar ligi bize dargele dargele ne diyeyimki daha fazla.

Gençler bakalım bi haftanın ortasına gelelim konuşuruz, giderizde inşallah kısmetse bir aksilik de olmazsa.

Maça gelen bütün kardeşlerimin ayaklarına sağlık gene çok eğlendik, hakedene hakettiği desteği elimizden geldiğince vermeye çalıştık. Takım için de maç için de söyleyecek bir şey yok. Şampiyonlar ligi bize dargele dargele ne diyeyimki daha fazla.

Gençler bakalım bi haftanın ortasına gelelim konuşuruz, giderizde inşallah kısmetse bir aksilik de olmazsa.

Konuyu açalımda abi gelenler bilet alsın :)