T.S.B Süper Lig | Galatasaray 94 - İzmir B. Şehir B.l.d. 53

Re: T.S.B Süper Lig | Galatasaray - İzmir B. Şehir B.l.d.

İzmir Büyük Şehir Belediye Takımı tartışmasız bu sporun en önemli takımlarındandır. 2001 yılından 2004 yılına kadar tam 102 maç yenilmezlik ile bu alanda kırılması zor bir rekoru ellerinde bulunduruyorlar. Bu ligde 4 kez şampiyon olmuşlar, bunun yanı sıra bir kez 3. bir kez de 4. olmuşlar Avrupa'da.

Vel Hasılı Kelam rahat kazanırız ama nispeten heyecanlı bir maç daha bizleri bekliyor diyebilirim.

Re: T.S.B Süper Lig | Galatasaray 94 - İzmir B. Şehir B.l.d.

Forumda yaşanan aksaklıktan dolayı bazı iletiler yalan olmuş ama bir video ve bir fotoğraf yükleyeyim birazdan.

[youtube:97vc90eo]http://www.youtube.com/watch?v=hBpi2Uoppls[/youtube:97vc90eo]

Bu arada köşede oturarak maç izleyen iki arkadaş Yiğit ve Okan, yok öyle oturmak bi dahakine oturtmam sizi abicim haberiniz olsun :) . Şaka bir yana geldiğiniz için teşekkür ederim ikinizede çocuklar, devamını bekliyorum bilesiniz.

http://img152.imageshack.us/img152/9066/imagexj.jpg

Abi besteleri ezberlemeye çalıştım.
Gerçekten bilmediğim çok güzel besteler varmış.bizde bize gösterdiğin ilgiden dolayı teşekkür ederiz

Maça fenerlilerle gelmek güzeldi :D

Şamil abi besteleri bilmediğimiz için oturduk ama şimdi eminim Okanda böyle yapıyordur,besteleri tekrar ede ede sıkıldım.Estudiantes maçında söyleyelim ara ara :)

Son olarak, söylemeden geçemeyeceğim.

Şube Kaptanı gelmiyorki hiç salona
Kanımıza dokunuyor tuttuğu kupa
Galalarda orda burda televizyonda
Geleceksen gel Dilara, yoksa HİÇ DURMA!
İSTİFA!

resme bakınca hemen herkesin üzerinde kırmızı bir şeyler olması ,(playboy şamil kardeşim mor kaşkollar falan tarz ;) )benim en önde kendime bakınca bayağı kilo aldığımı farketmem 8) orada olan 30 kişinin salonda tribün nasıl yapıldığını çok iyi bilmesi ,başlanan bestenin gittikçe yüksek sesle söylenmesi ,takımın her zmankinden çok iyi olması herşeye bedel.

sedat hocam saygılar şayet okurda denk gelirsen senden bir ricam var.

hocam bir gün 10 dk olsa 2 beş yapta bizmkiler maç yapsın .tesllim olmayan bir takım izleyelim ;) umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

varsın alem çeksin gitsin biz hep SENİNLE.

Basketbol takımımız her şeyi fazlasıyla hak ediyor.
(Kendi şahsi görüşümdür.) Bence önümüzdeki en büyük engel maalesef maçların saatleridir.