Takım Toparlansın

• Konbuyu başlatan yalçın
  • Başlangıç tarihi
Y

yalçın

Misafir
ben geçen sezonda bu sezonda aynı şeyi söylüyorum.Bu takım HALİL ÜNER le olmazz. rakiplerimiz zirveye oynarken biz de onlar kadar basarılı olmak istiyoruz.halil Üner bişeyler yapamayacaksan bırak takımı.her sezon ülker e Efes e yanilmek istemiyoruz artık :?

Yalcın bu kadar sacma konuşulmaz ya..ben halil unerin avukatı değilim ama cümlelerinde tek bir doğru kelime göremiyorum...burada en son suclu halil unerdir..Nedenleri oturup tartışalım...Burada halil unerden önce bir numarada istifası gereken özhan canaydın ve saz ekibidir..Ve özhan yerinede aynı mantıkla aynı kafadan insanlar gelmemeli...Gs en uzağa tükürük yarışması olsa bile birinciliğe oynamalı,dünyada 13 dalda 1 sene icinde tek şampiyon olan klub galatasaraydır..ama hale bakın..özhan ve saz ekibi 100 bin dolara ve bunuda vadeye bölerek basket voleybol takımı kuruyolar takım bile demeye gerek yok takım.::!!!..adamlar 2 hafta antremanla lige cikıyolar 5 maçta 2 galibiyet hala eleştiriyolar..valla gsnin elinde sadece arda ve gökhan var gerisini bilmem gereksiz adamları almışlar gerek yabancı gerek türk bu duruma cok üzülüyorum..
Türkbanterle 350 bin dolarlık sözleşme yapıldı nerede para??? hakan şukurun bir maçlık ikramiyesimi oldu?? mondragonun gece klubu parasımı??? 350 bin dolara müthiş takım kurulur baskette birazda ilgi lazım tabi..Özhan gibi fransada en cok 2ci vergi veren bi işadamı icin basket voleybol gibi takımlar 1 günde kurulabilir..üstelik 5 kuruş harcamadan müthiş sponsorlarla..ama adamın kafası kapatmaktan yana bütün amatör şubeleri o yüzden bu formda konuşmak gsyi ileriye götürmek basket voleybol felan adına imkansız öyle bi başkanımız yok..Oturup düşünelim fener müthiş bi takım kurmadı ahım şahım oyuncuları yok ama günahım kadar sevmediğim aziz yıldırım bu takım icin 4-5 senedir bir an olsun ilgisini azaltmadı müthiş paralarda harcanmadı ama süper işler ve tesisiler yapıldı..Yani acıkcası biz müthiş adamlarda alsak bizim ilerlememiz imkansız altyapı yok oyuncu kalitesi yok yönetimden ilgi yok en önemlisi basketbol icin stad yok...böyle vurdumduymazlık olmaz..senelerdir basketbolda ezdiğimiz hatırlayın 4-5 sene öncesini şahsen ben bjk maclarında 20 sayıdan aşağa farkı kabullenmezdim..ama adamların şu anki kadrosu bizden 4-5 gömlek daha iyi altyapısı cok iyi stadı var müthiş taraftar desteği...O yüzden kimse bana anlatmasın gs basketi son cırpınışlarını yapıyor bu arada tekrar söylüyorum halil ünerin avukatı değilim ama o gitse klube artı zarar olarak hem tazminat hem yeni hoca parası zart zurt..tabiki halil uner ve beş para etmez turabi genc biri bjkli biri fenerli bu adamlara gsbasketi teslim eden yönetim utansın ve kahrolsun başka bişey demiyorum..bana bi kişi turabi gencin herhangi bi x gazetesinde bi demecini söyleyebilirmi bu adam ne yapar ne eder kim biliyo?? işte boş gezenin boş kalfası....
Gs basket son cırpınışlarında sevgili arkadaşlar böyle gidersede özhan ve saz ekibi tarafından 2 senede kapatılacak valla bu yazımın bi gazetede taraftarın isyanı olarak yayınlanmasını cok isterdim....

Dostum söylediklerine katılmam mümkün değil.Kimseden Halil Üner'i sevmesini beklemiyorum çünkü geçmişte bize karşı çok sayıda vukuatları var.Ama bu ekonomik durumda kimse bu takımın kahrını bu kadar çekmezdi.Ayrıca sırf Ülkerle Efese kafa tutmak için Fenerbahçe bizim 10 katımız para harcadı ama bu bütçeleriyle bile onlara yaklaşamıyorlar.Yani bu işler o kadar kolay değil.
PinitiGs'nin görüşlerine katılıyorum ama Turabi Genç yapması gerekenleri yapıyor.Bir menajerin takımı bir araya getirmek ve gerektiğinde basın açıklamaları yapmak dışında bir görevi yok.Gazetelerde yer almayabilir ama Turabi Genç basketbol sitelerine gereken açıklamaları yapıyor.Şu anki durumun ana sebebi basketbolla muhatap bile olmayan yönetimdir.Ne olçur suçlu araken biraz daha dikkatli düşünelim.

Dostum benim demek istediğim biz samanlıktaki bi samanı konuşuyoruz halbu ki koskoca saman duruyo burada kavga tolga öngeren halil üner veya ahmet mehmet kavgası olmamalı,aciz yönetim ve takımını gercekten seven yenilmezlik armadası ruhu yeniden gelsin diyen taraftar tartışması olmalıdır...yönetim transfer yapmayıp altyapıya eğilmedikce gs basketten hayır gelmez yani tolga öngerenin elinde sihirli değnek yokki gelince bu takımı şampiyonluğa yarıştırsın oda gelsin ortasıralarda sürünecez..cok sacma sapan meseleği konuşuyoruz oturup geleceği konuşalım...Tekrar söylüyorum halil uneri ve turabi genci günahım kadar sevmem ikiside gs düşmanı turabi her gs macında en az 20 sayı atardı..ama bu halil uner trde basketi bilen sayılı adamlardan birisi...bence bi koch bi gaylan nicklerson ve benett davisson + yönetimin desteği şampiyonluk gelir yani efestede nikolic ve domercant gibi gereksiz adamlar var...

Takım hemen toparlanmazsa önümüzdeki Ülker Efes fb bjk maçlarında perişan oluruz vallahi o yüzden hem psikolojik hemde maddi olarak takımın toparlanması lazım yoksa dediğim gibi sonumuz hiç iyi olmaz hemde 100. yılımızda....

Halil Üner'in hocamız olmasından utanıyorum,oyuncularını tokatlayan hoca kim olursa olsun Takımının hocası değil ,yanından geçmesisini istemem

ota boka sallayan hoca istemiyoruz!...gerçekler görsün yeter