Takımımıza 5. yabancı oyuncu Anket...

Sizce takımımızın 5. yabancıya ihtiyacı varmı?

• Çok ihtiyacımız var

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    69
Takımımızda şuan 4.yabancı oyuncumuz mevcut.
5.yabancı hakkının kullanılmasında bu anket ışık tutabilir
Onun için sizin değerlendirmeleriniz önemli.
Ben oyumu 3 numaradan yana kullandım ve çok ihtiyacımız var dedim...

bu konuya hic gerek yoktu ama neyse . cok ihtiyac var

Alınma ihtimali düşük.

Bir ihtimal eğer Murat hoca istediği türde bir adam bulursa Avery'e yol verilip yeni bir yabancı kadroya katılabilir.

huseyin besok - fatih
chriss owen -cemal (charles gereksiz yerine 3 numaraya diğer bir charles olan charles smith :) )
charles smith-tufan
william avery-murat
Dee Brown-cuneyt

Çok ihtiyacımız var ama alınma ihtimali düşük... Gelicek komplike bir 3 nuamara ile eksiklerimizi kısmen kapatabiliriz. Umarım Murat Hoca bunuda düşünüyordur. Owens iyi bir transfer ama öncelik 3 nuamraya verilse daha iyi olurdu...

kesinlikle ihtiyac var ama alınma ihtimalı düsük.

Gerçekten ihtiyaç var sağlam bir 3 numaraya ama alınma ihtimali baya bir düşük. 5.yabancı demek federasyona para ödemek dolayısıyla da ek bir masraf demek. Bu nedenle sanmıyorum bir yabancı daha alacağımızı ama alınırsa süper olur kanaatindeyim. Keşke Owens yerine sağlam bir 3 numara alınsaydı...

arkadaşlar dikkatli düşünün 5.yabancının rotasyonu kurmada ne gibi zorluklar çıkaracağını?
bir yabancıların kafadan 20 dakikasını yiyecek giren yabancı oyuna ısınamadan çıkacak konsantrasyon filan....
ha derseniz ulebde lazım.bizim hedefimiz orada şampiyon olmak değil tur atlamak içinde bir adama 500 bin dolar baymak pek akılcı değil.

Owens ve Gainesin bu takıma çok faydalı olucağını düşünüyorum çoğunluk gibi
Gaines rebaundlarıyla sevdirdi kendini birde çift hanelileri tutturursa ne ala
Dee Brown tam bir fastbreak adamı serbest atışlarıda mükemmel
Bu 3 yabancıdanda istediğimiz verimi alıcakken Averyin o düşüncemi bozmasını istemiyorum :(
Bende her geçen maç Averye ısınıcağım yerde gönderilmesi taraftarı olmaya başladım
Ya 5.Yabancı gelsin yada Avery gönderilsin.
Yerine 4. yabancı alınsın.
Takımın sayı bulamaması gördükçe fıttırıyorum artık!

Kesinlikle alınmalı..Avery gitmeli ve 5. yabancı hakkı kullanılıp 2 ve 3 numara transferi yapılmalı..Tabi hedefler eskisi gibi yüksekteyse..

Acilen Avery gönderilecek mi napılacaksa yapılmalı bu kadro ile final hayal den bile daha uzak.Fitch gib oyunu acabilecek skıntılı zamanlardsa eli üstü üçlük yada yaratıcılığı ile asist yapan oyuncu lazım...