Takımımızın çıkışını neye bağlıyorsunuz?

Takımımızın çıkışını neye bağlıyorsunuz?

• Murat hocanın gidip yerine koray hocanın gelmesi

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    78
Murat Özyer'in gidişine bağlıyorum kesinlikle. oyuncuların gözlerinin içi gülüyor, daha bir yürekten oynuyorlar. geç oldu, ama temiz oldu. binlerce kez yazdık burada, sorun hocada dedik. ama hep birileri diretti. alın işte.

Kesinlikle ve kesinlikle M.Özyer'in gidip Koray Hocanın gelmesine bağlıyorum.
Takımı adam etti, takımda taşlar yerine oturdu. Oyun anlayışı ve mantalite değişti gibi.. Özlediğimiz adam adama hamle stratejisi geldi..

Murat Özyer'in gidip yerine Koray Hocanın gelmesine bağlıyorum.

Takım daha disiplinili ve yürekten oynamaya başladı.Bencil oynayan Graves,Gurovice paslar atmaya başladı.Bu da Koray Hocanın oyuncular üzerindeki otoritesine bağlıyorum.

p1040467if3.jpg

Bu pankarta bağlıyorum:)

Kalbinizle oynayın

Kalbimizi kırmayın

Bu pankart bence Murat Özyer zamanındaki takımın oyununa ithafen olmalı :roll:

Koray Hocayla birlikte takım Galatasaray gibi oynuyor ;)

tabii ki yapılmayan ya da yapılamayan savunmanın koray mincinözlü ile anormal bi şekilde yapılması(hele son avrupa maçında gözlerime inanamadım o ne savunma idi öyle). hoca zaten son maçın röportajında bunu söyledi.takım yardımlaşarak savunma yapmaya başladı.böylece skor da tabii kendiliğinden geldi.bu svunmanın dopingi seyirci onlarla birlikte bu savunma gayreti üst düzeye çıkıyor dedi.

Her hoca degisikligi, her takimda mutlaka pozitif bir etki yapar. Hoca degisikliginden sonraki ilk macta mesela bu etki mutlaka gorulur. Bir seklde yipranan iliskiler sonlanmis, yeni bir sayfa acilmistir.
Murat Ozyer'e tesekkurler ama, benim icin Koray Mincinozlu daha GS basket takimi benchinden bir adam.
Daha Galatasaray, daha basketbol geliyor bana Koray Hoca.
Bizim takimin potansiyeli var, vardi.
Bunu suan aktife ceviren Koray Hoca'dir.
Murat Ozyer bunu beceremedi.

Cuneyt, Huseyin, Erdem, Cemal.. Yerli oyuncularimiz cok yurekten oynuyorlar.
Keza son maclarda Polat. Donen Murat Kaya.
Tufan da olsaydi ne guzel olurdu.

Graves, Hite'i unutturdu.
Rashid, Strickland kabusunu ve Fitch/Dee ozlemini unutturdu.
Gurovic ve Dejan muthis bir ikili.

Gecen seneki kadromuzu da cok seviyordum ama simdi bu takim bana Dawkinsli, Scearcelu sampiyon olan kadronun dinamizmini hatirlatiyor, veriyor. Sampiyonluga inandirabiliyor beni. Muhim olan da bu.
Sahada herseylerini koyarak oynuyorlar.
Koray Hoca'nin da dedigi gibi, bizim ekstra oynamamiz lazim.

Yok ben şu anda ki gaz durumu ve inançtan bahsediyorum.
Son maçtan sonra bende ağzı açık bakıyorum takıma açıkçası.

Bencede hoca değişikliği takımımızın çıkışındaki en önemli etken.Koray hocanın takımın başına geçmesiyle savunma direncimiz arttı.Ve belkide en önemlisi Koray hoca takımdaki bütün oyuncuların şampiyonluğa olan inancını tazeledi diye düşünüyorum.

Murat Hoca gidip yerine ben gelsem yine bu yükseliş olacakmıydı? Salt Murat Hocanın gitmesine olayı bağlamak kadar artniyeli bir tutum yok.Murat Hoca'dan sonra Koray hoca'nın gelmesi olarak adlandırmak lazım bu çıkışı.