Takımın İsteksiz Tutumu...

Koçada diyecek birşey bulamıyorum artık zira şuta el sokmayan bir takım halindeyiz, zorla Belçikaya gitmiş gibiyiz, takımın idarecilerinin bu durumun sebebine açıklıl getirmeleri gerekiyor.

Zizic nereye gitmek istiyorsa gitsin tabi kendine klüp bulabilirse, Zizic gitmesin diye uğraşıp duruyoruz, kendi evladımız olan Fatih için bir topic bile açmadık, kendimi suçlu görüyorum.

Not: Belçikada böyle güzel atmosfer yaratanları hayranlıkla izlemek bana maçta tek keyif veren noktaydı.

Re: Takımın İstekisz Tutumu...

Bizim oyuncular emekliliği gelmiş devlet memuru gibi.Yaş hadleri doldunda salsınlar diye bekliyolar...

Engelsiz Aslanlar,
Dünya Şampiyonu,
Galatasaray'ın
İŞTE GERÇEK RUHU.!

Mücedele edin kaybedin canımız feda ancak saha da 12 ruhsuz oyuncu görmeye tahammül edemiyorum.Gerçekten edemiyorum.

Çok güzel yazmışsınız . 30 değil 50 yiyelim ama çabalayarak yiyelim . Bir takım ortadaki topa atlamıyorsa , mücadele etmiyorsa zaten birşey beklemeyelim o takımdan . Ne yazık ki geçen senenin yarısı kadar takım olamadık . Kadro kalitesi olarak üstüne çıksakta Avrupa'nın kariyerli isimlerinin kaprisleri oluyor , ligi ve Avrupa'da katıldığımız kupayı küçümsüyorlar . Bu seneden hiç bir ümidim yok . Ne yazık ki ' G.Saray'ın olduğu ümit vardır ' sözüne katılamıyorum bu sene .

Ali Sami Yen'de ki tezahuratı yakında Ayhan Şahenk'te de duyacağız gibi !

Sabrımız taşıyor , adam gibi oynayın !

birde ben ekleyeyim O FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE !

Burak Barut' Alıntı:
Engelsiz Aslanlar,
Dünya Şampiyonu,
Galatasaray'ın
İŞTE GERÇEK RUHU.!

Mücedele edin kaybedin canımız feda ancak saha da 12 ruhsuz oyuncu görmeye tahammül edemiyorum.Gerçekten edemiyorum.

Bu geceki en anlamlı söz bence..Mücadele edip kaybedin canımız feda.....

hiç üzülmüyorum arkadaşlar sizde üzülmeyin hatta alışın bu tarz malubiyetlere.Eurochallenge kolay bir kupa olabilir ama bizim takımımız buraya layık bir takım değil kadro olarak bu yüzden kaba tabirle kimse bu maçları sallamıyor.Bu zihniyet,bu anlayış devam ettiği sürece bu tarz malubiyetlere alışalım.

Acı ama gerçek.

Neymiş bu Dexia-Mons vay be... Sıradan Belçika takımına yenilmek de varmış kaderimizde...

Iyi ki gitmemişiz EuroCup'a, gelen geçen 20-30 atıp giderdi bu halimize. Elalemden fark yer olduk. Şaka gibi. Rüyamda görsem inanmam...

Galatasaray adı geçen sene zirve yapmışken, bu sene yerlerde sürünüyor.

Yazık...

Iyi ki Mutlu Akü Selçuk Üni, Daçka, Antalya BB var. Yoksa biz kimi yenebileceğiz ki?

Tek sorun hocada değil bence. Bu oyuncular çıkıp 30 fark yemeyi kendilerine yedirebiliyorsa, hocanın yapabileceği bir şey yok. Ha onları nasıl motive etmiş bilemem ama kesinlikle motivasyon diye bir şey yok o belli.

yediğimiz farkın nedeni yukarıdaki yorumda var.Tamamen konsantasyon meselesi.Oyuncular umursamıyor bu kupayı.

takım eğer bu kupayı takmıyosa ya katılmasınlar yada genç oyuncularla çıksınlar elin bi tane hırvatının gönlünü yapcaz die sırpları adapte etcez die sözde amerikalı ama bu kadar sayı atmaktan uzak guardı kazanıcaz die ayıp değilmi bu armayı rezil etmeye

Erdem Akkaş' Alıntı:
takım eğer bu kupayı takmıyosa ya katılmasınlar yada genç oyuncularla çıksınlar elin bi tane hırvatının gönlünü yapcaz die sırpları adapte etcez die sözde amerikalı ama bu kadar sayı atmaktan uzak guardı kazanıcaz die ayıp değilmi bu armayı rezil etmeye

marshalla laf yok.Yavaş yavaş alışıyor takıma :)

Ayrıca miloda kusur aramayalım.Takımın graves ile birlikte en istikrarlı oyuncusu

Aykun Alan' Alıntı:
[quote="Erdem Akkaş":amx5t18f]takım eğer bu kupayı takmıyosa ya katılmasınlar yada genç oyuncularla çıksınlar elin bi tane hırvatının gönlünü yapcaz die sırpları adapte etcez die sözde amerikalı ama bu kadar sayı atmaktan uzak guardı kazanıcaz die ayıp değilmi bu armayı rezil etmeye

marshalla laf yok.Yavaş yavaş alışıyor takıma :)

Ayrıca miloda kusur aramayalım.Takımın graves ile birlikte en istikrarlı oyuncusu[/quote:amx5t18f]

marshall bence hayatının maçını oynadı 6 sayıyla ve sırf bu yüzden basketbolu bırakmalı zirvedeyken bırakmalı...:D
graves çok iyi bir oyuncu olabilir solomonun 1 beden küçüğü bana göre hatta ama istikrarı maalesef yok

Birkaç gün önce Kıtalarası Şampiyonu Aslanlarımız aklıma geliyor, şu durumdaki erkek basketbol takımını görünce o kadar çok söylenecek şey var ki...
O formanın değerini bilen 12 kişi çıkarsak bu kadar olmaz... En azından mücadele ederler...

İstatistik lere belki yazılmıyo ama ms ninkinde 2 de air ball ekleyeyim hanesine (birini serbest atış kullanırken yaptı belirteyim) süperdi bugün alışıyo alışıyo :p yazık rezil bi oyun oynadık bugün maçı izlemek bi eziyete dönüştü yanılmıyosam efesten başka belçikada galibiyet alan takımda yok bu kadar gelmeyin bu takımın üstüne... :roll: ;)

Herkese katılıyorum yazıcak çok şey var ama sadece şunlar yeter:
Engelsiz Aslanlar,
Dünya Şampiyonu,
Galatasaray'ın
İŞTE GERÇEK RUHU.!

fikir:

Euroleague de ust duzey basket oynamış önemli oyuncular bu kupayı sallamıyor..Çünkü şu takımlar bizdekş KSK dan Casa dan vs. iyi değil yaa..

fikir:
Artık ne olacaksa olsun Ziziç mi gider M.s mi hocamı ama bazı değişiklikler olsun.
Normalde şu belçikalı takıma " abı bu adamlar geçen sene f.four oynadılar ulebde, bu senede zizç.milojeviç,graves ve güroviç i aldılar." desen, sahaya çıkmamaları lazım.Ama sahada oynayan kazanır değil mi?
Ha ama takımda bazı değişikliklere neden olcuaksa hayırlı galibiyet sınıfına dahi sokulabilir;)

İsteksiz degiller de Huseyin ve Gurovic'in yaş ve geçmiş sakatlıklar nedeniyle fiziksel durumları kotu. Zizic daha genç olmasına ragmen sertlik sorunu var. Ustune birbirini tamamlayacak karakterde olmamaları etkiyi arttırıyor.

Strickland kumarı tutmadı yanıldık, buraya kadar tamam da aralık ayına geldik. Tutmayacagı anlasıldıktan sonra bu kadar fazla beklemenin maliyeti, operasyon maliyetinin altında mı ki?

Sakatlıklar sonrası daralan kadroya takviye yapamadık, oyuncu kiralamak zor bir iş. Hoş koca yazı boş geçirip yerli havuzunu pas geçmek yonetimin hatasıdır. Basit bir hata oldugu için en cok eleştirdigim sey budur.

Ruhsuzlugu sadece atlayıp zıplamamakta aramayalım. Vucudunuz musade etmiyorsa, diger taraftan zaten takım kimyanız bozuksa kolay degil.

Takım da disiplinsizliğin olduğu ortada, otorite boşluğunun da olduğu aşikar, o Şube Yöneticileri niye orada var? İşleri ne onların, maçlara gelip boy göstermek mi sadece? Kimin için çalışıyor onlar?

Yazıklar Olsun!!!